Gönderen Konu: MedicalPark’ta Yapılan Saç ekimimim Değerlendirilmesi  (Okunma sayısı 1566 defa)

Gaggili

• Yeni üye
  • *
1 hafta önce medicalparkta saç ektirdim. Yaş 22. Saç ekimi konusunda çok sorularım vardı ektirdim o sorular hala bitmedi. Siz değerli üyelere bir kaç sorum olacak fotoğraflara bakıp saç ekimimi değerlendirirmisiniz? Saç ekimim 4000 bin greft denildi sizce 4000 bin greft mi? Ön çizgi çok mu geride? Yada böyle güzel mi?Saç sıklığı nasıl ve şuan ki durum naısl gözüküyor bi sorun var mı?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: MedicalPark’ta Yapılan Saç ekimimim Değerlendirilmesi
« Yanıtla #1 : 26 Aralık 2020, 17:10:16 »
 hangi MedicalPark da yaptırdın saç ekimini  ? bir çok yerde  MedicalPark var.  o sadece hastane adı saçını eken kişi doktor kim ? düz bir açıdan  kafan 10 derece eğik resim çekersen anlarız ön çizgi geride mi yerinde mi

hayırlı olsun saç ekiminiz
Global Moderator

Gaggili

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 26 Aralık 2020, 17:26:33 »
hangi MedicalPark da yaptırdın saç ekimini  ? bir çok yerde  MedicalPark var.  o sadece hastane adı saçını eken kişi doktor kim ? düz bir açıdan  kafan 10 derece eğik resim çekersen anlarız ön çizgi geride mi yerinde mi

hayırlı olsun saç ekiminiz

bir ekip net bilgim yok tavsiye üzerine gittim. O yüzdende yazmadım. 4000 greft varmış gibi duruyor mu? Ve Ekim güzel mi? Görüşleriniz önemli

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Aralık 2020, 19:17:33 »
4000 greft var gibi o konuda sıkıntı yok önemli olan saçların çıkması bakalım kabuk dökümü sonrası nasıl olacak inşallah umduğun gibi bir sonuç alırsın kardeşim.

Gaggili

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 26 Aralık 2020, 19:59:16 »
4000 greft var gibi o konuda sıkıntı yok önemli olan saçların çıkması bakalım kabuk dökümü sonrası nasıl olacak inşallah umduğun gibi bir sonuç alırsın kardeşim.

Kabuk dökümü sonrası nasıl olucak demişsiniz. Kabul dökme sırasında sıkıntı oluşabilir mi ondan mı bahsediyorsunuz? Birde ön taraf sıklığı nasıl ve tepe bölgeye Ekim yapılsın dememe rağmen orası seyrek kalmış sizce saçlar uzadığında naısl olur kötü bir görüntü olur mu?

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #5 : 26 Aralık 2020, 20:19:25 »
Hayırlı olsun, Sayı 4.000 üstü olmadığı için şakak kısımları es geçilmiş ve ön çizgi dar yapılmış, Bu Ekim sıklığı olarak Avantaj olmuş, Ve evet vertex açık kalacak çünkü ön ve ortaya sık Ekim yapabilmek için galiba, Biraz greft atılmış, Ama kapatmaz tabi, İyi süreçler dilerim, merkezin adını öğrenip konuyu güncelerseniz Başkalarıda faydalanır.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Gaggili

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 26 Aralık 2020, 21:21:02 »
Hayırlı olsun, Sayı 4.000 üstü olmadığı için şakak kısımları es geçilmiş ve ön çizgi dar yapılmış, Bu Ekim sıklığı olarak Avantaj olmuş, Ve evet vertex açık kalacak çünkü ön ve ortaya sık Ekim yapabilmek için galiba, Biraz greft atılmış, Ama kapatmaz tabi, İyi süreçler dilerim, merkezin adını öğrenip konuyu güncelerseniz Başkalarıda faydalanır.. |-onayisareti-|

Teşekkür derim,ön çizgi dar yapılmış demişsiniz ben doğal olan çizginin bozulmasını istemedim ayrıca oranın bi aşağısı alın oynak olan tarafı yani alnım normaldede geniş. Şimdi kafama takılan soru şu şakaklar saçlar uzayınca kötü bir görüntü oluşturmu yoksa güzel durur mu? Sizce ön alın çizgisi şakaklara doğrumu biraz gemişlemelimiy di? Ben biraz takarım böyle şeyleri cevaplarsınız çok sevinirim? Som olarak tepe aşırı kötü görüntü oluşturur mu?

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 26 Aralık 2020, 21:50:14 »
Aynen şakaklara doğru genişlemeliydi, Ama bunu yapan merkez Az, ve şakak ekimi yapan Merkez yok gibi, Benim kendi Ekim merkezimi seçme nedenlerimden en büyüğü Ön çizgi ve şakak Temple Bölgesi oldu.. Eğer bu merkezde Ekim yaptırsaydınız, Resimdeki gibi bir Planlama yapılırdı, Sayı yüksek ihtimal 4.500 ve üzeri olurdu ve kaybedilen şakaklar Ve temple bölgesi geri gelmiş olurdu..

Daha Estetik bir ön çizgi planlanabilirdi, Ama Şunu söyleyebilirim, Bu Ekim sizin işinizi görür bence, Kabuk dökümü sonrası görüntü tabi daha sağlıklı yorum yapmayı sağlar, ama Ekim sağlıklı ve güzel görünüyor, şakaklar kötü görünmez işinizi görür bence, bu şekilde çizgisi olan başka merkezlerde var, ön çizgi Hafif zigzag ve estetik güzel bitirilmiş..

Zaten Aynı sayıda Yani 4.000 greftle, benim çizdiğim panlama zor olurdu, size merkez sizinde isteğinizle beraber, Kendine göre estetik buldukları makul çizgiyi belirlemiş, beklentiye bağlı Ama Tepe çok kötü görünmez, zaten vertex zor bölge ve 1 ekimle çoğu zaman zor kapanır, Yani sizin ekimde seyrek bir vertex oluşur, İnşAllah İstediğin gibi Sonuçlanır.. |-onayisareti-| (^_^)
« Son Düzenleme: 26 Aralık 2020, 22:09:00 Gönderen: SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D »
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Gaggili

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 30 Aralık 2020, 14:29:20 »
Arkadaşlar bugün ekimimin 10. Günü sizce nasıl görünüyor bir problem var mı? Sizce Ekim iyi mi? Bundna sonraki süreçte neler yapmam gerekir? Ek takviye bişeyler almam zorunlumu yoksa tercihe mi bağlı? Tecrbelerinizi ve bilgileriniz paylaşırsanız memnun olurum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 30 Aralık 2020, 14:33:31 »
Ekim alanı sağlıklı duruyor bir sorun yok umarım çıkışlarında güzel olur Ek takviye saç ekimini desteklemek için gerekli özellikle finasterid ama kullanıp kullanamamak senin kararın
Global Moderator

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 30 Aralık 2020, 17:37:02 »
Gayet iyi görünüyor, takviye Olarak, 5-6 ay Xpecia Tavsiye ederim, Bol şans.. |-onayisareti-|
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Gaggili

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 30 Ocak 2021, 21:14:03 »
Bugün 41. Gün sizce nasıl gözüküyor. Birkaç sorum var. Öncelikle doktor alopecia kapsül kullanmamı önerdi 10 gün boyunca birer tane kullandım. 10 günden sonra günde 2 tane kullanıyorum. Sizce bunun bir faydası olur mu? Görüşlerinizi merak ediyorum. Birde şok dökülme devam ediyor ve arada istemeyerek elimi hafif bastırarak kafama sürüyorum yukardan aşağıya doğru elime saç telleri geliyor. Bu sıkımtı oluşturur mu? Yani kaşıma veya tırnaklama şeklinde değil sadece elimin içiyle aşağıya doğru bir hareket bu zarar verir mi? Son olarak biraz özel bir soru aöa saçların yanları uzadı sizce  uzatılmalı mı yoksa kesilmeli mi? Dışarıdan nasıl göründüğünü sizler daha iyi bilirsiniz? Cevaplarını bekliyorum teşekkür ederim

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 30 Ocak 2021, 21:31:40 »
Çizgi bence olması gerekenden çok geride olmuş şahsen ben olsam sonuç seyrek olsa dahi çizginin önden başlamasını isterdim .
Önde yer alan bir çizgi her zaman insanı daha genç gösteriyor ve kişinin tipini daha güzel gösteriyor bence.
Ekim başarılı olursa belki ikinci bir ekimle öne aldırma şansın olur aksi takdirde olanla idare etmek zorunda kalırsın.

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 30 Ocak 2021, 21:55:20 »
Bugün 41. Gün sizce nasıl gözüküyor. Birkaç sorum var. Öncelikle doktor alopecia kapsül kullanmamı önerdi 10 gün boyunca birer tane kullandım. 10 günden sonra günde 2 tane kullanıyorum. Sizce bunun bir faydası olur mu? Görüşlerinizi merak ediyorum. Birde şok dökülme devam ediyor ve arada istemeyerek elimi hafif bastırarak kafama sürüyorum yukardan aşağıya doğru elime saç telleri geliyor. Bu sıkımtı oluşturur mu? Yani kaşıma veya tırnaklama şeklinde değil sadece elimin içiyle aşağıya doğru bir hareket bu zarar verir mi? Son olarak biraz özel bir soru aöa saçların yanları uzadı sizce  uzatılmalı mı yoksa kesilmeli mi? Dışarıdan nasıl göründüğünü sizler daha iyi bilirsiniz? Cevaplarını bekliyorum teşekkür ederim

Alopecia içeriği güzel, illaki saça faydası olacaktır, ben Xpecia kullanmıştım, Şokta eli saçlara hafif bastırarak sürmenin zararı olmaz, yanlar ve üstler orantısız olacağı için Kısaltınca daha güzel durur, bende kısaltmıştım, tahriş etmeden güzel bi traş makinasıyla kısaltılabilir bence, Bol sabırlar.. |-onayisareti-|
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 30 Ocak 2021, 22:12:10 »
Arkadaşların da dediği gibi ön çizgi fazla geride olmuş biraz önde olsaydı daha estetik ve güzel durabilirdi, onun dışında  ekim alanı gayet sağlıklı görünüyor

Facebook Twitter Instagram