Gönderen Konu: Dutasderid  (Okunma sayısı 262 defa)

Cancanbram

• Kel Oğlan
  • *
Dutasderid
« : 25 Aralık 2020, 22:39:53 »
Abiler iyi akşamlar.Ben forumda epey gezdim ve dutasterid kullanmak istiyorum.Sizlere sorum dutasterid galiba ilacın etken maddesi ( finasterid maddesinin ilaç ismi proscar olması gibi ) bu maddenin ilactaki ismi ne ve nerden bulabilir internette hiç bir yerde rastlamadım yardımcı olursanız sevinirim tekrar iyi akşamlar :)))

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Dutasderid
« Yanıtla #1 : 25 Aralık 2020, 22:50:02 »
Abiler iyi akşamlar.Ben forumda epey gezdim ve dutasterid kullanmak istiyorum.Sizlere sorum dutasterid galiba ilacın etken maddesi ( finasterid maddesinin ilaç ismi proscar olması gibi ) bu maddenin ilactaki ismi ne ve nerden bulabilir internette hiç bir yerde rastlamadım yardımcı olursanız sevinirim tekrar iyi akşamlar :)))

avodart 0.5 mg yumuşak kapsül adı

3 günde 1 al
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçlari Ekibi.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 26 Aralık 2020, 12:40:04 »
 dht gunluk salgılanıyor gunluk finasterid kullanmak daha mantıklı değilmi bu yuzde55 baskılıyor saçlı deride finasterid yuzde 38.fda onaylı bu ilacın calısmaları durdurulmuştu dutastaridenin.finasterid bari onaylı

Cancanbram

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #3 : 26 Aralık 2020, 13:12:12 »
Kanka minoxil ve finasterid kullanıyorum bide dutasterid eklemek istiyorum

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 26 Aralık 2020, 13:20:32 »
https://clinicaltrials.gov/ct2/show/results/NCT01231607?show_locs=Y&view=results#outcome1

burda araştırma var 0.1 mg dut   1 mg finden daha başarılı

Dutasteride 3 günde 1
2000 iu Vit D
Polen, keçiboynuzu ve karadut özü(Takviye kullanmayın)
Magnezyum ve iyot
Kılavuzdaki diğer şeyler
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975.0

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 26 Aralık 2020, 13:34:22 »
Arkadaşlar dutasterid daha başarılı ama peynir ekmek gibi kullanılacak birşey değil , uzun vadede finssteridden fazla yan etki görülür ve her iki tip DHT bloke ediliyor. Bize lazım olan tip2 bloke etmek. İlla kullanmak istiyorsanız haftada 6 Fin 1 dutasterid kullanın aşırıya kaçmayın. Ama mantıklı olan finasterid kullanmaktır En az 12-18 ay sonrasında dutasterid eklenir duruma göre.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 26 Aralık 2020, 14:22:23 »
 dht her gun salgılanıyor.blokeside gunluk olmalı dut ölçülerin dısında o açıdan finasterid kalıyor geriye.

Facebook Twitter Instagram