Gönderen Konu: finansteritsiz sonuc alabilirmiyim?  (Okunma sayısı 782 defa)

Kel ama umutlu

• Full Member
finansteritsiz sonuc alabilirmiyim?
« : 08 Ocak 2021, 15:05:14 »
Merhaba sac köklerinin ince telli olduğunu ancak 2li 3 kök olduğu söylendi donör bölgenin xpecia kullanıyorum asuman hanım minoxil verdi ben dediğimde kullanmayı bırakırsan sıkıntı olmayacağını söyledi?                Kafamdaki sorular finansi en azından 6 ay ekimle birlikte kullanmalı miyim  öncesinde kullanmadım gec kaldım bunun icin?                   2.)kullanmayı karar verirsem xpecia ve minoxil kullanmasan olur mu?                                                3:)minoxu hic kullnmasam sıkıntı olur mu

Kel ama umutlu

• Full Member
Ynt: finansteritsiz sonuc alabilirmiyim?
« Yanıtla #1 : 08 Ocak 2021, 15:06:11 »
On foto

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 08 Ocak 2021, 16:23:41 »
 cok guzel bir ekim olmus  ben olsam dahada anti androjen ilaclarına bulasmazdım hele evli degilsem zaten ekim yaptırmısım xpecia gibi farklı multivitaminler alıp saw plametto alıp kullanmaya devam ederdim   ekim yaptırmısım yan etki isine neden girieydimki  daha   xpecia gunde 2 kerozan gunde 1 veya perfectil gunde 1 bu is giderdi boyle bence .
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Kel ama umutlu

• Full Member
« Yanıtla #3 : 08 Ocak 2021, 17:08:37 »
tesekkur ederim hocam yorumlarin icin solgar vm2000 aldim kullanicam xpecia devam ediyorum finansa hic bulasmadim tavsiyelerini dinleyecegim evli degilim yasimn29  minoxu hoca önerdi daha kullanmadim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 08 Ocak 2021, 19:13:55 »
 minox bu kafada iş yapar ama devamlı kullanım sart vede donguleri var .cılızlaşmış saçın çokmuş onlar ekimde ölmüştür kalanları koruyabilirsin finasterid ile.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 08 Ocak 2021, 22:37:04 »
Şu saatten sonra kullanman mantıksız olur zaten.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 09 Ocak 2021, 03:17:48 »
bu soruyu burda değilde finasterid bölümünde açsaydın daha iyi olurdu çünkü ekimle ilgili arkadaşlar malesef finasterid konusunda çok bilgisizler ve aşırı bir beklentileri var halbuki  çoğu kişide etkisiz olan bir antiendrojendir finasterid bu bakımdan kişilerin yanlış bilgilendirilmesini doğru bulmuyorum .
ve bu saatten sonrada finasterid malesef sizde hiç bir işe yaramaz.

AdnanN

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 09 Ocak 2021, 03:20:31 »
Xpecia kullan geç kardeşim finasteridlik bir durumun kalmamış senin.

Kel ama umutlu

• Full Member
« Yanıtla #8 : 09 Ocak 2021, 10:48:53 »
Teşekkür ederim hocam yorumların icin sizce iyi bir sonuc alabilir miyim yoksa donör cok mu zayıf kalıyor

davud123

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 09 Ocak 2021, 11:48:58 »
xpecia yeterli ekim güzel hayırlı olsun ama bence minox kullanmayın

Sea

• Full Member
« Yanıtla #10 : 09 Ocak 2021, 12:26:47 »
El Cevap hayır.

Oncesinde birkac aylik finasterid kullanımı ile guclendirilmeden yapılan bu ekimin finas desteği olmadan basarili olma şansı bana göre yok.donör bölge sacları bile simdiden zayıflamış.bu demektir ki dht sizin donor bolge saclarinizi bile etkiliyor.sizin oksipital bolgedeki saclari frontal ve parietal bölgeye ektirmeniz dökülmeye sebep veren dht'nin isine comak sokmayacak,yani ekilen saclar dokulmeyecek demek fazla iyimser bir yaklaşım olur. dokulme tipiniz de bariz bir şekilde androgenetik. Kaldi ki sordugunuz sorulardan ekim öncesi yeterince araştırma yapmadığınızı anliyorum.bu saatten sonra yapabileceğiniz tek şey biotin/xpecia gibi bir ürün ile finas kullanıp dua etmek .minox denenebilir.Ancak minoxun sıkıntısı, yan etkisinin direkt saç üzerine olması. Karar sizin.

Facebook Twitter Instagram