Gönderen Konu: Saç kıran mı oldum  (Okunma sayısı 827 defa)

tolga90

• Yeni üye
  • *
Saç kıran mı oldum
« : 03 Ocak 2021, 19:09:47 »
Arkadaşlar bu gün farkettim ensemde böyle bir dökülme olmuş 3 hafta önce korona geçirdim bilgisi olan varsa Allah rızası için yardımcı olsun bu saç kıran mı öyleyse ne yapmam gerekir ne gibi bir süreci var ve yayılır mı saç ektirmeyi düşünüyorum buna bi etkisi olur mu

descript

• Sr. Member
    • Kilo Aldırıcı
Ynt: Saç kıran mı oldum
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2021, 19:14:09 »
Sarimsak turevleri şeye sakın girişme.

Cildiyeye git, sackiram olabilirde olmayabilir de net.cevap biyopsi. Cildiyeye git

tolga90

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 03 Ocak 2021, 19:15:22 »
yarın sabahtan gideceğim ama bu konu hakkında bilginiz var mı saç ekimi için sorun olur mu panik oldum baya
  • Yaşınız 26

tolga90

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 03 Ocak 2021, 19:58:03 »
bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun
  • Yaşınız 26

descript

• Sr. Member
    • Kilo Aldırıcı
« Yanıtla #4 : 03 Ocak 2021, 21:47:49 »
yarın sabahtan gideceğim ama bu konu hakkında bilginiz var mı saç ekimi için sorun olur mu panik oldum baya

Sackiranda sac kokleri ölmüyor geri çıkıyor, sac ekimide oluyor.

Liken planaploris de buna benzer ama bunda sac kokleri ölüyor

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 03 Ocak 2021, 23:44:35 »
Arkadaşlar bu gün farkettim ensemde böyle bir dökülme olmuş 3 hafta önce korona geçirdim bilgisi olan varsa Allah rızası için yardımcı olsun bu saç kıran mı öyleyse ne yapmam gerekir ne gibi bir süreci var ve yayılır mı saç ektirmeyi düşünüyorum buna bi etkisi olur mu
   Sakin ol ilk once  donem donem insanlarda boyle  bir olay oluyor ama bu neden oluyor bagırsak karaciger iltihaplanmasındanda oluyor strestende oluyor   cozumu cok basit zeytinyagı o bolgeye suruyorsun  ve her hafta o bolgeye masaj yapıyorsun  bu iltihap giderici cayla var iciyorsun  stres yapmıyorsun son olarakta o bolgeye biraz sarımsak sur ama biraz yaksın sonra gor bakayım nasıl geliyor sac bunlar gecici tekrar cıkma olasılıgı cok yuksek rahat ol dediklerimi yap 1 yılda gecer kafana takma
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

tolga90

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 03 Ocak 2021, 23:49:29 »
Sackiranda sac kokleri ölmüyor geri çıkıyor, sac ekimide oluyor.

Liken planaploris de buna benzer ama bunda sac kokleri ölüyor

bu hangisine benziyor hangisi daha kötü anlayamadım üstad
  • Yaşınız 26

tolga90

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 03 Ocak 2021, 23:50:24 »
   Sakin ol ilk once  donem donem insanlarda boyle  bir olay oluyor ama bu neden oluyor bagırsak karaciger iltihaplanmasındanda oluyor strestende oluyor   cozumu cok basit zeytinyagı o bolgeye suruyorsun  ve her hafta o bolgeye masaj yapıyorsun  bu iltihap giderici cayla var iciyorsun  stres yapmıyorsun son olarakta o bolgeye biraz sarımsak sur ama biraz yaksın sonra gor bakayım nasıl geliyor sac bunlar gecici tekrar cıkma olasılıgı cok yuksek rahat ol dediklerimi yap 1 yılda gecer kafana takma

sağolasın kral iyi dileklerin için çok teşekkür ederim saç ektirmeyi düşünüyorum tepe bölgesindeki dökülme yüzünden kredi çekip yaptıracağım fakat üstüne bide bu olunca moral olarak çok çöktüm
  • Yaşınız 26

Facebook Twitter Instagram