Gönderen Konu: Hangi teknik bana daha uygun  (Okunma sayısı 776 defa)

Kamber Lee

• Yeni üye
  • *
Hangi teknik bana daha uygun
« : 12 Ocak 2021, 21:08:09 »
Arkadaslar sac ekimi için benim saçıma uygun teknik hangisidir.yasim 35.guzel bir sac olma ihtimali nedir.Tavsiye edeceğiniz merkezler hangisi olur.fiyat performans olarak...

mahlas

• Sr. Member
Ynt: Hangi teknik bana daha uygun
« Yanıtla #1 : 12 Ocak 2021, 21:53:37 »
Açıklık geniş ama avantajlı, donör kuvvetli, saç telleri kalın.

Ben merkez tavsiye eden biri değilim ama bazı avantaj ve dezavantajlarınız var. Bunları düşünmek önemli:

1- Açıklığınız geniş ama avantajlı. Yani tek seferde tüm açıklığı kapatmaya çalışmayın. Ekiminizi iki seansa bölün. Bu sayede daha az fire, daha sık çıkış oranı elde edebilirsiniz.

2- Donör kuvvetli. Ben iki seansı rahatlıkla kaldıracağınızı düşünüyorum. Hele ki çoklu greftler yoğunluktaysa kapatıcılık açısından avantajlı olursunuz.

3- Saç telleriniz kalın. Bu kapatıcılık bakımından avantaj, doğal görünüm elde etme bakımından dezavantaj.

4- Bir de beyaz ten/siyah saç durumundasınız ki bu da doğal görünüm açısından dezavantaj.

Bana sorarsanız ön çizginizi dar ve mütevazı tutun. Ön hattı olabildiğince sık ektirmelisiniz ki doğal görünümü yakalayabilesiniz. Genellikle sizin gibi açıklıkları olan kişilere tavsiye ettiğim gibi size de Norwood 3 derecesinde ön çizgi tasarlanmasını tavsiye ediyorum.

Kamber Lee

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 12 Ocak 2021, 22:07:01 »
Hocam tsk ederim bilgiler için.benim anlim geniş hep öyleydim.dediginiz çizimi bir gorselle destekleyebilir misiniz.ayrica sac ekimi için giderken dökülmeden önceki fotolarin yanımda olması çizim konusunda hocaya yardımcı olur mu

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #3 : 12 Ocak 2021, 23:10:30 »
Hocam bu kafaya harika Ekim olur bence, ama bana güvenin Vertex'i 2. Plana atın, Önce ön orta 4.500 greft düşünün, Harika bir sıklık elde edersiniz.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 12 Ocak 2021, 23:33:00 »
Hocam tsk ederim bilgiler için.benim anlim geniş hep öyleydim.dediginiz çizimi bir gorselle destekleyebilir misiniz.ayrica sac ekimi için giderken dökülmeden önceki fotolarin yanımda olması çizim konusunda hocaya yardımcı olur mu

Bence saç ekimi yaptırırken geçmişte sahip olduğunuz saç çizgisini kazanmayı hedeflemek sizin için en doğru strateji olur. Eski fotoğraflarınız bu konuda ekim yapacak kişiye saç çizginizi tasarlarken yardımcı olacaktır :).

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 12 Ocak 2021, 23:41:41 »
Teknik den  ziyade başarılı olan merkezlerin sonuçlarına bakın

Açıklığınız baya geniş donör bu duruma göre kısıtlı o yüzden doğru adımlar atlalısınız

İlk olarak tepe ön orta ve tepeye kadar olan kısıma ekim düşünün eger ilk ekim başarılı sonuçlanırsa
Donör durumuna göre tepe için saç sakal karışık bir ekim daha düşünürsünüz.
Global Moderator

Kamber Lee

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 13 Ocak 2021, 00:26:00 »
Hocam tek seferde yaptırmanın zararları nedir peki.ben tek seferde olsun istiyorum.ikiye bölmeden yaptırmak istesem nereyi tercih edebilirim

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 13 Ocak 2021, 13:43:39 »
Hocam tek seferde yaptırmanın zararları nedir peki.ben tek seferde olsun istiyorum.ikiye bölmeden yaptırmak istesem nereyi tercih edebilirim
İlk fotoda hiç saç yok gibi ama diğerlerinde biraz uzamış halinde ince de olsa saç telleri var gibi duruyor.Tek seferde yaptırayım diyorsanız, donörden de 4500-5000 çıkarsa 3 bin ön ve ortaya, 1500 greft de tepeye ektirecek şekilde bir ekim düşünebilrsiniz.Tabi donürden 4800 çıktı diyelim bu kez de 3300 falan öne 1500 tepeye şeklinde düşünebilirsiniz.Hangi kısmın daha sık olmasını istemeniz de önemli.Asuman hanımın bu tarz açılıklarda başarılı ekimleri var, onlara bakabilirsiniz,diğer merkezlerin ekimlerini de inceleyip bir karar verebilirsniz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 13 Ocak 2021, 13:51:03 »

Bu açık alan tek seferde istenilen sıklıkta kapanmaz zaten böyle açık alanlara 1 ekim yetmez sonra ekim olmadı sura seyrek burası seyrek gibi serzenişler olur. Sizin ne istediğiniz değil doğru nedir ben onu söyledim.
Global Moderator

Kamber Lee

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 13 Ocak 2021, 22:28:51 »
Hayırlısıyla serkan aygın hocadan randevuyu aldık bakalım.Gelismeleri paylaşırım ins

tekegemen

• Jr. Member
  • **
  • hermest saç ekimi
« Yanıtla #10 : 14 Ocak 2021, 19:36:03 »
Açıklık geniş olduğundan 2 seans mantıklı olan gibi görünüyor. Serkan hoca ile randevunuz sonrası onunda düşüncelerini aktarırsanız sevinirim.
  • Ekim Merkezi ismi hermest saç ekimi merkezi

Facebook Twitter Instagram