Gönderen Konu: LÜTFEN YARDIM EDİN ,STRESSLİ BİR SÜREÇTEYİM EKİM İÇİN YARDIMA İHTİYACIM VAR  (Okunma sayısı 1641 defa)

bundiejumping34

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar selamlar , az çok 5-6 aydır bu siteyi takip ediyorum ve cidden çok şey öğrendim hepinize çok teşekkür ederim . Yaklaşık 17-18 yaşımdan beri saç dökülmesiyle boğuşuyorum ve cidden bütün hayatımı kontrol edicek seviyeye geldi , 15 kez mezotoropi yaptırdım , 5-6 kez prp yaptırdım yıllar içinde . en az 1 sene minoxil kullandım . her türlü şeyi kullandım finans veya dut dışında . ama artık saçlarıma topic döküp gezmek veya bunlarla uğraşmak cidden moralimi çok bozuyor . psikolejim berbat oldu , bunun sebebi belki insanların kötü niyetli ''aa saçların çok dökülmüş , baban da kel mi , ilerde kesin kelsin , bak benim saçlarıma'' tarzı yorumları cidden beni insanların genel yapısından da soğuttu . Tepe bölgesinde açıklığım mevcut ön şakaklarda da açıklık var gittim dayanamadım 2019 da belki problem çözülür diye izmir alsancakta similasyon yaptırdım ama şu an çok çok kötü durumda çok pişmanım sakın yaptırmayın . Yaşım 24 . ama ben cidden çok rahatsızım .ektirmek istiyorum ailemden onay aldım 1-2 ay içinde . ama gidip ASMED de veya MUTTALİP beyde ektiremicem çünkü ücretleri biraz fazla elimdeki paradan. Yapı denetim firmasında çalışıyorum mühendis olarak , para yetersiz . Siz ne dersiniz ne yapayım nasıl olur herşey yoluna girer mi tavsiyelerinizi bekliyorum . Lütfen okuyup geçmeyin hepinizin düşüncesi çok önemli saçlarımı aşşağıda paylaşıcam .Umarım herşey iyi olur kurtulmak istiyorum bu illetten

bundiejumping34

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar yardımcı olucak yok mu ? Mesajlarınızı bekliyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Başlık küçük harfle
Global Moderator

R'amaZan C'ankaYa

• Yeni üye
  • *
Sürecin dökülme tipin benimle hemen hemen aynı ,
Yaşımızda aynı ,
Ama ben prp fln medikal tedavi vs hicbisey uygulamadim.
Yaş itibari ile dökülmen devam edecek gibi.  İncelen saçların var. 
Şuan eksen bile kafandaki saçlara zarar verilebilirler , ekimden önce finas kullan diycm ama bunu derken mejburiyetten demiş Olcan Yoksa ne kendim kullanırım nede birine öneririm .
Yan etki görmen muhtemel dostum,
Şimdi sana biraz bekle diycm bana bu yaşta saç lazım diycksin haklısın diycm bende. 
,
2 seçenek var birisi beklemek ,
Diğeri Ekim oncesi finasterit kullanıp saçları canlandırıp kalinlastirip ekime girmek .  En azından ekimden önce 6 ay kullanılabilir, yan etki görürsen kesersin ilacı .
Eğer görmezsen sorun olmazsa ekimden sonrada devam edersin kullanmaya 30'lu yaşlara kadar kulanirsn duruma göre. 
Ama moralini bozma pozitif ol her zaman. 
Bilim , tıp ilerledi hâlâda ilerliyor ekim var hiç olmadı protez var .
Skma kendini çok . :)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Genç yaşta agresif bir dökülme olmuş ve dökülmeye de devam edecek gibi duruyor saçlarınız. Açıkcası bence siz elinizden geleni yapmışsınız okuduğum kadarıyla tedavi açısından ancak işte genetik bazen erken yaşta saçları götürebiliyor. Bence Muttalip Hoca böyle bir saça ekim önermez, çünkü varolan saçlarınızda dökülme ihtimali çok yüksek gözüküyor. Asmed ekim yaparsa, büyük bir ihtimal finasterid önerir. Zaten agresif genetik dökülme de bence antiandrojen kullanmadan durdurmak olanaksız gibi gözüküyor. Eğer kullanacaksanızda ekim yaptığınızda çok uzun süreler kullanmayı göze almanız gerekir. Saç ektirdim kurtulduğum mantığı da biraz nw 5/6/7 potansiyeli olan insanlar için zor görünüyor. Mantıklı olan aslında bu yaşlarda saç ektirmek yerine beklemek ama karar verirsenizde aklınızdaki merkezler Türkiye'nin en başarılı merkezleri. Bence mail atıp fikir almanız yararınıza olur.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
 çok takıyorsan finasterid dermoller birde sağlam bir yerde ekim lazım.ekimcilere mail at bakalım ne dicekler.8 10 taneye yolla karısık bir saç .
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

bundiejumping34

• Yeni üye
  • *
Hintell Hocam kusura bakmayın bir an cidden yazıcak özgüveni buldum nasıl yazdığımı bilemedim :(

bundiejumping34

• Yeni üye
  • *
çok takıyorsan finasterid dermoller birde sağlam bir yerde ekim lazım.ekimcilere mail at bakalım ne dicekler.8 10 taneye yolla karısık bir saç .
Abi valla hayat böyle olmuyor moralman sıkıntı cidden herkes bilir canıma tak etti yanı beklemek bir çare ama rahatsızım daha iyi olsun istiyorum en azından biriyle konuşurken saçıma bakıyormuş gibi hissetmek istemiyorum . Geriliyorum . Allah sabır versin valla takıntılı adama hiç uymuyor bu saç konusu .Yani sağolun abi ama cevap verdiğiniz için.

bundiejumping34

• Yeni üye
  • *
Genç yaşta agresif bir dökülme olmuş ve dökülmeye de devam edecek gibi duruyor saçlarınız. Açıkcası bence siz elinizden geleni yapmışsınız okuduğum kadarıyla tedavi açısından ancak işte genetik bazen erken yaşta saçları götürebiliyor. Bence Muttalip Hoca böyle bir saça ekim önermez, çünkü varolan saçlarınızda dökülme ihtimali çok yüksek gözüküyor. Asmed ekim yaparsa, büyük bir ihtimal finasterid önerir. Zaten agresif genetik dökülme de bence antiandrojen kullanmadan durdurmak olanaksız gibi gözüküyor. Eğer kullanacaksanızda ekim yaptığınızda çok uzun süreler kullanmayı göze almanız gerekir. Saç ektirdim kurtulduğum mantığı da biraz nw 5/6/7 potansiyeli olan insanlar için zor görünüyor. Mantıklı olan aslında bu yaşlarda saç ektirmek yerine beklemek ama karar verirsenizde aklınızdaki merkezler Türkiye'nin en başarılı merkezleri. Bence mail atıp fikir almanız yararınıza olur.
Sürecin dökülme tipin benimle hemen hemen aynı ,
Yaşımızda aynı ,
Ama ben prp fln medikal tedavi vs hicbisey uygulamadim.
Yaş itibari ile dökülmen devam edecek gibi.  İncelen saçların var. 
Şuan eksen bile kafandaki saçlara zarar verilebilirler , ekimden önce finas kullan diycm ama bunu derken mejburiyetten demiş Olcan Yoksa ne kendim kullanırım nede birine öneririm .
Yan etki görmen muhtemel dostum,
Şimdi sana biraz bekle diycm bana bu yaşta saç lazım diycksin haklısın diycm bende. 
,
2 seçenek var birisi beklemek ,
Diğeri Ekim oncesi finasterit kullanıp saçları canlandırıp kalinlastirip ekime girmek .  En azından ekimden önce 6 ay kullanılabilir, yan etki görürsen kesersin ilacı .
Eğer görmezsen sorun olmazsa ekimden sonrada devam edersin kullanmaya 30'lu yaşlara kadar kulanirsn duruma göre. 
Ama moralini bozma pozitif ol her zaman. 
Bilim , tıp ilerledi hâlâda ilerliyor ekim var hiç olmadı protez var .
Skma kendini çok . :)

Abi sağolasın valla stressli süreç bir de mücadele verdim kendi eksenimde . Allah başka dert vermesin de bunu da bir ortadan kaldırmayı başarsam çok mutlu olucağıma inanıyorum . Sanki kendi saçlarım var ön çizgi güzel yapılsa bir şekilde toparlarım gibi geliyor 1-2 seneye . ama ön çizgi konusunda çok hasssasım . Açık konusayım kim en iyi yapar Asmed dışında biliyormusunuz? Yani nasıl bir planlama yapsam sanki daha iyi olur benim için ? zaten sakallarda yok albino gibi gezicez yemin ederim 2-3 seneye:D

bundiejumping34

• Yeni üye
  • *

Hocam sağolun genetik cidden problem . İlla güzel sonu olması için Önlerin biraz seyrek Arkanın gür bir kafa tipimi olması gerekiyor ben az çok artık öyle düşünüyorum . Yani Agresif genetik dökülme problem . Finansın ne gibi yan etkileri var korkudan araştırmıyorum psikolejimi bozmasın diye  .Galiba Libido Killer bir ilaçmış . Neyse . Biraz hacim asla iyi olur . Kimle konuşmamı önerirsiniz az çok aramaya çalışıyorum hepsini abi . Yani Ekim olursa elimdeki saçlar gider mi ? Ne kadar kötü olabilir ki . Kendi saçlarım dökülür mü . Önler daha iyi olabilir mi ? Yani ekim bence olmalı .

bundiejumping34

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar bu arada bir yerle yüz yüze konuştum izmir alsancakta sarışın bir Hanımefendi ismini bilmiyorum  . Ama hiç içime sinmedi . Eğer dediğim yerde dediğim kişiyle siz de bir olursanız bence yapmayın . Ben kimsenin ekmeğine laf etmem ama bilmiyorum ben güvenemedim . İstanbuldaki yerlerde böyle mi ? Talep çok var diye resmen ilgilenilmiyor hissediyorum . yani kağıda giderken bir anda randevu altına 6 milyar yazılarak gönderildim .

Romanadam

• Sr. Member
senin ekim biraz zor tutar 5000 eksen ancak bin çıkar bence ektirme ektireceksende 1000 greft yeterli.

bundiejumping34

• Yeni üye
  • *
senin ekim biraz zor tutar 5000 eksen ancak bin çıkar bence ektirme ektireceksende 1000 greft yeterli.
Peki ektirmeyip napayım hocam. 5000 1000 nasıl çıkar sanki donorum gür gibi duruyor  . Ben iyi olucağına inanmak istiyorum . En azından şuankinden daha gür , uğraşmak istiyorum eğer 2 sene önce gibi olucaksam , olamazsın diyebilirsiniz . ama bende keşke olsam diyorum keşke cidden

oralminoxidil

• Hero Member
kral saç ektirsen de yine korumak zorundasın bunu bilerek hareket et korumazsan yine dökülür bu saçlar.

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Leonidas

• Hero Member
Arkadaşlar bu arada bir yerle yüz yüze konuştum izmir alsancakta sarışın bir Hanımefendi ismini bilmiyorum  . Ama hiç içime sinmedi . Eğer dediğim yerde dediğim kişiyle siz de bir olursanız bence yapmayın . Ben kimsenin ekmeğine laf etmem ama bilmiyorum ben güvenemedim . İstanbuldaki yerlerde böyle mi ? Talep çok var diye resmen ilgilenilmiyor hissediyorum . yani kağıda giderken bir anda randevu altına 6 milyar yazılarak gönderildim .

Sibel ulusan dan mı bahsediyosunuz hocam

Facebook Twitter Instagram