Gönderen Konu: Takviyeler kilo yapıyor.  (Okunma sayısı 1089 defa)

SonPişmanlıkNeyeYarar

• Sr. Member
Takviyeler kilo yapıyor.
« : 12 Ocak 2021, 20:44:30 »
Saç ekimim 3 ay küsür oldu proscar ve biotin kullanıyordum fakat fazla kilo ve yağlanmasan ötürü ara verdim, inanılmaz yağlanma yaptı bende , sizdede durum öyle mi ? Nasıl önlem almam gerek ? Pandemiden dolayı spor salonunada gidemiyorum

baskan123

• Hero Member
Ynt: Takviyeler kilo yapıyor.
« Yanıtla #1 : 12 Ocak 2021, 21:51:33 »
Saç ekimim 3 ay küsür oldu proscar ve biotin kullanıyordum fakat fazla kilo ve yağlanmasan ötürü ara verdim, inanılmaz yağlanma yaptı bende , sizdede durum öyle mi ? Nasıl önlem almam gerek ? Pandemiden dolayı spor salonunada gidemiyorum
xpecia + apikobal hapını düzenli kullanıyorum. ondan önce biotin kullanıyordum

biotin solgar kullanınca sivilce yapıyordu.

simdi xpecia ve apikobal da bir sıkıntı yok şuanlık

SonPişmanlıkNeyeYarar

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 12 Ocak 2021, 22:08:54 »
xpecia + apikobal hapını düzenli kullanıyorum. ondan önce biotin kullanıyordum

biotin solgar kullanınca sivilce yapıyordu.

simdi xpecia ve apikobal da bir sıkıntı yok şuanlık
Biotin kilo yapıyor mu ?

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 12 Ocak 2021, 23:54:49 »
TAmamen aynı durumdayım.
Yağlanmadan tut da pandemi yüzünden spor salonuna gidememeye kadar.
Kullandığım takviye sadece xpecia olmasına rağmen yağ tuttum resmen.
Ve bi konu vardı gördün mü bilmem ama xpecia nefes darlığı yapıyordu konu başlığı.
Kullanmaya başladım başlayalı sanki bende de yaptı.
Ama ben bunu kilo almama bağlamıştım , ve yağlandığım için oldugunu dusunuyodum.
Onu görünce bi acaba dedim.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 13 Ocak 2021, 00:03:33 »
Arkadaşlar az önce konuma yazacaktım bu durumu. Ben normalde kilolu birisi değilim ama dikkat ettim takviyeler kullandığımdan beri inanılmaz kilolar aldım. Şimdi bıraktım ve spor yapmaya başladım 22 günde 11 kilo verdim. Tamamen sağlıklı kilo verdim dengeli beslenme ve kardiyo ile verdim bu kiloları. Şuan düşünüyorum finasterid kullanacağım yeniden ama bunu spor ile entregre etsem nasıl bir dönüş olur. Vitaminler kilo aldırmaz da iştah açar, biotin mesela fazlası idrar yoluyla atılıyor vücutta bile kalmıyor kilo aldırması zor ama iştah açtığı da bence gerçek. İşin sıkıntılı noktası bence finasterid yağlanma yapıyor. Burada önemli olan finasterid kullanırken spor ile bu yağlanmanın önüne geçilebilir mi? Sonuçta kimyasal finasterid belki spor ile de dengelemek güç olabilir. Ben bunu deneyeceğim ama önce ideal kiloma ulaşmaya çalışıyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Dionx

• Full Member
« Yanıtla #5 : 13 Ocak 2021, 00:07:14 »
Hocam Ben 2,5 aydir Fin ve vitamin kullaniyorum. 3 Kilo aldim Ama biraz yemeyi abartigim icin. Yani öyle extra kilo alimi fark etmedim
  • Yaşınız 30

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 13 Ocak 2021, 00:48:08 »
Biotin kilo yapıyor mu ?
iştah açıyor hocam

SonPişmanlıkNeyeYarar

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 13 Ocak 2021, 02:08:29 »
3 hafta önce 2 aylık ekim yapan arkadaşıma takviye önerdim , (normalde kullanmıyormuş) çocuk 3 haftada göbeği çıktı 😂 ve evlilik arifesinde

Facebook Twitter Instagram