Gönderen Konu: 4/1 Proscarı 2 Günde Bir Almak Ve Etkisi?  (Okunma sayısı 1310 defa)

John Keller

• Sr. Member
4/1 Proscarı 2 Günde Bir Almak Ve Etkisi?
« : 25 Aralık 2020, 19:59:27 »
İlk 1 hafta her gün 1/4 proscar kullandım ama sabah sertliği yaşamamaya başladığım için 2 günde  bir 4/1 proscar almaya başladım, sabah sertliği yaşamama devam ediyor ama bu şekilde aynı saatte bir gün alıp diğer gün kullanmamak etkisiz olur mu?Deneyimli kişilerin yardımına ihtiyacım var.Birer gün arayla almak fazla etkili olmuyorsa hapın boşu boşuna hamallığını yapmak istemiyorum ve her gün 4/1 proscara dönmeyi düşünebilirim.Şimdiden teşekkürler.

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
Ynt: 4/1 Proscarı 2 Günde Bir Almak Ve Etkisi?
« Yanıtla #1 : 25 Aralık 2020, 20:01:38 »
kardesim her gun al  daha iyi diger tğrlu saclarına zararı olur hormon bşr gun artar digersi gun azalır  son yarılanma omru 8 saat diyen var rahat ol ilacları sabah at digeris gune kadar etki eder 
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 25 Aralık 2020, 20:07:44 »
İlk 1 hafta her gün 4/1 proscar kullandım ama sabah sertliği yaşamamaya başladığım için 2 günde  bir 4/1 proscar almaya başladım, sabah sertliği yaşamama devam ediyor ama bu şekilde aynı saatte bir gün alıp diğer gün kullanmamak etkisiz olur mu?Deneyimli kişilerin yardımına ihtiyacım var.Birer gün arayla almak fazla etkili olmuyorsa hapın boşu boşuna hamallığını yapmak istemiyorum ve her gün 4/1 proscara dönmeyi düşünebilirim.Şimdiden teşekkürler.
Etki alacak potansitelin olduktan sonra olabilir ben öyle kullanıyorum. Etki gören çok insan var bu şekilde.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 25 Aralık 2020, 20:13:48 »
ben ilk 0.25 mg fin ile başladım sonra 0.50 sonra 1.25 e çıktım şu an dut kullanıyorum . 2 günde bir alma . proscarı 4 e bölmeye devam et her gün

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 25 Aralık 2020, 20:29:58 »
kardesim norward 1 -2 seviyesindesin bu henuz yeni baslamıs dokulme demek o zaamn senin tedavin cok agır bir tedavi  dudasteridi haftad 1 e indir  sac dokulmen agresif olmasının sebebi oral minoxidil onu bıraksan senin icin daha iyi cunku sen henuz  kelligin cok basındasın  ve tedavin agır mixoidil ve dudas oral aldıgında zararlı 1 ini al minox oral tavsiye etmem zararları var sana tavsiyem haftanın 6 gunu finas 1 gun dudas yada haftada 1 kez baktın durmuyor 2 kere dudas
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 25 Aralık 2020, 21:05:24 »
kardesim norward 1 -2 seviyesindesin bu henuz yeni baslamıs dokulme demek o zaamn senin tedavin cok agır bir tedavi  dudasteridi haftad 1 e indir  sac dokulmen agresif olmasının sebebi oral minoxidil onu bıraksan senin icin daha iyi cunku sen henuz  kelligin cok basındasın  ve tedavin agır mixoidil ve dudas oral aldıgında zararlı 1 ini al minox oral tavsiye etmem zararları var sana tavsiyem haftanın 6 gunu finas 1 gun dudas yada haftada 1 kez baktın durmuyor 2 kere dudas

malesef çok agresif olacak dökülmem biliyorum bütün dayılarımın da benim yaşımda başlamış dökülmeleri 2 senede hepsi kel . benim de öyle genel seyrelme var yüksek seviyede. hani donörü zayıf ekim yapılmayanlar var ya ona gidiyor benim de. bir süre bu tedaviyle devam ilerleyen yıllarda topikal spironalakton ekleyebilirim benim tür dökülmelerde baya etkili duruyor

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

siyabentqxqx

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 25 Aralık 2020, 22:08:49 »
kanka 4/1 yine 4 oluyor haberin olsun 😂

John Keller

• Sr. Member
Ynt: 1/4 Proscarı 2 Günde Bir Almak Ve Etkisi?
« Yanıtla #7 : 25 Aralık 2020, 23:15:37 »
kanka 4/1 yine 4 oluyor haberin olsun 😂
Düzelteyim, ben böldükten sonraki sonuca göre yazdım   :) yazarken de aklıma geldi, sözelciyim ve yanlış anlaşılmasın övünmek falan için yazmıyorum, Türkçe öğretmeniyim.Biraz matematik özürlüyümdür, mat. dan 4-5 neti geçememişimdir hiç  ;D Bu arada finansterid almadığım gün,Xpecia alsam dengeler mi ? Cevaplar için teşekkürler
« Son Düzenleme: 25 Aralık 2020, 23:47:58 Gönderen: Highlife »

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 26 Aralık 2020, 03:18:08 »
2 günde bir finasterid almak normal her gün almanın %80i kadar etki gösterir. Bir doktor demişti bunu.

siyabentqxqx

• Sr. Member
Ynt: 1/4 Proscarı 2 Günde Bir Almak Ve Etkisi?
« Yanıtla #9 : 26 Aralık 2020, 10:05:18 »
Düzelteyim, ben böldükten sonraki sonuca göre yazdım   :) yazarken de aklıma geldi, sözelciyim ve yanlış anlaşılmasın övünmek falan için yazmıyorum, Türkçe öğretmeniyim.Biraz matematik özürlüyümdür, mat. dan 4-5 neti geçememişimdir hiç  ;D Bu arada finansterid almadığım gün,Xpecia alsam dengeler mi ? Cevaplar için teşekkürler
yokya bur 10 kisiden 8 i 4/1 yazıyor 😂 diğer konuya gslirsek ben sahse xpecianin icindede fin. olduğunu düşünüyorum fin kullanacaksan hergun kullan bence
« Son Düzenleme: 26 Aralık 2020, 15:04:21 Gönderen: siyabentqxqx »

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 26 Aralık 2020, 13:14:01 »
  Arkadaslar iki antiandrojen oral  almak mesala oral minox +fin veya dudasterid zararlı xpecianın icinde ise minox gibi damara acı gingo blibo fin gibi dht blocker saw palmetto var ama tabiki fin ve minox kadar etkili degil yanında sonuk kalır benim size onerim tedaviyi tekli goturmeniz iki oral anti androjen almayın ya tropikal min ve oral fin          mesela  xpecia+ fin almak zararlı tek ilactan devam edin ilk basta baktınız sac durmuyor kafada dudas haftada  ekleyin fazla alınımı iyi degil yada sadece dudasa baslayın .
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 26 Aralık 2020, 18:45:46 »
 dht gunluk salgılanıo ilaç kullanırken bunu gozardı etmeyelim
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram