Anket

Emphair'da Saç ektiren oldu mu??
1 (50%)
Adem Demiral hoca hakkinda bilgisi olan varmi?
1 (50%)

Toplam Oy Verenler: 2

Gönderen Konu: Emphair Istanbul, Adem Demiral Saç ekimi yaptiran oldu mu??  (Okunma sayısı 1715 defa)

Karagergedan03

• Yeni üye
  • *
Merhaba Arkadaşlar.
Yaşim 43 ve Saç ekimi yaptirmak istiyorum.
Birçok Saç ekim merkeziyle yaziştim ve telefonlaştim. Sapphire FUE teknigiyle maksimum Greft alinip ekilecek denildi.
Grupta yeniyim resim nasil yükleniyor bulamadim henüz.
Google'de araştirdim ve Emphair diger Saç ekim merkezlerine göre memnüniyet sayisi birhayli fazla...
Adem Demiral ve ekibine Saç ekimi yaptiran oldumu ve memnun kaldiniz mi??
Tşkler

baldman

• Hero Member
Ynt: Emphair Istanbul, Adem Demiral Saç ekimi yaptiran oldu mu??
« Yanıtla #1 : 02 Ocak 2021, 21:01:54 »
adem demiral emphairdemi çalışıyor hocam? daha önce hiç duymadım ama garip yorumlarda bulunmuşsun emphair öyle memnuniyet oranı yüksek bir yer değil benim bildiğim .sen galiba google yorumlara baktın ordaki yorumları herkes yazabiliyor yani firma sahipleri kendi yazar genelde bu herkes için geçerli.
emphair birde donanım forumunda reklamı yapılıyor zaten aleni bir şey kasttetiğin orasıysa boş ver sen reklam konuları onlar.

birde unutmadan saphire fue diye farklı fiyat talep eden yerler bile var öyle bir şey duyarsanız hemen kaçın ordan tam bir rezillik kullandığı bistürinin ucu safir olsa ne yazar olmasa ne yazar.

Karagergedan03

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 02 Ocak 2021, 21:22:23 »
Valla bende şaşirdim nerede yaptiracagimi...
Serkan Aygin hakkinda biraz bu forumda okudugum yaklaşik 10-12000tl fiyat oldugu ama bana yaklaşik 2200€ FUE methodu fiyat vermeleri 3400greft için.
Hermest clinic veya neopital hakkinda bilgisi olan veya saç ekimi yaptiran arkadaşlar oldu mu??
Saygilar

Karagergedan03

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 02 Ocak 2021, 22:09:00 »
Resimler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Ocak 2021, 09:44:47 »
serkan aygın ekimlerine bakabilirsin Emphair forum donanımda müdehalesi ve sonuçları ve bizim forumun ismini kullanması güvenilirliğini yitirmiştir ben başarılı bır sonuç göremedim reklam harici
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram