Gönderen Konu: Saç ekim sonrasi kendi saçlarim yok oldu Sebebi nedir ?  (Okunma sayısı 805 defa)

CivilEngineer

• Yeni üye
  • *
Arkadaslar 45 gün önce saç ekim yaptirdim. Kafamda ortadan itibaren saç vardi . atacagim fotoda kafam egik oldugu icin kafa komple sacli gorunebilir ama ortadan itibaren o saç oyle yorumlayin . ön tarafa ekim yapilacagini saniyodum ama orta kisimlarada tek tuk kanallar acildi sebebini anlamadim dönor bölgesinde ise saç kusmesi oluştu umarim duzelir . Bunun sebebi nedir ? Yorum yapmak için degilde gerçekten bilgili birisi sebebini soylerse çok mutlu olurum . sacli fotografta sacim 45 gunluk simdiye o kivama gelmesi lazimdi halbuki.

Yıldım

• Jr. Member
  • **
Ynt: Saç ekim sonrasi kendi saçlarim yok oldu Sebebi nedir ?
« Yanıtla #1 : 28 Ocak 2021, 00:30:29 »
Yorumları ben de merakla bekleyeceğim rez alıyorum.

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 28 Ocak 2021, 00:30:45 »
kendi saçlarında şok dökülmeye uğramış ama biraz fazla olmuş.
nerde ektirmiştiniz?

CivilEngineer

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 28 Ocak 2021, 00:45:18 »
aslinda surec guzel gidiyordu ancak  35. gunde prpye gittigimde şok dokulme icin saclarimi biraz daha sert yikamam gerektigi soylendi istiyosaniz hemsire kizlardan birisi sacinizi yikasin surec icin daha iyi olscal dedi ve prp oncesi sacimi yikattim merkezde . Hemsire hanimefendi kafama losyon surdu 20 dk beklesin dedi ben yani bunu kabuk dokumune kadar kadar kullandim sonra kullanmamam gerektigini soylediler dedim bana ben boyle yikiyorum daha kolay oluyo dedi . o yikamadan sonra sonuç boyle oldu sac kusmesi olan yerde bir miktar artti tahminimce losyon darbe alan yerlerdeki ve etrafindaki henuz tam iyilesmeyen bolgelerdeki saclari doktu . Doktora yazdigimda siz mi soylediniz losyon kullanmasini biz 13 gunden sonra kullanmayin diyoruz dedi ben kendisinin oyle yikadigini soyledim . Az once benin tahminime benzer bir ifade kullandi . Acaba o losyonu kullanmasi kendi saclarimin cikacagini dusunuyorum kökü ben de ama ekim bolgesine negatif bi etki yapmis midir ? hintelin gelip bu olayi cozmesi gerekiyor etiketliyebiliyor muyuz hinteli haberdsr olmasi için özelden yazdim ama gormustur umarum.
  • Ekim Tarihi: 11-12-2020
  • Ekim Merkezi ismi Esteticium İstanbul
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 27

28yastadokmus

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 17 Aralık 2023, 00:48:03 »
Son durum nedir acaba ben de ektireli 45 gun oldu yaklasik sizinkine cok benzer durumum eski kendi saclarim asiri dokuldu bilgi verirseniz iletisime geceyim deneyimlerinizi onerilerinizi almak isterim
  • Ekim Tarihi: 28.10.2023
  • Ekim Merkezi ismi One hair clinic
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Finasterid 0,5 - Biotin 5000 - Çinko- omega 3

Facebook Twitter Instagram