Gönderen Konu: Yetkin Bayer 4.300 greft ~ inflamasyon hakkında yorum 10.12.2020  (Okunma sayısı 17534 defa)

Ssrrddrrttrrkk

• Full Member
Herkeze selamlar arkadaşlar . . 10.12.2020 tarihinde Yetkin Bayer ve ekibine saç Ekim’i yaptırdık kardeşimle beraber . . Saç Ekim’i çok güzel geçti ağrı sızı kesinlikle hiç bir şekilde duymadık . . Hatta uyuşturma işlemleri bile iğnesiz anestezi şeklinde hiç bir şey hissetmeden yapıldı . . Ekimden 3 4 gün sonra inflamasyon oldu saç . . Ama şuan iyi toparlandı gibi duruyor . . 1 Antibiyotik ek olarak kullandım ve krem . .
Resimleri atıyorum ilerleyen günlerde ne gibi bir sonuç alırız sizle siz değerli ve tecrübeli arkadaşların yorumlarını merak ediyorum  en sonuncu resim 8. Gün iflamasyon olduğu resim 5. Güne ait

Ssrrddrrttrrkk

• Full Member
8 günlük süreç
  • Ekim Tarihi: 10.12.2020
  • Ekim Merkezi ismi Yetkin bayer
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 32

AdnanN

• Hero Member
Hayırlı olsun ekimini kimler yaptı doktor varmıydı vs biraz bilgi verebilirmisin kardeşim.

Ssrrddrrttrrkk

• Full Member
Yetkin hoca kendisi kanalları açtı 3 arkadaş ta yerleştirilmesini yaptı ön tarafa 3.000 adet greft yerleştirildi 4.300 adet alınmıştı toplamda 1.300 greft arka bölgelere dağıtıldı . .
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 32

Ssrrddrrttrrkk

• Full Member
9. Gün yıkama sonucu . .  Saç toparladı baya hocaylada konuştuk suan herhangibi bir negroz durumu olmadığını söyledi
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 32

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
dostum nekroz zaten genelde o bölgede olur deri ince bıngıldağın olduğu alan iltihapta olmuş tabi kurtarmışsın çok da büyük değil ama mutlaka az da olsa hasar vermiştir

saç ekimine gelince ön çizgi tasarımın çok o val olmuş referans noktolarına dikkat edilmemiş şakakların biraz içeri de olması gerek
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2020, 13:16:40 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

babacan

• Full Member
hayırlı olsun kardeşim kafana takma ufak sorunlar olusursa ufak revızelerle halledilir

Ssrrddrrttrrkk

• Full Member
Sağolasın Babacan . . Bir kaş kişi komple kafanın önü negroz olmuş saç çıkmayacak deyince panik yaptım bende bugün hem başka doktora hem kendi doktoruma gözüktüm ufak tefek olsada ileride hallederiz ama olmayacak gerek kalmayacak dedi . . Saçlarımın önü hafif seyrekti saçımda vardı kendimin öne 3.000 adet saç ekildi sadece önler dolu olsun başka bişeye gerek yok :)
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 32

Ali Durdyyev

• Yeni üye
  • *
Hayirli olsun

Ssrrddrrttrrkk

• Full Member
Ekim öncesi
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 32

Ssrrddrrttrrkk

• Full Member
10. Gün kabuk dökme . . Enfeksiyon sonrası iyi toparladı orta kısım kabuklar alındığı için kanlandı biraz hoca bir sıkıntı olmadığını söyledi ama olsada suanlık problem değil benim için görüntüden memnun kaldım
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 32

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Nekroz olmuş çok geçmiş olsun. O bölgelerde kayıplar olacaktır.

Ssrrddrrttrrkk

• Full Member
Model bozmaya gerek yok heralde o bölgeler için en kötü ihtimal de çıkmasa bile ileride revize edilir . . Hatta diğer saçlar kapatabilir . . Veya ordan az çıkışlar olur
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 32

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Model bozmaya gerek yok heralde o bölgeler için en kötü ihtimal de çıkmasa bile ileride revize edilir . . Hatta diğer saçlar kapatabilir . . Veya ordan az çıkışlar olur

Aynen doğru düşünüyorsun ufak tefek revize olur sorun olursa inşallah az sorunla atlatırsın
Global Moderator

Ssrrddrrttrrkk

• Full Member
Hintell hoca herhangibi bir vitamin hapı falan önermedi suanlık kalsın dedi sence baslamalımııyımm ?? Biotin alayım dedim gerek yok dedi suan
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 32

Facebook Twitter Instagram