Gönderen Konu: Bilgehan Aydın Saç Ekim Öncesi Fikir Arkadaşlar ...  (Okunma sayısı 582 defa)

HERHANGİ BİRİ

• Kel Oğlan
  • *
Arkadaşlar Selamun Aleykum Daha Öncede Konu Açmıştım,Ancak BİLGEHAN AYDIN Hocanın Fiyat Politikaları Bugün İtirabıyla Güncellenmiş,Öğrenince Hem Ektirmek İsteyenlere Faydalı Olur Hemde Benimde Yarama Merhem olur Diye Tekrar Açmam gerekti.Burada Birbirine Yardımcı Olan Herkes ten Allah Razı Olsun,Bilgi Paylaştıkça Güzeldir.

FİYAT 1 :SAÇ NAKLİNİZ ELMAS UÇLAR İLE OLACAK // BİR SEANS IGF TEDAVİSİ // BİR AYLIK BAKIM SETİ // TAHLİLLER-AĞRISIZ ANESTEZİ // PANSUMAN-BAKIM-YIKAMA DAHİL // 5500 TL NAKİTTE // 4500 KÖK ile sınırlıdır

FİYAT 2:SAÇ NAKLİNİZ ELMAS UÇLAR İLE OLACAK // İKİ SEANS IGF TEDAVİSİ // BİR AYLIK BAKIM SETİ // TAHLİLLER-AĞRISIZ ANESTEZİ // PANSUMAN-BAKIM-YIKAMA DAHİL // 6500 TL NAKİTTE // 5000 KÖK

FİYAT 3:SAÇ NAKLİNİZ ELMAS UÇLAR İLE OLACAK // DÖRT SEANS IGF TEDAVİSİ // BİR AYLIK BAKIM SETİ // TAHLİLLER-AĞRISIZ ANESTEZİ // PANSUMAN-BAKIM-YIKAMA DAHİL // 8500 TL NAKİTTE // MAKS GREFT

ARKADAŞLAR SİZCE BENİM SAÇLARIMA ÖN ÇİZGİ VE SIKLAŞTIRMA İÇİN KOMPLE HANGİSİ UYGUN OLUR 4500 KÖK YETERLİ OLURMU ACABA ? LÜTFEN YARDIMCI OLURSANIZ EKTİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM .SAYGILARIMLA...

« Son Düzenleme: 08 Ocak 2021, 15:21:38 Gönderen: HERHANGİ BİRİ »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
dostum fiyatlara bölümüne yazacaksın fiyat bilgilerini
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçlari Ekibi.

HERHANGİ BİRİ

• Kel Oğlan
  • *
oraya resım koymamda sakınca varmı acaba admin bey ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
oraya resım koymamda sakınca varmı acaba admin bey ?

Yok dostum sadece fiyat burada kalsının resim ne zaman ektireceksin

Donrün sağlam açıklığın az bir ekimle harika yaparlar diye düşünüyorum

İgf de baya etkili
Global Moderator

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Bilgehan Aydın Saç Ekim Öncesi Fikir Arkadaşlar ...
« Yanıtla #4 : 08 Ocak 2021, 19:08:12 »
Fiyatları bir çok merkeze göre uygun ve kaliteli ekimleri bilgehan hocanın ön çizgilerde başarılı donör alımları da temiz bence igf yaptır ve aralara girileceği için finasterid araştır tek ekimle çok güzel sonuç alırsın zaten saçların dalgalı donör bölgende çok iyi

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 08 Ocak 2021, 19:10:37 »
Tek ekimle saç sorunun kalmaz zaten çok bir açıklığı yok fiyatlar uygun ekimleri güzel

HERHANGİ BİRİ

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #6 : 08 Ocak 2021, 19:16:15 »
peki hangı paketi almalıyım arkadaşlar lutfen bu konudada yardımcı olurmusunuz mesela 4500 yetrlı olurmu acaba yeterse daha yuksegıne fazla para vermıym ?

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 08 Ocak 2021, 19:58:54 »
peki hangı paketi almalıyım arkadaşlar lutfen bu konudada yardımcı olurmusunuz mesela 4500 yetrlı olurmu acaba yeterse daha yuksegıne fazla para vermıym ?

Buna zaten merkez karar verir hangisi olduğuna bu fiyatlandırmaları sana uygun olanı söylerler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #8 : 08 Ocak 2021, 20:37:07 »

300 3500 yeter sana tabı suan saçların uzun kesincede görmek gereki merkez senin için doğru kararı verecektir
Global Moderator

HERHANGİ BİRİ

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #9 : 08 Ocak 2021, 22:08:50 »
300 3500 yeter sana tabı suan saçların uzun kesincede görmek gereki merkez senin için doğru kararı verecektir

o zaman sayın hıntell 4500 luk paketı alsam komple cıkartır dıye dusunuyorum ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #10 : 08 Ocak 2021, 22:15:20 »

o zaman sayın hıntell 4500 luk paketı alsam komple cıkartır dıye dusunuyorum ?

dostum onlar fiyatlar sen almıyorsun onlar sana öneriyor bu gerek sana diye :)
Global Moderator

NeferTiTi

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 09 Ocak 2021, 14:38:03 »
Bilgehan saç ekim merkezinin sonuçları ve fiyatları uygun bence senin saçından güzel sonuç alırlar diye düşünüyorum.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 10 Ocak 2021, 10:32:44 »
1 seans İGF Li 5500 TL
4 seans İGF Li 8500 TL imiş ya.. hiç sordunuz mu 1 seans İgf lide % kaç , 4 seans İgf lide %kaç saç çıkışı olıyormuş?
Ekim 4500TL
4 seans İGF 4000tl.. yani Ekim ücreti kadar daha vereceğiniz ücret karşılığında ekime ne miktarda fayda sağlayacak?
Çıkış oranımız İGF siz %92 İGF Li %96 mı diyecek? İgfsiz %50 İGF Li %90 mu? Neymiş bu İGF nin ekime kattığı fayda bence bunları sorun ..

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 10 Ocak 2021, 23:37:33 »
igf çok fayda gördüğünü söyleyen üyeler var ama bunu başka takviyelerle desteklemek lazım bence tek başına igf tam olarak nasıl bir fayda sağlar bilemiyorum.

HERHANGİ BİRİ

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #14 : 10 Ocak 2021, 23:38:22 »
1 seans İGF Li 5500 TL
4 seans İGF Li 8500 TL imiş ya.. hiç sordunuz mu 1 seans İgf lide % kaç , 4 seans İgf lide %kaç saç çıkışı olıyormuş?
Ekim 4500TL
4 seans İGF 4000tl.. yani Ekim ücreti kadar daha vereceğiniz ücret karşılığında ekime ne miktarda fayda sağlayacak?
Çıkış oranımız İGF siz %92 İGF Li %96 mı diyecek? İgfsiz %50 İGF Li %90 mu? Neymiş bu İGF nin ekime kattığı fayda bence bunları sorun ..

usta ıgf den dolay ıfıyat artımıyor 5500 tl olan da 4500 saç kökü 6500 olanda 5000 saç kökü 8.5 k olandada sınırsız greft  ekiliyor

Facebook Twitter Instagram