Gönderen Konu: Estpoint 6000  (Okunma sayısı 1129 defa)

Matador52

• Yeni üye
  • *
Estpoint 6000
« : 27 Aralık 2020, 22:31:00 »
Arkadaşlar pendik medical parkda estpoint le anlaşmalı ve hastanede  kevser kariman ve ekibi ekim işini yapıyor 4500 gif fiyat olarak 6000 bin ve 2 seans prp hizmeti veriyor daha önce ektiren veya tavsiyesi olan varsa lütfen yazabilirmi

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: Estpoint 6000
« Yanıtla #1 : 27 Aralık 2020, 23:25:09 »
İlk defa  duydum    Form iyi araştırma yap

Matador52

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 27 Aralık 2020, 23:27:11 »
Teşekkürler dostum araştırma halindeyim şuan formda

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Aralık 2020, 14:58:39 »
Daha önce duymadık canlı örnek takip ettiğin merkezleri araştır
Global Moderator

Matador52

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 20 Ocak 2021, 14:18:27 »
Ds

?sa Demir

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 27 Ağustos 2022, 12:10:24 »
Merhaba. Pendik Medicalpark hastanesinde, Estpoint'te çalışan Kevser hanımın ve Handan hanımın ekibine 4200 greft saç ekimi yaptırdım. Şuanda 9. ayım bitti. Gerçekten beklediğimden çok daha güzel sonuç elde ettim. PRP ve mezoterapide sınır yok. Başta konuşulanın haricinde gerek görürlerse ekstra mezoterapi ve PRP yapıyorlar. Özenliler ve süreci çok iyi takip ediyorlar. Kendilerine tavsiye ile ulaşmıştım. Çevremdeki herkese de tavsiye ediyorum. Bu iş şakaya gelmez, en iyi bilgi birinci elden, yaptıran kişiden alınır diye düşünüyorum. Gönül rahatlığıyla saç ekimi yaptırabilirsiniz. Fiyat performans açısından bakacak olursak, bu kalitede bir iş ancak bu kadar uygun fiyatlı yapılabilir. Saygılarımla.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #6 : 27 Ağustos 2022, 12:46:25 »
Merhaba. Pendik Medicalpark hastanesinde, Estpoint'te çalışan Kevser hanımın ve Handan hanımın ekibine 4200 greft saç ekimi yaptırdım. Şuanda 9. ayım bitti. Gerçekten beklediğimden çok daha güzel sonuç elde ettim. PRP ve mezoterapide sınır yok. Başta konuşulanın haricinde gerek görürlerse ekstra mezoterapi ve PRP yapıyorlar. Özenliler ve süreci çok iyi takip ediyorlar. Kendilerine tavsiye ile ulaşmıştım. Çevremdeki herkese de tavsiye ediyorum. Bu iş şakaya gelmez, en iyi bilgi birinci elden, yaptıran kişiden alınır diye düşünüyorum. Gönül rahatlığıyla saç ekimi yaptırabilirsiniz. Fiyat performans açısından bakacak olursak, bu kalitede bir iş ancak bu kadar uygun fiyatlı yapılabilir. Saygılarımla.
Ustam önce sonra at lütfen.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 27 Ağustos 2022, 21:39:37 »

Forumda paylaştığınız saç ekimi süreciniz yok
Baştan sona ekim ile paylaşmadınız bu yüzden söyledikleriniz forum için anlamsız
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 27 Ağustos 2022, 21:40:05 »
Ustam önce sonra at lütfen.

4 ayı geçmiş süreç forumda paylaşılamaz
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram