Gönderen Konu: Asmed saç ekimi 5540 greft  (Okunma sayısı 6574 defa)

kepkel

• Yeni üye
  • *
Asmed saç ekimi 5540 greft
« : 22 Aralık 2020, 16:43:18 »
Arkadaşlar Merhaba,

Forumu biraz geç keşfettim, bir süredir dışarıdan takip ediyorum sanırım alışkanlık yaptı, dikkat dağıtmak hem de faydalı yorumlarınızı dinlemek için üye oldum. Umarım ilk paylaşımımda kurallara uygun olur.

Ben ani bir kararla saç ektirdim, süreç hakkında en ufak bilgim olmadan. Biraz kervan yolda düzüldü gibi oldu.

Ekim öncesi, sonrası, kabuk dökümü resimlerini paylaşmak istedim. İlk 1 ay inanılmaz mutluydum saç ektirdiğimi bile unutmuştum taa ki bir ay sonra şok silip süpürene kadar. O noktada forumu keşfettim.

45 60 ve sanırım 75. gün fotolarını da bir sonraki post ile eklemeye çalışacağım.
Asmed hair transplant dr koray erdoğan 5540 greft saç ekimi.
Saç ekim Tarihi:08.10.2020

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Asmed 5540 Greft
« Yanıtla #1 : 22 Aralık 2020, 16:52:11 »
Koray Erdoğan saç ekiminiz hayırlı olsun Selamlar foruma hoşgeldiniz şanslısınız ekim hakkında bilginiz olmadan en başarılı merkezlerden birine saç ektirmişsiniz normalde daha önce forumu araştırdınız sanıyorum saç ekimi araştırması yapmayan biri ya neden bu kadar ücret vericem Koray Erdoğana 4/5 bine saç erken yerler varken Asmed in ne özelliği var gibisinden düşünür siz hiç araştırma yapmadan mı asmed i seçtiniz?

Planlamanız ve ekiminiz çok kaliteli çok güzel bir ekim yapılmış bu konuda içiniz rahat olsun

Her saç ekiminden sonra şok dökülme bir rutindir ekilenler dökülür sonra zamanla başlar çıkışlar.

75’güne gelince süreç güzel kararmalarınız da başlamış olumsuz bir durum yok iyi gidiyor erken olmasına ramen.

Lütfen konuyu takip edecek arkadaşlar için 12 ay paylaşım yapalım ay ay
Geçmiş olsun.
Global Moderator

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 22 Aralık 2020, 16:56:52 »
Asmed hair gene güzel iş çıkarmış yani kabuk dökümü sonrası görüntü öyle gözüküyor.
Bu arada asmed hair in güncel fiyatı nedir acaba ?saç ekiminiz size kaça mal oldu.

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Aralık 2020, 16:59:46 »
Dr Koray Erdoğan ve Asmed ekibi gene harika bir saç ekim planlaması gerçekleştirmiş Hayırlı olsun Saç ekiminiz .

Saç ekimi sürecinize gelirsek 75 gün için görüntü kararmalar gayet güzel hareketli. Maşallah siyelim

Şok dökülme için üzülmeyin saç ekiminin normali.

Muribab

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 22 Aralık 2020, 17:01:48 »
Dr Koray erdoğan saç ektirmeye nasıl karar verdiniz ? Saç ekimi forumuna hoşgeldiniz. Asmed çok güzel planlama yapmış süreciniz de güzel

mihtoreyn|

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 22 Aralık 2020, 17:07:34 »
Bende asmed’i düşünmeye başladım ve bunun için sıkı araştırmalar yapıyorum şu sıra.
Yalnız sizlerden ricam  asmed’in türkçe girebileceğim bir sitesi varmı.
Yada türkçe olması şart değil mail gönderip analiz yaptırabileceğim bir iletişim kanalı varsa bana yardımcı olurmusunuz.

kepkel

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 22 Aralık 2020, 17:22:13 »
Koray Erdoğan saç ekiminiz hayırlı olsun Selamlar foruma hoşgeldiniz şanslısınız ekim hakkında bilginiz olmadan en başarılı merkezlerden birine saç ektirmişsiniz normalde daha önce forumu araştırdınız sanıyorum saç ekimi araştırması yapmayan biri ya neden bu kadar ücret vericem Koray Erdoğana 4/5 bine saç erken yerler varken Asmed in ne özelliği var gibisinden düşünür siz hiç araştırma yapmadan mı asmed i seçtiniz?

Planlamanız ve ekiminiz çok kaliteli çok güzel bir ekim yapılmış bu konuda içiniz rahat olsun

Her saç ekiminden sonra şok dökülme bir rutindir ekilenler dökülür sonra zamanla başlar çıkışlar.

75’güne gelince süreç güzel kararmalarınız da başlamış olumsuz bir durum yok iyi gidiyor erken olmasına ramen.

Lütfen konuyu takip edecek arkadaşlar için 12 ay paylaşım yapalım ay ay
Geçmiş olsun.

Hintell hocam teşekkür ederim hoşbuldum,

Bir kaç arkadaşım Asmed'de ekim yaptırmıştı sonuçlarını çok başarılıydı, ben değil forum saç ektirme fikrine bile sıcak bakmıyordum yakın zamana kadar. Gözümle görünce fikrim değişti tabi. O yüzden pek köpürtmeden ilk yıllık izinde gittim.

Bir yanlış anlaşılma olmasın;

Şok dökülme sonrası resimleri şimdi ekliyorum ilk post takiler şok öncesiydi, maksimum 5 resim ekleyebildim.
Aşağıdakiler sırasıyla 50, 60, son üç foto 75

Asimetrik şekilde çıkıyor saçlarım, sağ taraf daha seyrek, ufak tefek boşluklar var.

Bende asmed’i düşünmeye başladım ve bunun için sıkı araştırmalar yapıyorum şu sıra.
Yalnız sizlerden ricam  asmed’in türkçe girebileceğim bir sitesi varmı.
Yada türkçe olması şart değil mail gönderip analiz yaptırabileceğim bir iletişim kanalı varsa bana yardımcı olurmusunuz.

Hocam ben bir sabah telefonla aradım 1 hafta sonra ekim yaptırdım herşey gayet kolay. Telefonu internet sitelerinden rahatça bulabilirsiniz.

Asmed hair gene güzel iş çıkarmış yani kabuk dökümü sonrası görüntü öyle gözüküyor.
Bu arada asmed hair in güncel fiyatı nedir acaba ?saç ekiminiz size kaça mal oldu.

Özelden yazmaya çalışacağım hocam.
  • Ekim Tarihi: 08.10.2020
  • Ekim Merkezi ismi Asmed
  • Greft Miktarı 5540
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi Finasterid

LOESS

• Hero Member
Ynt: Asmed saç ekimi 5540 greft
« Yanıtla #7 : 22 Aralık 2020, 17:50:09 »
Biri diyordu, Asmed saçı aşırı açık insanlara ekmiyor diye, sadece mevcut saçı var olup üstüne ekim yapıyor diye, bunu diyen utanır inşallah. Gördüğümüz üzere Koray Erdoğan estetik bir ekim yapmış inşallah sonucu da güzel olur.

Darkwatch

• Full Member
« Yanıtla #8 : 22 Aralık 2020, 23:16:53 »
Ön çizginiz kafa yapınıza çok yakışmış beğendim. Sonucunda Asmed'e yakışır olacağını düşünüyorum. Bundan sonraki süreç sabır :)
Saç ekim sonucum;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17462.0

Takviye;
1/4 proscar (akşam)
Nature's Supreme Beauty Collagen Powder (sabah)

NeferTiTi

• Full Member
« Yanıtla #9 : 23 Aralık 2020, 16:06:23 »
Asmed Saç ekiminiz Hayırlı olsun saç ekim planlamanız çok başarılı duruyor gidişat da güzel umarım başarılı bir saç ekimi konunuz olur.

kepkel

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 23 Aralık 2020, 17:36:34 »
Asmed Saç ekiminiz Hayırlı olsun saç ekim planlamanız çok başarılı duruyor gidişat da güzel umarım başarılı bir saç ekimi konunuz olur.
Ön çizginiz kafa yapınıza çok yakışmış beğendim. Sonucunda Asmed'e yakışır olacağını düşünüyorum. Bundan sonraki süreç sabır :)
Biri diyordu, Asmed saçı aşırı açık insanlara ekmiyor diye, sadece mevcut saçı var olup üstüne ekim yapıyor diye, bunu diyen utanır inşallah. Gördüğümüz üzere Koray Erdoğan estetik bir ekim yapmış inşallah sonucu da güzel olur.

Teşekkür ederim yorumlarınız, iyi dilekleriniz için. Konsültasyonda ağzımı açmadım zaten plandan cok memnunum.
Ben ektirdiğimde tüm bu süreçleri anlattılar "iyi ya altı ay unuturuz napalım" dedim geçtim, tam o arada birkaç kişiyle tanıştım şok dökülmeden sonra tekrar çıkmayan, o sıra beni bi ateş bastı :) Ben her ekilenin çıkıyor sanıyordum :D
Derken burdayız

Dr Koray erdoğan saç ektirmeye nasıl karar verdiniz ? Saç ekimi forumuna hoşgeldiniz. Asmed çok güzel planlama yapmış süreciniz de güzel

Hocam size ayrıca yazayım Hintell hocama yazmıştım, arkadaşlarım ektirdi Asmed'de bitanesi "ben çok araştırdım sana özet geçiyim git buraya hiç kurcalama" dedi. Bir de haklarını vermem lazım, ben aradım haftaya iznim var saç ektirmem lazım dedim, herşeyi organize ettiler iki mail iki whatsap görüşmesiyle. Başka merkezlerle görüşmeme gerek de kalmadı.

Sadece evimin yanında bir merkez var 200 metre mesafe diyebilirim, baya da bilinen bir yer, ekim merkezinde çalışan arkadaşım demişti iyidir bunlar diye orayı aradığımda altı ay full üz hasta kabul etmiyoruz dediler.
  • Greft Miktarı 5540
  • Yaşınız 34

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #11 : 23 Aralık 2020, 18:01:44 »
Hayırlı olsun :). Bence de şanslıymışsınız en azından çevrenizden birisinin Asmed'de ekim yaptırdığına şahit olup böyle kaliteli bir merkezde ekim yaptırmışsınız. Umarım güzel bir sonuç alırsınız. Bu arada merkezin çektiği fotoğrafları da foruma ekleyebilir misiniz lütfen?
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

kepkel

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 24 Aralık 2020, 18:27:52 »
Hocam teşekkürler, verdikleri usb yanımda değil telefonda olanları ekliyorum
  • Greft Miktarı 5540
  • Yaşınız 34

Takibetakip

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 25 Aralık 2020, 16:00:04 »
Ekim çok güzel olmuş. Zor saç tipiniz var; formunu yitirmiş ve ince. Koray hoca muhtemelen finasteride önermiştir.

kepkel

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 25 Aralık 2020, 16:10:34 »
Haha hocam birebir aynı cümleyi kurdu.

Aynen sadece finasterid önerdi, ben baya saw palmetto biotin stoklamıştım öncesinde öyle yatıyolar kuzu gibi ilerde kullanırız belki
  • Greft Miktarı 5540
  • Yaşınız 34

Facebook Twitter Instagram