Gönderen Konu: Work and Travel  (Okunma sayısı 849 defa)

baskan123

• Hero Member
Work and Travel
« : 12 Ocak 2021, 13:26:17 »
Nasip olursa work and travel ile Amerika'ya gideceğim. İşim hazır, vizeyi alıp, uçak bileti almak kaldı. (Konsolosluklar açılırsa)

Yaşınıza ve tecrübelerinize dayanarak sizden tavsiyeler almak istiyorum.
Nelere dikkat edeyim orada?

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Work and Travel
« Yanıtla #1 : 12 Ocak 2021, 13:35:46 »
 hayırlı olsun.orda hızını kes.ortamları tanıyana kadar bilmediğin suya ayağını sokma çözünce orayı burdaki gibi takılırsın boş zamanlarında.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

uuu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 12 Ocak 2021, 13:41:40 »
 Hangi eyalet? Hangi şehir? İş nedir?
 Konsolosluklar 31 Mart'a kadar kapalı, Biden belki kaldırabilir.
 İyi para kazanmaya çalış, ikinci iş bul daha çok kazan. Bu ülkede dolar daha çok yükselir. Bol bol gez ve dilini geliştir.
Okuduğun bölüm çok iyi değilse Türkiye'de iş bulmak artık çok zor ve hayat pahallı burda. Gerekirse gözünü karart orda kaçak kal,
 vatandaşlık almaya çalış.
 Green Card çıkarsa bende gitmek isterim. 27 yaşında olduğum için wat vizesi almam zor.
 Gidersen tecrübelerini bize de aktar.

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 12 Ocak 2021, 13:51:00 »
Hangi eyalet? Hangi şehir? İş nedir?
 Konsolosluklar 31 Mart'a kadar kapalı, Biden belki kaldırabilir.
 İyi para kazanmaya çalış, ikinci iş bul daha çok kazan. Bu ülkede dolar daha çok yükselir. Bol bol gez ve dilini geliştir.
Okuduğun bölüm çok iyi değilse Türkiye'de iş bulmak artık çok zor ve hayat pahallı burda. Gerekirse gözünü karart orda kaçak kal,
 vatandaşlık almaya çalış.
 Green Card çıkarsa bende gitmek isterim. 27 yaşında olduğum için wat vizesi almam zor.
 Gidersen tecrübelerini bize de aktar.

Housekeeping olarak yapacağım.
işveren 2.işi de verecek.
Makine müh okuyorum hocam..
New hampshire, Hampton da yapacağım.

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 12 Ocak 2021, 15:51:44 »
Arkadaşım yaptı ve gerçekten work and travel ıismini vere vere yaptı amacın orda çalışıp biraz buraya para getirip birikim yapmak olmasın çalıştığın parayı ful gezmek için harca . Bir suru kültürle tanıştı dünya görüşün değişiyor resmen bende çok istiyorum umarım bir yapabilirim

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 12 Ocak 2021, 17:05:42 »
Arkadaşım yaptı ve gerçekten work and travel ıismini vere vere yaptı amacın orda çalışıp biraz buraya para getirip birikim yapmak olmasın çalıştığın parayı ful gezmek için harca . Bir suru kültürle tanıştı dünya görüşün değişiyor resmen bende çok istiyorum umarım bir yapabilirim

hem gezeceğim hem de calışacağım ama para biriktirmek zorundayım. Borcum var onu kapatmam gerekiyor.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 12 Ocak 2021, 17:09:09 »
 sen gezip para biriktiremezsin.sade para biriktir yemeklerine şap at o tutar seni.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 12 Ocak 2021, 17:15:10 »
sen gezip para biriktiremezsin.sade para biriktir yemeklerine şap at o tutar seni.
hocam, yanımda vitamin götüreceğim. 2 işde calısınca zaman da kalmıyor

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 12 Ocak 2021, 17:29:30 »
Trde satılmayan şampuan, rogaine falan depolasana hocam
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 12 Ocak 2021, 18:40:05 »
Trde satılmayan şampuan, rogaine falan depolasana hocam
tam adını yazar mısın hocam, döndüğümde kargo ile yollarım.

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 13 Ocak 2021, 17:13:01 »
Cok birsey bekleme. 3 kez gittim work and travele universitede. Kansas'ta ve Boston'da calistim. Pek gezmeye vaktin olmuyor ve sefil gibi yasiyorsun. Lifeguard dim.  Ama guzel para kazaniyorsun. Ve birkac kere gittikten sonra saglam ortam oluyor yani bu ortam isi biraz senin elinde ya. Yani sirf is ve ev arasida takilabilirsin, mukemmel bir ortaminda olabilir. Ben ilk gittigimde ev ve is arasi ve Turk arkadaslarla gecti..

Girdigin isteki yetkiliyle arani iyi tut, ortam yapmaya calis onunla. O sekilde ileride Amerikaya bile yerlesebilirsin.

firmadan kizli erkekli ev talep et :)))  3. Gidisimde ben boyle yapmistim Romanyali kizlarla ayni evdeydim 😂

Bostan'a gitme. Mumkunse cankurtaranlik yap.

Detroite gidersen arka sokaklardanda uzak dur. Ve chicago.

Unutma kanka, firmadan istedigin pek cok seyi temin edebilirsin. Herseyi kabul etme. Mesela dedigim gibi canim burda cok sikiliyor benim eve kiz yerlestirin demistim ve kabul ettiler..

Seks, flort isine gelirsek Amerikada, Musluman ve Turk oldugunu sakin soyleme. (Ben mesela isvecliyim dedim 😂)Seks isi genelde hizli ilerliyor. Ve kizlar harbiden cok cok cok rahatlar. Clublara git bol bol.  Bazi kizlarda Arap fantezisi var arkadasim sirf esmer ve kavruk diye goturdu kizlari 😂 yani bazen Turkum demen iyi olabiliyor ama cogunlukla iyi bitmiyor. Ve Amerikali kizlar sevismeyi iyi biliyor. Bizim kizlardaki gibi her isi erkek yapmiyor.

Eyaletler arasi gezecegin zaman araba kirala zaten benzin vs araba kiralama cok cok ucuz.
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2021, 17:26:35 Gönderen: Snowly12 »
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 13 Ocak 2021, 17:31:28 »
Bence git gelme :)
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 13 Ocak 2021, 19:55:00 »
 aman zenci karılara bulaşma ters teper bide abileri var.orda her milletin var izlandalı hastalığı var bende ben takılamıom benim için takıl izlandalıyla ve en onemlisi bazı insanlar geri geliyor keşke diyor gelmesem kalma imkanın varsa kal orda imkan varken kalmazsan pişman olursun.unutma parayı kazanmak değil tutmaktır marifet.he bide milletin yanında osurma :)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 13 Ocak 2021, 23:02:57 »
Bol bol foto çek fotoğraflarda güzel gözüküyor hayat..
Amacın İngilizce pratik olsun orada kendin için yapabileceğin en güzel yatırım bu.
Türklerden çok çok uzak dur ne kadar uzak okadar iyi senin için.
Çok kasma çok eğleneceğim çok matrah bir ortamın olmayacak muhtemelen. İlk defa gideceğin için bir çok seye “ohaa” çekeceksindir , Herseyin farklı olduğu buradakine benzemediği bir dünya..
Paranı koy cebine, sabır et, çalış tecrübe etmeyi kendine hedef belirle .
Çok çalışacaksın hazır ol:)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 14 Ocak 2021, 08:43:11 »

Facebook Twitter Instagram