Gönderen Konu: norwood -1  (Okunma sayısı 1971 defa)

oralminoxidil

• Hero Member
norwood -1
« : 27 Aralık 2020, 12:04:12 »
aşağıya bir kaç kişi koydum bunların saçı nw0 bile değil :)
bu işin tamamen kafa şekliyle ilgili olduğu kesin. bizim de buna göre tedavi yapmamız lazım. keşke ilaç şirketleri de bu konuya yönelse

My Precious

• Hero Member
Ynt: norwood -1
« Yanıtla #1 : 27 Aralık 2020, 12:08:17 »
Kalsifikasyon yok bu arkadaşlarda.Şakak açılması zaten genetik olarak alnın dht ile birlikte taşlaşması ve genişlemesidir.
Ekim yapılsa bile düzgün durmamasının nedeni bu olur

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 27 Aralık 2020, 12:32:56 »
çocukken benim de saçım böyleymiş.  bu durumda magnezyum ve d vitaminin önemi düşündüğümüzden çok fazla olmaz mı?

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

ThinBald

• Full Member
« Yanıtla #3 : 27 Aralık 2020, 18:35:47 »
böyle bir şey buldum :D
Ketoral ketokonazol %2 Şampuan iki günde bir

Ketoralin saçı yıpratmaması için gliss ultimate oil elixir bakım spreyi

Dermastamp 1.5 mm hafta da bir

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 27 Aralık 2020, 18:49:18 »
Nw 3 olmayı tercih ederim :)

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 27 Aralık 2020, 21:30:54 »
Bu şekilde olacağıma şu anki halim gibi yanların açık olmasını tercih ederim. Berbat duruyor

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 27 Aralık 2020, 22:08:46 »
çocukken benim de saçım böyleymiş.  bu durumda magnezyum ve d vitaminin önemi düşündüğümüzden çok fazla olmaz mı?
Magnezyumun ne gibi Bi faydası olabilir saç dök konusunda? Geçen ay mg içerikli multivitamin tarzı bişey kullanmaya başladım 10 gündür duşta ve kuruturken sadece Bi kaç saç teli görüyorum.tesadüfmü acaba? Önceden 25-30 cvarıydı.İçeriği çinko, mg taurinat, kalsiyum, d3 ve k2.
Son yıllarda magnezyum eksikliği çok artmış ve mg 300 fazla kimyasal reaksiyona katılıyomuş dolaylı yoldan saç dökülmesi ine sebep olabilir mi acaba 🤔 en azından göz kapağımda rahatsız edici seğirme vardı bayağıdır o geçti mg alınca  :D

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 27 Aralık 2020, 22:09:14 »
Norwood 3 gür saçlı olmak bunların yanında çok daha iyi erkek dediğinin azıcık alnı açık olursa daha çok yakışıyor norwood 2-3 gür saç erkek için iyidir

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 27 Aralık 2020, 22:20:40 »
Magnezyumun ne gibi Bi faydası olabilir saç dök konusunda? Geçen ay mg içerikli multivitamin tarzı bişey kullanmaya başladım 10 gündür duşta ve kuruturken sadece Bi kaç saç teli görüyorum.tesadüfmü acaba? Önceden 25-30 cvarıydı.İçeriği çinko, mg taurinat, kalsiyum, d3 ve k2.
Son yıllarda magnezyum eksikliği çok artmış ve mg 300 fazla kimyasal reaksiyona katılıyomuş dolaylı yoldan saç dökülmesi ine sebep olabilir mi acaba 🤔 en azından göz kapağımda rahatsız edici seğirme vardı bayağıdır o geçti mg alınca  :D

multivitaminin içindeki mg oksit formudur büyük ihtimal o yüzden emilmez vücutta nerdeyse. emilimi yüksek formlarından bahsediyorum ben. şimdi kireçlenme büyük bir faktör ve magnezyum kireçlenmeyi önlüyor kasları gevşetiyor o açıdan düşündüm ben. bazı kişiler haftada bir 1000 2000 mg yüklemesi yapıyor hatta. ama her gün kullanmak daha iyidir diye düşünüyorum. 15 yaşından beri iyi bir seviyede d vitaminine sahip olsak ve mg kullansak bence baya geciktirir yavaşlatırdık agayı

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 27 Aralık 2020, 22:22:39 »
Norwood 3 gür saçlı olmak bunların yanında çok daha iyi erkek dediğinin azıcık alnı açık olursa daha çok yakışıyor norwood 2-3 gür saç erkek için iyidir

aslında atakan özyurt un saçı da uzayınca gayet iyi oluyor

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 27 Aralık 2020, 22:40:42 »
multivitaminin içindeki mg oksit formudur büyük ihtimal o yüzden emilmez vücutta nerdeyse. emilimi yüksek formlarından bahsediyorum ben. şimdi kireçlenme büyük bir faktör ve magnezyum kireçlenmeyi önlüyor kasları gevşetiyor o açıdan düşündüm ben. bazı kişiler haftada bir 1000 2000 mg yüklemesi yapıyor hatta. ama her gün kullanmak daha iyidir diye düşünüyorum. 15 yaşından beri iyi bir seviyede d vitaminine sahip olsak ve mg kullansak bence baya geciktirir yavaşlatırdık agayı
özellikle dikkat ettim hocam  alırken mg oksit olmamasına. Daha önce magnezinc kullanıyordum çinkosuda mg da dandik. Magnezyum asetil taurinat emilimi yüksek miligram olarak düşük sayılabilir ama 150 mg. 120 tabletti gidişata göre bakıcaz artık

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 27 Aralık 2020, 22:41:30 »
Fotoğrafları görünce alnım kaşındı.

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 27 Aralık 2020, 23:29:22 »
Berber olsam normal müşteriye  30 sa bunlardan 50 alırım mk

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 27 Aralık 2020, 23:51:14 »
Berber olsam normal müşteriye  30 sa bunlardan 50 alırım mk

valla böyle olsam eğer kıvırcık değilsem khabib gibi gezerdim bence yakışıyor ya da khabibe yakışıyor:)

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 28 Aralık 2020, 01:18:56 »

Ürünün adı nedir?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Facebook Twitter Instagram