Gönderen Konu: Bu şakaklara minox etki edermi, resimli  (Okunma sayısı 968 defa)

Lauri

• Hero Member
Ynt: Bu şakaklara minox etki edermi, resimli
« Yanıtla #1 : 05 Şubat 2021, 20:34:34 »
Kullanmadan kimse birşey diyemez. Bazı adam çok güzel sonuç alıyor, bazısı avcunu yalıyor.

Aşağıdaki görsel reddit te bir elemanın. Birkaç gün önce paylaşmış.

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 05 Şubat 2021, 20:38:08 »
Kullanmadan kimse birşey diyemez. Bazı adam çok güzel sonuç alıyor, bazısı avcunu yalıyor.

Aşağıdaki görsel reddit te bir elemanın. Birkaç gün önce paylaşmış.
Oww baya iyi olmuş benim yaş 21 şuan hairforte başladım 15 gündür acaba bitince minoxa mı başlasam ve sürekli kullansam ilerde etkisini kaybeder mi

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 05 Şubat 2021, 21:20:49 »
Oww baya iyi olmuş benim yaş 21 şuan hairforte başladım 15 gündür acaba bitince minoxa mı başlasam ve sürekli kullansam ilerde etkisini kaybeder mi

Kanks minox konusu çok alengirli. Kimisi efso sonuş alıyor. Kimisi 4-6 ayda bir döngüye giriyor, inişli çıkışlı gidiyor. Ama şu net. Kullanmaya başlarsan, bırakmaman gerekiyor.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 05 Şubat 2021, 21:37:40 »
 üretici firmada derdi 4 ay dene işe yararsa devam et diye.ama 3 ayda belli olur yarayıp yaramayacağı onde iş zor ama yas gencse yarama ihtimalide var.işe yarasada saçlar donguye giriyor bir iyi bir kotu olabiliyor .ihtimaller dahilinde hersey kullanmadan bilemezsin birda daha arastır derim
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 05 Şubat 2021, 23:11:03 »
Kanks minox konusu çok alengirli. Kimisi efso sonuş alıyor. Kimisi 4-6 ayda bir döngüye giriyor, inişli çıkışlı gidiyor. Ama şu net. Kullanmaya başlarsan, bırakmaman gerekiyor.
Hıı anladım ben bu 3 ay hairforte,sawpalmetto ,biotin , karadut özü ve dermaroller iki gün de bir ile tedavime devam edeyim en son olarak minoxa bulaşırım yok bırakmam ama sadece şakaklara gece yatmadan 3 3 sıkarım sağa sola

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 05 Şubat 2021, 23:11:57 »
üretici firmada derdi 4 ay dene işe yararsa devam et diye.ama 3 ayda belli olur yarayıp yaramayacağı onde iş zor ama yas gencse yarama ihtimalide var.işe yarasada saçlar donguye giriyor bir iyi bir kotu olabiliyor .ihtimaller dahilinde hersey kullanmadan bilemezsin birda daha arastır derim
anladım abicim herkeste net değil yani olur araştırırım

Facebook Twitter Instagram