Gönderen Konu: Sizce Şu an Saç ektirmeli miyim. Ektireceksem öneri verir misiniz?(Resimli)  (Okunma sayısı 1045 defa)

kayaaksoy

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi hakkında pek fazla bilgiye sahip değilim.

Yaşım 34 ,  İkamet İstanbul, 

Yaklaşık 3 yıl önce stresli bir dönem geçirdim. Bende Seboreik Dermatit var. Stres yapınca artıyor. İşte o stresli dönemde saçlarım döküldü.

Saçlarımın dökülmesi yaklaşık 2 senedir durdu.

Bir kaç ekim merkeziyle irtibata geçmek istedim. Hatta bir tanesi Esteworld dü. Ancak bu hastane ile ilgili forumda herhangi bir bilgi bulamadım.

Ekseriyetle Serkan Aygın tavsiye ediliyor. Ancak bilmiyorum dediğim gibi.

Yaklaşık 7000 TL bütçem var. Sizden ricam bana bu konuda destek olabilir misiniz. Şimdiden teşekkür ediyorum. 

LOESS

• Hero Member
Donör kaliteli az da olsa mevcut saçınız var. Ekime müsait. Güzel bir ekimci de iyi sonuç alırsınız..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
büççeni 12 13 yaparsan daha ıyı olur temız guzel bır ekım ıcın

donör sağlam ıyı bır ekımle guzel sonuç alırsın
Global Moderator

Farques

• Ziyaretçi
Saç ekimi konusu para denkleştirerek yapılacak bişey değil, forumdaki iyi merkezler ve fiyatları belli, buna göre kendinizi ayarlamalısınız, kötü sonuçlu ekim sizi daha da mutsuz eder, giden donör de cabası..

Hwoarang7

• Hero Member
Ekonomi olarak tabiki sizi aşmaması lazım ama , saç ekimi önemli bir estetik operasyon. Biraz daha birikim yapıp forumdaki kaliteli yerlere bakın. Donör güzel gözüküyor , greftlere yazık etmeyin gerekirse biraz birikim yapın.

kayaaksoy

• Yeni üye
  • *
Çok teşekkürler verdiğiniz bilgiler için. Sanırım forumda adı geçen doktorlardan biriyle anlaşıp bütçemi yukarı çekmem gerekiyor. Dediğiniz gibi saç ekimi ve sonrası takip edilmesi gereken ciddi bir süreç. Sadece saç ekimi değil ekim den sonra takip edilmesi de önemli. Bunun için profesyonel bir ekibe ihtiyaç var o zaman.

Facebook Twitter Instagram