Gönderen Konu: 20 senedir Norwood 3 olan kişiler  (Okunma sayısı 3259 defa)

Salvador

• Hero Member
Ynt: 20 senedir Norwood 3 olan kişiler
« Yanıtla #1 : 16 Ocak 2021, 00:53:37 »
Bir tanesi justin theroux.20 sene önce american psycho filminden

20 sene sonra

İkincisi Will arnett ama bunda ekim olabilir.
1999
20 sene sonra

Lee tergesen
Ozun ilk sezonundan

20 sene sonra

Saçtan ziyade bu kişilerin yaslanmamasi dikkatimi çekti acaba farklı bir tedavi protokolü ile hem genç hem saçlı mi kalıyorlar
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 16 Ocak 2021, 01:07:19 »
Saçtan ziyade bu kişilerin yaslanmamasi dikkatimi çekti acaba farklı bir tedavi protokolü ile hem genç hem saçlı mi kalıyorlar
Beyaz Irk genetiği diyoruz biz buna.İşin espirisi sanırım dhtyi baskılamakta yatıyor olabilir.Ashton Kutcherda baya genç duruyor yaşına göre

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 16 Ocak 2021, 01:19:16 »
sonuncu kişi de saç ektirmiş gibi geldi

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 16 Ocak 2021, 01:27:42 »
sonuncu kişi de saç ektirmiş gibi geldi
Yok bence Oz zamanında fin kullanmaya başlamıştır diye düşünüyorum saçları ilk sezona göre bariz gürdü diğer sezonlarda ve o günden beri korudu bence

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 16 Ocak 2021, 03:20:58 »
İlk ikisini anladımda le tergesen cidden acaip olgınluk çizgisi değil yani bence o adam saç ektirmiş.

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 16 Ocak 2021, 13:08:25 »
Ben de bu kişilerin bir şey yaptığını düşünüyorum, acaba nasıl başarıyorlar? Çok zengin insanlar finasterid mi kullanıyor, yoksa bizim bilmediğimiz bir tedavi yöntemi mi var?

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 16 Ocak 2021, 13:50:16 »
Ben de bu kişilerin bir şey yaptığını düşünüyorum, acaba nasıl başarıyorlar? Çok zengin insanlar finasterid mi kullanıyor, yoksa bizim bilmediğimiz bir tedavi yöntemi mi var?
Finasteride gözlemlediğim kadarıyla nw3lerde işe yarıyor.nw1-2lerde çok etkili değil

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #8 : 16 Ocak 2021, 13:54:28 »
Finasteride gözlemlediğim kadarıyla nw3lerde işe yarıyor.nw1-2lerde çok etkili değil
   norward 3 21 asıl etki alanı bunlar  ............. Bunlarda da etkili norward 2 olan adamın sacı daha gur oldugu icin etkisi gorukmuyor zannediliyor  3 e gore tabi.....
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 16 Ocak 2021, 16:55:37 »
Nasıl oluyor anlamıyorum. Olgunluk falan değil bildiğin saç çizgisi incelik gerileyen adamlar öylece kalmış 20-30 sene.

Hatta orson welles (siyah beyaz olan fotodaki kişi) gençliğini foruma koysa herkes 2 seneye kelsin saçlar gidici yazardı. 40 sene sonra yine aynı saç çizgisine sahip kalmış.

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #10 : 16 Ocak 2021, 16:58:33 »
Nasıl oluyor anlamıyorum. Olgunluk falan değil bildiğin saç çizgisi incelik gerileyen adamlar öylece kalmış 20-30 sene.

Hatta orson welles (siyah beyaz olan fotodaki kişi) gençliğini foruma koysa herkes 2 seneye kelsin saçlar gidici yazardı. 40 sene sonra yine aynı saç çizgisine sahip kalmış.
  neden soyleyeyim o bolgede reseptor duyarlılıgı yokkk dokulmez yani kulak yanları gibi        ...    herkeste androjenik reseptor duyarlılıgı cok farklıdırrr kafatasının her yerinde aynı degildir.
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2021, 17:19:42 Gönderen: ali2132 (sukrederek yasıyorum ) »
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 16 Ocak 2021, 17:02:26 »
 ortaokul arkadaslarım var şakaklar o yasta gidiyordu yıllar sonra gordum saçlar gene oyle  gene baska bir arkadasta kel gibiydi buyudu gene kaldı kafa oyle.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Zeljzko_60

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 17 Ocak 2021, 03:39:57 »
Bu duruma en yakın örnek babam. Şu an nw 4-5 arasında ve varolan saçı gür.  20 yıl önceki fotoğraflarda da nerdeyse aynı. Erken yaşta nw3 e gitmiş ve ondan sonra hızlı ilerlememiş dökülmesi. Ben 20 yaşındayım ve nw3 üm. Umarım babam gibi ilerler dökülme sürecim de ilerde dökülme patternim ekime uygun olur

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 17 Ocak 2021, 11:22:37 »

Orson Wellesi hairlosstalktaki konudan biliyorum.
Welles 21 yaşında nw1 25 yaşında yani ilk fotodaki haliyle nw2iymiş(yani agresif değil).Ve tam olgunluk çizgisine sahipmiş ondan kel kalmamış.
Nw3ler asıl mevzu Daniel Day lewis var mesela oda nw2.5 30 senedir

Kel Bezos

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 17 Ocak 2021, 20:53:50 »
genç görünmelerinin en önemli nedeni makyaj. erkek ünlülere neredeyse kadınlardan daha fazla makyaj yapılır. türk ünlüler için de geçerli bu. diğer nedeni de estetik olanlar da oluyor.

Facebook Twitter Instagram