Gönderen Konu: Sac ektirme öneri  (Okunma sayısı 815 defa)

Ghurabaa

• Yeni üye
  • *
Sac ektirme öneri
« : 03 Ocak 2021, 11:57:48 »
Merhaba Arkadaşlar,

suan sac ektirmeyi düşünüyorum. 39 yasindayim, yurtdışından geliyorum (türkcem den belli :) ve 1 dayi haric, bütün ailemde sac dökülme sorunu yok.

Graft ve klinik seçime yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Selamlar, Ghurabaa

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
Ynt: Sac ektirme öneri
« Yanıtla #1 : 04 Ocak 2021, 02:10:13 »
Selam,
Saç ekimine müsait, sanırım donör kaliteli iyi greft çıkar, vertex üzerine iyi çalışma gerekir.
Şahin Çelik
Asmed Koray Erdoğan
Serkan Aygın
Bilgehan Aydın
Asuman Hair
Hakan Doğanay
fiyatları değişkenlik göstermektedir, seviyeleri farklıdır ama genel olarak hepsi başarılıdır tabii maddi durumunuza göre seçimleriniz değişir.
Maddi anlamda sıkıntınız yoksa ilk tercihiniz Asmed olsun, ulaşıp uygun olup olmadığınıza dair görüş alın.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Santa33

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 13 Ocak 2021, 01:00:41 »
saç dökülme şeklimiz benzer. büyük ihtimalle size de 4500-5500 arası greft ekimi yapılacaktır. arkadaşın dediği gibi maddi durumunuz ve burada yapacağınız araştırmalarla kararı siz vermelisiniz. bence ilk adımınız adı geçen ekim merkezleriyle telefon üzerinden de bir görüşme yapmak olmalı. umarım sağlıklı saçlarla dönersiniz evinize  :)
  • Yaşınız 28

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 13 Ocak 2021, 01:19:05 »
saç ekimiyle güzel sonuç elde edebilmek adına zor bir açıklığınız var ama iyi bir yerde 4500 civarı bir sayıyla güzel bir sonuç alabilirsiniz yada ekim iki aşamalı olarak planlanarak bir yıl ara ile önce orta tepeye kadar sonrasında arka tepe başka bir seansta kapatmak biraz daha mantıklı bir seçim olur.
ekim merkezi önerisi olarakta pego arkadaşımızın verdiği liste güzel araştırmak için ilk onlardan başlayabilirsiniz.

Santa33

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 14 Ocak 2021, 16:33:18 »
@hyperkel hocam bir yıl ara ile planlamanın ne gibi avantajları olabilir? yani vertex'e daha fazla saç ekme imkanından dolayı mı yoksa ikinci kere görünüp revize etme şansından dolayı mı bu genel kanı var?  elbet başka bir neden de olabilir, cevabınızı ümitle bekliyorum, beni de benzer bir süreç bekliyor da çünkü.
  • Yaşınız 28

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 14 Ocak 2021, 18:13:26 »
Alan geniş donör saçlarınız uzun ince telli mi kalın telli mi çok anlayamadım.
2 ekim planlamanız en mantıklı olan güzel erkeksi hatlarıyla bir ön çizgi ve ortaya kadar ilk ekimi yaptırabilirsiniz daha sonra 2 ekim için ilk ekimin sonucuna göre yön verirsiniz
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram