Gönderen Konu: Saç şampuanı kulakta kaşıntı \ Yeni şampuan önerileri  (Okunma sayısı 456 defa)

Souvenir

• Jr. Member
  • **
Arkadaşlar selam, Yaz ayından beri Davines Energizing şampuan kullanıyorum. İçeriğinde paraben ve sulfat olmadığı için bunu kullanmaya karar verdim.

Ancak kulağımda ekim ayından beri ıslaklık ara sıra dolgunluk özellikle son zamanlarda aşırı kaşıntı vardı pandemiden  dolayı pek gitmek istemedim ama sonra ciddi birşey olabilir diye gitmeye karar verdim.

Doktora gittiğimde mantar, enfeksiyon gibi birşey olmadığını söyledi krem yollayıp gönderdi.

Ben internetten araştırdığımda bazen şampuanlarda kulakta böyle sıkıntılara yol açabileceğini okudum doktora da sorduğumda olabilir yanıtını almıştım.

Siz kullandığınız şampuanlarda böyle sıkıntılar yaşadınız mı? Deneme amaçlı baska sampuan kullandım sıkıntılarım azaldı gibi ama şampuandan mı yoksa psikolojik mi emin değilim.

Sanırım farklı bir şampuana geçeceğim. Sizin önereceğiniz paraben ve sulfat içermeyen bir şampuan var mı? Bu aralar Saraçoğlunun Isırgan ve Lavantalı şampuanları çıkıyor önüme ne dersiniz?

Kullandığım şampuanın içeriğinide görsel olarak ekledim.

Facebook Twitter Instagram