Gönderen Konu: Dr Serkan Aygın mı Asuman mı?  (Okunma sayısı 430 defa)

Ömer Dingeç

• Kel Oğlan
  • *
Dr Serkan Aygın mı Asuman mı?
« : 06 Ocak 2021, 13:14:20 »
Arkadaşlar istanbul dışından gelecek birisi olarak. Bu iki isim arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

froytabi

• Kel Oğlan
  • *
Ynt: Dr Serkan Aygın mı Asuman mı?
« Yanıtla #1 : 06 Ocak 2021, 14:36:48 »
İkisi de birbirinden kaliteli ve çok temiz çalışan isimler.ama ekim sonrası sonuç odaklı ilgi alaka ücretsiz revizyon vs icin konuşursak Serkan Aygın derim.
  • Ekim Tarihi: 21.01.2021
  • Ekim Merkezi ismi: Serkan Aygın Clinic
  • Greft Miktarı: 4500
  • Yaşınız: 27

Selim Aydın

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #2 : 06 Ocak 2021, 14:51:02 »
ben tercihimi büyük ihtimalle asuman hanımdan yana kullanacağım.

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 06 Ocak 2021, 14:53:47 »
Her iki ekim merkezide şu an bana göre gidilebilecek en iyi yerler arasında başı çekiyor
 tercih konusundada sana tavsiyem üşenmeden hepsinin konularını tek tek incelemen olur.

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #4 : 06 Ocak 2021, 15:15:37 »
İkisi de iyi, kaliteli üzmez seni.
Benim ekimimden önce görüştüklerim arasında Asuman Hanım’da vardı, özellikle Asuman Hanım ile ben görüştüğümde bu kadar saç ekim konusu yoktu. Olanları incelediğimde forumdaki 6 konusunda 5’i başarılıydı. Asuman Hanım’da hoşuma gitmeyen konulardan bir tanesi minox kullanımının zorunlu olması hoşuma gitmedi hala da gitmiyor. Serkan Aygın daha eski ve profesyonel bir merkez yapısında olduğu için tercihi Serkan Aygın’dan yana kullandım. Asuman Hanım’da artık kendini çok fazla geliştiriyor, ekip sayısı genişliyor, çok yakın zamanda hastaneden bağımsız bir merkez kurar muhtemelen ve ekim başarı oranı olarak şu an forumun en iyilerinden.
Ama ben ekim öncesi kadar ekimden sonraki süreci de önemsiyorum, Serkan Aygın işin peşini bırakmıyor, Asuman Hanım yeni olduğu için zaten saç ekimi sonrası süreci kıyaslamak yanlış olur ama Asuman Hanım belli ki bu işi iyi öğrenmiş bir hemşire olmasına rağmen, bir çok doktora bin basar.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Ömer Dingeç

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #5 : 06 Ocak 2021, 16:17:47 »
ben tercihimi büyük ihtimalle asuman hanımdan yana kullanacağım.

Neden acaba?

Ömer Dingeç

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #6 : 06 Ocak 2021, 16:19:08 »
İkisi de iyi, kaliteli üzmez seni.
Benim ekimimden önce görüştüklerim arasında Asuman Hanım’da vardı, özellikle Asuman Hanım ile ben görüştüğümde bu kadar saç ekim konusu yoktu. Olanları incelediğimde forumdaki 6 konusunda 5’i başarılıydı. Asuman Hanım’da hoşuma gitmeyen konulardan bir tanesi minox kullanımının zorunlu olması hoşuma gitmedi hala da gitmiyor. Serkan Aygın daha eski ve profesyonel bir merkez yapısında olduğu için tercihi Serkan Aygın’dan yana kullandım. Asuman Hanım’da artık kendini çok fazla geliştiriyor, ekip sayısı genişliyor, çok yakın zamanda hastaneden bağımsız bir merkez kurar muhtemelen ve ekim başarı oranı olarak şu an forumun en iyilerinden.
Ama ben ekim öncesi kadar ekimden sonraki süreci de önemsiyorum, Serkan Aygın işin peşini bırakmıyor, Asuman Hanım yeni olduğu için zaten saç ekimi sonrası süreci kıyaslamak yanlış olur ama Asuman Hanım belli ki bu işi iyi öğrenmiş bir hemşire olmasına rağmen, bir çok doktora bin basar.

Teşekkür ederim.

Ömer Dingeç

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #7 : 06 Ocak 2021, 17:37:36 »
İkisi de birbirinden kaliteli ve çok temiz çalışan isimler.ama ekim sonrası sonuç odaklı ilgi alaka ücretsiz revizyon vs icin konuşursak Serkan Aygın derim.

Teşekkür ederim

Selim Aydın

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #8 : 06 Ocak 2021, 18:14:48 »
Neden acaba?

çoğu ekim merkezinin konusunu inceledim bu sitede ekim sonuçları olarak bu kadar başarılı merkez nadir olur düşüncesi oluştu bende siz neden açıp bakmıyorunuzki bu sayfada şu şahsa git diye çoğunluk olursa orayamı gideceksiniz ? bence bu kadarda hazırcı olma aç kendin bak biraz kurcala   :)

Ömer Dingeç

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #9 : 06 Ocak 2021, 18:23:46 »
çoğu ekim merkezinin konusunu inceledim bu sitede ekim sonuçları olarak bu kadar başarılı merkez nadir olur düşüncesi oluştu bende siz neden açıp bakmıyorunuzki bu sayfada şu şahsa git diye çoğunluk olursa orayamı gideceksiniz ? bence bu kadarda hazırcı olma aç kendin bak biraz kurcala   :)

İnceledim. İkiside başarılı görünüyor Serkan Aygın ın doktor olması ve ekimden sonra takip ve kontrol fazla olması onu bir adım daha öne geçiriyor sanki. Ayrıca ödül almış kendisi.

Facebook Twitter Instagram