Gönderen Konu: Saç Kalınlığı Yardım  (Okunma sayısı 707 defa)

Chris Keller

• Yeni üye
  • *
Saç Kalınlığı Yardım
« : 27 Aralık 2020, 21:11:38 »
Merhaba arkadaşlar,

Yaş 32, saçlar 11 sene önce dökülme başladı. Saçlarım her zaman çok ince telliydi, şekil vermekte zorlanırdım 20'li yaşlarda. 4-5 ay önce saç ektirmeye karar verdim, hatta forumda da dönor ve ön bölgenin fotoğraflarını paylaşarak sizlerden fikir aldım.

Eylül'den itibaren proscar 1/4, ekimden itibaren 2 günde 1 biotin 5000mg almaya başladım. Kasımda Asuman Hair ile bir görüşmem oldu bunun üzerine vichy dercos densi-solution şampuan ve prozinc plus solüsyonuna başladım. Bunları saçımı hacimlendirdiğini ve güçlendirdiğini farketmem üzerine geçtiğimiz hafta içi tekrardan Asuman hanımla görüşme yaptık. Kullak üstündeki saçların ince olduğunu söyledi, biraz daha güçlendirmem gerektiğini söyledi ve 1 ay sonra tekrar görüşelim dedi. Saçların ince telli olması saç ekimi sonrası kapatıcılık oranını düşürdüğünü biliyorum fakat ekim için şu an uygun olmaması insanın moralini bozuyor.

Aşağıda takviyelere başlamadan önce temmuzda ve bugün çektiğim fotoğrafları paylaşacağım. Ayrıca kulak üstü, ense ve sakaldan alınan kılları 5 kuruş ile beraber çektim fotoğrafın büyüklüğünü anlamak için:) Bu süreçle ilgili fikirleriniz nelerdir? Ayrıca saç kalınlığını nasıl ölçtürebilirim?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Kalınlığı Yardım
« Yanıtla #1 : 28 Aralık 2020, 19:16:51 »
Donör Saç tellerin ince kafandaki saçlarda zaten tüy kıvamına gelmiş biraz güçlendirmeyi deneye bilirsin bir kaç ay
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram