Gönderen Konu: Sakal ekimi süreci bittiğinde cilt nasıl olur hiç örnek var mı?  (Okunma sayısı 618 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Sakalı tıraş ederse çok doğal durmaz kirli gerekir saç ekimi de böyledir kısa kestirdikçe çok doğal durmaz ve seyrekleşit kirli sakal gerekir
Global Moderator

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet ilginç bir konu ben de merak ediyorum açıkçası . Genelde hep uzun tuttuklarını gördüm forumdaki arkadaslarin
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

seko1905

• Yeni üye
  • *
Sakalı tıraş ederse çok doğal durmaz kirli gerekir saç ekimi de böyledir kısa kestirdikçe çok doğal durmaz ve seyrekleşit kirli sakal gerekir

Hocam nasıl gözükür tam olarak yani sıfıra vurup sinek kaydı tıraş olunca? Cilt mi kızarık durur, ekilen yerlerde hafif siyahlık mı oluyor yani ne bileyim ne olur tam olarak?

Sonuçta sinek kaydı yapınca heryer eşit uzunlukta olacağı için bence bir sorun olmaması lazım ama bilmiyorum. Ben yarın şimdi bir aklımdaki işe girsem muhtemelen tıraş olmak zorunda kalacağım bu yüzden sordum. Tatil zamanı da uzatırım yeni fotolar koyarım diye hayal ediyorum sosyal medyama

Benimkisi ise bu arada tamamen ekilecek bir ekim değil sıklaştırma. Tamamen boş değil

Facebook Twitter Instagram