Gönderen Konu: Nw ölçegine göre 1 miyim 2 mi  (Okunma sayısı 1575 defa)

My Precious

• Hero Member
Ynt: Nw ölçegine göre 1 miyim 2 mi
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2021, 10:59:46 »
Nw1 frontal thinning

hairgrowthman

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 06 Şubat 2021, 11:18:12 »
Kardeşim saçında açılma yok şuan kafana takma daha fazla dökersin. Ama çok dökülüyor moralim bozuluyor diyosan sana tavsiyem sabah ve akşam kafa derine masaj yap, saçına değil direkt kafa derine yapacaksın 1 hafta içinde zaten dökülmenin azaldığını göreceksin, isteğe bağlı olarak duştan sonra başına lavanta çayı da dökebilirsin antioksidan özelliği var saç dökülmesini azaltıyor. Şimdiden önlemini alırsan dökülme süreni uzatırsın, ömrün boyunca yaparsan belki de hiç dökülmez, ilaç falan kullanmaya da gerek yok kafanda saç var eğer norwood 2-3 falan olsaydın önerirdim ama şuan ihtiyacın yok. saç-kafa(scalp) masajı videosu forumda var , ben youtube da Auistin Goh'un videosundaki hareketleri yapıyorum şuan dökülmem azaldı eskiden 100 tel dökülüyosa şimdi 10-30 arası dökülüyor sadece çok incelen ve minyatür saçlar dökülüyor ve yerine daha kalın saçlar geliyor(2 aydır yapıyorum), 6 ay içinde kesin sonuçlarını alırsın.

Unknown35

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 06 Şubat 2021, 11:21:18 »
Nw1 frontal thinning
1.5 ay xpecia kullandım bıraktım yaşım 23 ayrıca saç mezoteraopisine gidiyorum
2 haftadır proscar kullanıyorum önerin var mı başka

Unknown35

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 06 Şubat 2021, 11:22:56 »
Kardeşim saçında açılma yok şuan kafana takma daha fazla dökersin. Ama çok dökülüyor moralim bozuluyor diyosan sana tavsiyem sabah ve akşam kafa derine masaj yap, saçına değil direkt kafa derine yapacaksın 1 hafta içinde zaten dökülmenin azaldığını göreceksin, isteğe bağlı olarak duştan sonra başına lavanta çayı da dökebilirsin antioksidan özelliği var saç dökülmesini azaltıyor. Şimdiden önlemini alırsan dökülme süreni uzatırsın, ömrün boyunca yaparsan belki de hiç dökülmez, ilaç falan kullanmaya da gerek yok kafanda saç var eğer norwood 2-3 falan olsaydın önerirdim ama şuan ihtiyacın yok. saç-kafa(scalp) masajı videosu forumda var , ben youtube da Auistin Goh'un videosundaki hareketleri yapıyorum şuan dökülmem azaldı eskiden 100 tel dökülüyosa şimdi 10-30 arası dökülüyor sadece çok incelen ve minyatür saçlar dökülüyor ve yerine daha kalın saçlar geliyor(2 aydır yapıyorum), 6 ay içinde kesin sonuçlarını alırsın.
Hafta sonu başlıcam Hocam saç masajına

hairgrowthman

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 06 Şubat 2021, 12:13:14 »
1.5 ay xpecia kullandım bıraktım yaşım 23 ayrıca saç mezoteraopisine gidiyorum
2 haftadır proscar kullanıyorum önerin var mı başka
bende xpecia kullandım alerjim var diye bıraktım kesinlikle saç kalınlığında dökülmede etkili ama vücuda etkileri tam olarak bilinmiyo. Proskar prostat ilacıydı benim bildiğim yani saç çıkması veya dururulması içn prostatla alakalı bir ilaç kullanmak ne kadar mantıklı bilmiyorum. Masajı hiç zaman kaybetmeden başla dökülmenin durduğunu bariz bi şekilde görüceksin. Mezoterapi etkisi istiyorsan dermarolleri tek geçerim gerçekten etkili ama haftada 1 yada 2 kez yapacaksın
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2021, 00:43:55 Gönderen: hairgrowthman »

icindentramvaygecensarki

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 09 Şubat 2021, 00:19:48 »
Nw 1.25 önde azıcı incelme var yaşına göre harika senin yaşında 2 katıyız
TEDAVİM
Minoxil Forte Günde 1 (Şakaklara ve Frontale 3'er Fıs)
Dutasteride Avodart Günde 1 (Eskiden Haftada 2)
Fiyto Şampuan Haftada 2
Dermaroller 1 mm Haftada 2
D Vitamini- Çinko- B 12 2 Günde 1
Oral Spironolakton Aldactone 25 mg Günde 1

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #7 : 21 Şubat 2021, 21:31:01 »
olgunluk çizgisi birşey yok devam
Rogaine Foam Minoxidil %5 - Akşamları
Finasterid 1MG - Günlük
Dermaroller 1 MM - Haftada 1