Gönderen Konu: Saç ekimi öncesi görüş-öneri  (Okunma sayısı 594 defa)

egeshegedre

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi öncesi görüş-öneri
« : 07 Ocak 2021, 11:05:23 »
Herkese merhaba 27 yaşındayım ve bu şeklide yavaş seyirli saç dökülmem mevcut.Bir klinikle görüştüm 22 Ocak tarihine operasyon için randevu verildi.3600 greftle ön bölgelere ekim olacağını,tepe bölgesi için de medikal tedavi önerisi söylediler.Sizlerden de önerisi,görüşü olan olursa çok memnun olurum.Sizce benim saçlarım ekim için uygun mu?Saç ekimi sonrası sürecimi de paylaşıcam umarım.:)

Romanadam

• Sr. Member
Ynt: Saç ekimi öncesi görüş-öneri
« Yanıtla #1 : 07 Ocak 2021, 16:48:00 »
güzel bir ekim sonucu için çok uygun bir açıklığın var fakat bence saçların dalgalı olduğu için her ekim merkezi bu saçın içinden çıkamaz dalgalı saçı ekmeyi bilmeyen yerlerde çok az çıkış olacaktır.

egeshegedre

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 07 Ocak 2021, 19:41:26 »
Cevabınız için teşekkürler hocam Dr. Serkan Aygın dan randevu aldım.Çok araştıramadım malesef umarım güzel olur.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 07 Ocak 2021, 20:39:24 »
Ekim merkezi için bir yorum yapamam bir çok konu var inceleyin . Planlama bence doğru . Tepeye girmek büyük hata olur . Donor ve dökülme tipi güzel gözüküyor . Hayırlı olsun ekiminiz
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

egeshegedre

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 07 Ocak 2021, 21:44:22 »
Teşekkür ederim.Umarım güzel sonuç alabilirim.

Facebook Twitter Instagram