Gönderen Konu: Minoxidil harici bir losyon önerebilir misiniz?  (Okunma sayısı 2113 defa)

siyabentqxqx

• Sr. Member
Ynt: Minoxidil harici bir losyon önerebilir misiniz?
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2021, 21:55:22 »
Amacım yeni saç çıkarmak veya saçlarımı artırmak değil. Tek amacım varolanı korumak. Bunun için bildiğiniz bir losyon var mı ?
bende tam olarak böyle bir arayistayim valla miracle losyon veya zix hazırlamayı düşünüyorum ama miracledeki doğum ko trol hapı korkutuyor

NoBald

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 03 Ocak 2021, 21:58:23 »
bende tam olarak böyle bir arayistayim valla miracle losyon veya zix hazırlamayı düşünüyorum ama miracledeki doğum ko trol hapı korkutuyor
Miracle losyon gerçekten işe yarıyor mu peki olan saçları korumak için?

siyabentqxqx

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 03 Ocak 2021, 22:02:02 »
öyle diyorlar  oyle ciddi yan etki gorenede rastlamadim ama uzun süredir adı anılıyor forumda

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 03 Ocak 2021, 22:44:10 »

korumaktan ziyade çıkarması da lazım östrojen çok etkili değil mi?

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 03 Ocak 2021, 22:51:43 »
Miracle dogum kontrol hapı var bunlar kana geciyor diye biliyorum topikal bile uygulansa ben de bayadır arayistaydim arastirdin trichos losyon alıcam bir gunde bir kere kullanılıyo ertken maddeleri cok iyi birde ilk 4 ay hızlı verim için sabah kullanabilcegim bir losyon ariyorum hgf alıcak gibiyim ama karar veremedim aslinda ben icinde redensly olan bir serum istiyodum sebamedin köpük formunda var ama sadece hepsi burada da satılıyo onu da kaldirmislar nerden bulurum bilemiyorum ama trichos alıcam cok fazla arastirdin surekli farkli urunler goruyorum kafam cok karisiyo biran once birinden baslicam etki gormezsem başka bir şeye gecerim ama baslicam artik

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 03 Ocak 2021, 22:54:26 »
Miracle dogum kontrol hapı var bunlar kana geciyor diye biliyorum topikal bile uygulansa ben de bayadır arayistaydim arastirdin trichos losyon alıcam bir gunde bir kere kullanılıyo ertken maddeleri cok iyi birde ilk 4 ay hızlı verim için sabah kullanabilcegim bir losyon ariyorum hgf alıcak gibiyim ama karar veremedim aslinda ben icinde redensly olan bir serum istiyodum sebamedin köpük formunda var ama sadece hepsi burada da satılıyo onu da kaldirmislar nerden bulurum bilemiyorum ama trichos alıcam cok fazla arastirdin surekli farkli urunler goruyorum kafam cok karisiyo biran once birinden baslicam etki gormezsem başka bir şeye gecerim ama baslicam artik

eser miktarda karışıyor. dediğiniz losyonları miracle ile kıyaslamak yanlış

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 03 Ocak 2021, 23:00:27 »
eser miktarda karışıyor. dediğiniz losyonları miracle ile kıyaslamak yanlış
Yok zaten miracle losyonle bahsettiğim losyonları kıyaslamadım. Miracle losyondaki dogum kontrol hapında yüksek miktarda östrojen var. Uzun süreli kullanımlarda ses incelmesine kadar etki edebilir. Ha kısa süreli 6 ay 1 yıl gibi kullanıcaksa kendisinin tercihi bıraktıktan sonra aldığı verimi de kaybedicek tabi. Ben konu başlığına örnek verdim diğer losyonları hocam kıyasmak için değil

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 03 Ocak 2021, 23:02:57 »
Yok zaten miracle losyonle bahsettiğim losyonları kıyaslamadım. Miracle losyondaki dogum kontrol hapında yüksek miktarda östrojen var. Uzun süreli kullanımlarda ses incelmesine kadar etki edebilir. Ha kısa süreli 6 ay 1 yıl gibi kullanıcaksa kendisinin tercihi bıraktıktan sonra aldığı verimi de kaybedicek tabi. Ben konu başlığına örnek verdim diğer losyonları hocam kıyasmak için değil

bence de belli zamanlarda tedaviye ek olarak güçlendirmek için kullanılmalı.  miracle ana tedavi olmamalı.

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 03 Ocak 2021, 23:14:26 »

bence de belli zamanlarda tedaviye ek olarak güçlendirmek için kullanılmalı.  miracle ana tedavi olmamalı.
Hocam sizce söylediğim losyon nasıl trichos yani gideri var mıdır içerisinde procabil birde roottec bitkisel kök hücre var saw palmetto gibi extratlsrda var prof.dr. server serdaroğlu falan oneriyo bir de burda pun plas kullanan bir arkadas vardi bu losyonu kullanan biriyle karsilasmis eczanede 4 ayda baya bir gelişim varmış adamda acaba sizin yorumunuz nedir bu serum hakkında ?
Not: Minoks kullanmak istemiyorum döngü olayları psikolojik olarak çok etkiler beni hocam

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 03 Ocak 2021, 23:24:07 »
Hocam sizce söylediğim losyon nasıl trichos yani gideri var mıdır içerisinde procabil birde roottec bitkisel kök hücre var saw palmetto gibi extratlsrda var prof.dr. server serdaroğlu falan oneriyo bir de burda pun plas kullanan bir arkadas vardi bu losyonu kullanan biriyle karsilasmis eczanede 4 ayda baya bir gelişim varmış adamda acaba sizin yorumunuz nedir bu serum hakkında ?
Not: Minoks kullanmak istemiyorum döngü olayları psikolojik olarak çok etkiler beni hocam

minoks kullanmak istemiyorsan hiç başlama hem ömür boyu kullanacaksın hem çok zahmetli . punplus içinde melatonin vardı galiba o arkadaş da bırakınca dökülmüştü ama döngü olayı daha az gibi. dediğin losyondan beklentin çok düşük olsun harikalar yaratmayacaktır

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 03 Ocak 2021, 23:35:00 »
minoks kullanmak istemiyorsan hiç başlama hem ömür boyu kullanacaksın hem çok zahmetli . punplus içinde melatonin vardı galiba o arkadaş da bırakınca dökülmüştü ama döngü olayı daha az gibi. dediğin losyondan beklentin çok düşük olsun harikalar yaratmayacaktır
Tamamdır hocam yarin alıcam gelişmeleri aktarırım

Poznan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 10 Ocak 2021, 01:22:01 »
Vicy dercos aminexil

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 10 Ocak 2021, 01:25:39 »
Vicy dercos aminexil

vichy ve loreal aynı şirket, aminexil işe yarasaydı stemoxdyne çıkarmazlardı

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

ThinBald

• Full Member
« Yanıtla #14 : 10 Ocak 2021, 13:18:53 »

vichy ve loreal aynı şirket, aminexil işe yarasaydı stemoxdyne çıkarmazlardı
İkisindende gerin dönüş var ama stemoxydine bence daha iyi çünkü en azından bilimsel çalışma var hakkında.
Ketoral ketokonazol %2 Şampuan iki günde bir

Ketoralin saçı yıpratmaması için gliss ultimate oil elixir bakım spreyi

Dermastamp 1.5 mm hafta da bir

Facebook Twitter Instagram