Gönderen Konu: Durum kötü mü? Yoksa ben mi kafaya fazla takıyorum.  (Okunma sayısı 1388 defa)

emremash

• Yeni üye
  • *
Merhaba, ben 23 yaşımdayım ve saçımı evde üç numaraya vurduktan sonra iyice saçlarımın döküldüğü kanaatine varmaya başladım. Küçüklüğümden beri çok ince telli saçları olan ve seyrek saçlı olan birisiyim. 16-17 yaşımdayken bile berberler saçlarımın seyrek olduğunu söylerdi hep. Bu fotoğrafları yorumlarsanız sizce durum nasıl.
Saçın kaç tel dökülüyor derseniz; Kıyafetlerimde genel olarak çok çok az saç teli bulurum. Saçları parmak arama sıkıştırıp çektiğimde her çekişte 1-2 tel gelir.
SON FOTOĞRAF TAM IŞIK ALTINDA, O ÇUKUR YAPI KULAKLIK TAKTIĞIM İÇİN OLUŞMUŞ.

emremash

• Yeni üye
  • *
Ynt: Durum kötü mü? Yoksa ben mi kafaya fazla takıyorum.
« Yanıtla #1 : 02 Ocak 2021, 02:19:14 »
Fotoğraflar ters gitmiş, düz gözüküyordu kusura bakmayın. 4. fotoğraftaki boşluk kulaklık saçı yukarı kaldırmış o yüzden öyle gözüküyor boşluk değil öyle normalde.

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 02 Ocak 2021, 02:20:22 »
Krdesim sacınde genel bir
seyrelme var ama tedavi edilebilir bir saç başlamalısın korkma ama. Durum kotu veya cok kotu degil ama tedavi ye basla ma evresine gelmiş
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 02 Ocak 2021, 04:54:14 »
saçlar gidici.finasterid araştır kullanıcı yorumlarını falan oku.dermastamp kullan .haftada bir veya 2 defa ketoral şampuan kullanabilirsin.kan tahlili yaptırabilirsen iyi olr d vit,demir,çinko ,folik asit b12 eksik olması saçları aşırı dökmesede etkisi oluyo mutlaka.yağlanma ve kaşıntı falan varsa omega 3 takviyesi alabilirsin bende bayağı etkili olsdı yağlanma ve kaşıntıyı giderdi..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 02 Ocak 2021, 05:42:12 »
saçlar kısayken ışık altında bu sekılde görüle bılır bıraz kalınlaştırıp destek alsan
xpecia gıbı sıklıkta aratar saç tellerın kalınlaşınca
Global Moderator

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 03 Ocak 2021, 04:40:26 »
Hocam merhaba. Ayni yastayiz ve benziyor sac tipimiz. Ailenizdeki erkeklerin kelligi ve norwood derecesini soyleyebilirmisiniz?
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

emremash

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 05 Ocak 2021, 04:53:10 »
Hocam merhaba. Ayni yastayiz ve benziyor sac tipimiz. Ailenizdeki erkeklerin kelligi ve norwood derecesini soyleyebilirmisiniz?

Terimleri tam bilmiyorum, babamın üstler tamamen iptal yanlar gidik. Ne kadar doğrudur bilmem ama ırsi dökülmelerin %90 ı anne tarafından geliyormuş, dayıların çoğunun saçlar normal, 40 lı yaşlardan sonra şakaklarda açılma var çoğunda ama.

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 05 Ocak 2021, 11:51:05 »
Terimleri tam bilmiyorum, babamın üstler tamamen iptal yanlar gidik. Ne kadar doğrudur bilmem ama ırsi dökülmelerin %90 ı anne tarafından geliyormuş, dayıların çoğunun saçlar normal, 40 lı yaşlardan sonra şakaklarda açılma var çoğunda ama.
         Kardesim tedavini yap kafaya takma sen taksanda  eline bir sey gecmez ırsi dokulmelerde bu gen baskın dominanttır  baba tarafıda olsa anne tarafıda olsa cocuklarında cıkıyor hatta iki taraf iyi olsun dedenden dedenin dedesiinden bile alabiliyorsun hr iki taraftan olabilir    tedavini yap aynlardan uzak dur umursama
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Facebook Twitter Instagram