Gönderen Konu: ALNIM ÇOK GENİŞ. EKİM NASIL OLUR ?  (Okunma sayısı 4015 defa)

vlkn01940

• Yeni üye
  • *
ALNIM ÇOK GENİŞ. EKİM NASIL OLUR ?
« : 28 Ocak 2021, 12:42:20 »
Herkese merhaba. Aranıza yeni katıldım. 28 yaşındayım ve alnım doğuştan çok geniş. Babam ve dayım da tamamen kel olmasa da saçlarının büyük kısmını kaybettiler. Saçlarım yanlardan da açılmaya devam ediyor. Uzun süredir saç ekimini araştırıyorum hatta daha önce birkaç yerden bilgi de almıştım. Herkes sonucun çok güzel olacağını söyledi ama tabiki sonuçta bu iş para için yapılıyor. Herkesin fikrine ihtiyacım var belki de kafa yapısı benim gibi olup da ekim yaptıran birine de denk gelebilirim umuduyla sizlerden görüş ve öneri bekliyorum. Saç çizgimi ne kadar aşağı indirebilirim ? Yanlara yapılacak ekim sonrası saçların durumu ne olur ? Bu kafa yapısında olan birine saç ekimi önerir misiniz ?Fotoğrafları ekliyorum.

vlkn01940

• Yeni üye
  • *
Ynt: ALNIM ÇOK GENİŞ. EKİM NASIL OLUR ?
« Yanıtla #1 : 28 Ocak 2021, 12:46:55 »
Alnım açık olduğu için saçımı sürekli uzun bırakıp öndeki açıklığı kapatmaya çalışıyorum. Ağustos ayında 28 gün askere gideceğim için hâliyle saçımı makineye vurup askerlik dönüşü yani Eylül ayının başında saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum. Hayattaki en büyük eksikliğim bu zamana kadar saçlarıma istediğim gibi şekil verememem oldu. Çoğu zaman özgüven eksikliği de yaşıyorum. Saç ekimi bana fayda sağlar mı sizce? Yorumlarınızı bekliyorum.

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 28 Ocak 2021, 12:51:36 »
Erkek tipi kellik bu.Ama yaşına göre fena sayılmaz şimdilik nw2sin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Ocak 2021, 13:04:57 »
Şu an saç ekimlik bir durumun yok gerekirse sorun olmaz ona göre planlanır
Global Moderator

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 28 Ocak 2021, 16:12:11 »
Şaka mı yapıyorsun saçlarında hiçbir şey yok...
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Xpecia, Finhair 0.5 mg, Prozinc Plus Şampuan ve Losyon, Ketoral Şampuan.

Distrofik

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 28 Ocak 2021, 16:49:45 »
Sizin ekim yaptırmanız tamamen hata olur.

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 28 Ocak 2021, 17:47:07 »
Neresine ekim düşündün bu saçın sen ?

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 28 Ocak 2021, 19:06:39 »
lorius kariusta buna benzer alın açıklığından dolayı arenamede ekim yaptırmıştı son haline baktım resimlerden fena durmuyordu.
belki seninde 1cm kadar öne aldırma şansın olur ama bu tarz bir ekimi herkes yapamaz sana tavsiyem yapacaksanda dhı ekim yaptır ön tarafta daha başarılı oluyor.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 28 Ocak 2021, 22:41:51 »
En az 7000 greft lazım sana vazgec bence .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Boogeyman

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 28 Ocak 2021, 22:51:54 »
En az 7000 greft lazım sana vazgec bence .
:) tek seans mi olsun ? Bence hepsi tutar saçın...hair cennet var dı BABA diye rekor onda 8000 greft ama kafada 2000 sac var yok uzatıp kapatmış geriye doğru
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #10 : 28 Ocak 2021, 23:40:04 »
Kardeşim Evet bence Doğuştan Alın genişliği var, çok rahatsız ediyorsa Çizgi 1-2 cm Kadar öne Alınsa güzel Olur bence, Askerde İyice Düşün, Ve bence forumda Gördüğüm kadarıyla, Bu tür bir operasyon İçin, İstanbul'da Zekeriya Kul Hocayı Bir Araştır, Zaten Araştıracak bayağı vaktin Olacak, Eylül'de Fiyatta Al bence, sene sonlarında Zamda gelebilir, Vatani Görevin şimdiden Hayırlı olsun.. Bol Şans.. |-onayisareti-| (^_^)
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2021, 23:13:41 Gönderen: SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D »
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 29 Ocak 2021, 00:24:20 »
Kardeşim Evet bence Doğuştan Alın genişliği var, çok rahatsız ediyorsa Çizgi 1-2 cm Kadar öne Alınsa güzel Olur bence, Askerde İyice Düşün, Ve bence forumda Gördüğüm kadarıyla, Bu tür bir operasyon İçin, Antalyada Zekeriya Kul Hocayı Bir Araştır, Zaten Araştıracak bayağı vaktin Olacak, Eylül'de Fiyatta Al bence, sene sonlarında Zamda gelebilir, Vatani Görevin şimdiden Hayırlı olsun.. Bol Şans.. |-onayisareti-| (^_^)
Öyle de kas üzerine geliyor, çok indin. :o ;D

Gaile

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 29 Ocak 2021, 01:00:11 »
Kardeşim Evet bence Doğuştan Alın genişliği var, çok rahatsız ediyorsa Çizgi 1-2 cm Kadar öne Alınsa güzel Olur bence, Askerde İyice Düşün, Ve bence forumda Gördüğüm kadarıyla, Bu tür bir operasyon İçin, Antalyada Zekeriya Kul Hocayı Bir Araştır, Zaten Araştıracak bayağı vaktin Olacak, Eylül'de Fiyatta Al bence, sene sonlarında Zamda gelebilir, Vatani Görevin şimdiden Hayırlı olsun.. Bol Şans.. |-onayisareti-| (^_^)
Zekeriya kul antalya’ya yerleşti?

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #13 : 29 Ocak 2021, 01:31:42 »
Saç çizgini öne almak için doğru bir merkez seçmeniz gerek. Mevcut saç sıklığına yakın bir ekim ve saç yönleri bunlar ciddi marifet gerektiren hususlar. Kötü ekim mevcut halinizi bile aratabilir. O yüzden ciddi araştırın lütfen. Forum aradığınız bu sorular için müthiş bir kaynak. Çok problemli bir saçınızda yok gibi gözüküyor, yani zamanınız var ben forumu kaynak edinip araştırın derim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

vlkn01940

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 29 Ocak 2021, 13:41:15 »
Neresine ekim düşündün bu saçın sen ?

Saç çizgimi 1 ya da 2 cm aşağı çekme şansım varsa ön çizgiyi aşağıya indirip yanları da doldurabilecekleri kadar doldurmak istiyorum. Benim derdim saçımın olmaması değil saçlarıma istediğim gibi şekil veremiyorum. Saçım var evet ama özel bir yere gideceğim zaman saçlarımı fönleyip güzel bir model çıkarmıyorum. Kuaföre gittiğimde bir şeyler yapmaya çalışıyorlar ama şekil verdikten sonra alnım apaçık ortaya çıkıyor bu görüntü beni rahatsız ediyor benim derdim bu.

Facebook Twitter Instagram