Gönderen Konu: Donör bölgemin yetersiz olduğunu düşünüyorum yorumlarmısınız.  (Okunma sayısı 1167 defa)

Saymın

• Yeni üye
  • *
Herkese iyi forumlar. Forumda yeniyim. 22 yaşındayım ve 18 yaşından beri saç dökülmesi yaşıyorum.Lisedeyken nerdeyse her ay saç diplerini yakacak kadar boya sürüyordum. Fön, sprey, wax kullanıyordum.Bunlarsız evden çıkmıyordum. Saç ektirmeye karar verdim ama umutsuzum. Donör bölgemin iyi olmadığını düşünüyorum bu yüzden saç ekimi olmayacağının kanaatindeyim.Bu süreçte ne yapacağımı ve nasıl hareket edeceğimi gerçekten bilmiyorum. Şimdiye kadar dökülmenin geçmesi için  hiç bir ilaç vs kullanmadım. Sizin değerli yorumlarınızı merek ediyorum. Sizce ne yapmalıyım ? (Bu fotoğraflar şuana ait ve iki hafta önce saçımı iki kere jilete vurdum.)

Saymın

• Yeni üye
  • *
Son fotoğrafı tersten çekmişim kusura bakmayın. Yenisini koyuyorum.Yorumlarsanız çok mutlu olurum. Teşekkürler şimdiden herkese .

Kellavi

• Full Member
Bi kaç aydır üyelik olmadan konuları takip ediyorum edindiğim bilgiye göre saçların çok güçsüz dostum bu yaşta bu kadar zayıf teller sağlık problemiyle iliskilendirilebilir. Kan testi hormon testi yaptırıp sonuçlarını paylaşırsan belki tecrübeli arkadaşların fikirleriyle kendine uygun tedavi yaratıp sonuç alıp ekim yaptırmayı düşünebilirsin. Donor zayıf görünüyor şuan naciz fikrim
01.03.21 4.3k greft ekim surecim;

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20495.0
Tedavi; fin+ (1mg/ all day) gittiği yere kadar
Evocapil 5ooo mg biotin her gün 1x bazen 2x

mahlas

• Sr. Member
Yaşınızı hesaba kattığımızda donör bölgeniz zayıf duruyor. Ancak 2 hafta önce kazıdığınızı yazmışsınız. Donörün biraz daha uzun halini de görmek gerekli.

Ekim yaptıracak olursanız donörünüzü kısa kullanamazsınız.

Saymın

• Yeni üye
  • *
Bi kaç aydır üyelik olmadan konuları takip ediyorum edindiğim bilgiye göre saçların çok güçsüz dostum bu yaşta bu kadar zayıf teller sağlık problemiyle iliskilendirilebilir. Kan testi hormon testi yaptırıp sonuçlarını paylaşırsan belki tecrübeli arkadaşların fikirleriyle kendine uygun tedavi yaratıp sonuç alıp ekim yaptırmayı düşünebilirsin. Donor zayıf görünüyor şuan naciz fikrim

NEREYE GİTMEM LAZIM BUNUN İÇİN

oralminoxidil

• Hero Member
dermatolog

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Saymın

• Yeni üye
  • *
Yaşınızı hesaba kattığımızda donör bölgeniz zayıf duruyor. Ancak 2 hafta önce kazıdığınızı yazmışsınız. Donörün biraz daha uzun halini de görmek gerekli.

Ekim yaptıracak olursanız donörünüzü kısa kullanamazsınız.

Bu 6 ay öncesine ait uzun olduğu zamana ait. Bir videomdan kırptım burayı. Uzatınca gürmüş gibi gözüküyor ama kısaltınca böyle usturaya vurduktan sonra çok farklı gözüküyor.

oralminoxidil

• Hero Member
Bu 6 ay öncesine ait uzun olduğu zamana ait. Bir videomdan kırptım burayı. Uzatınca gürmüş gibi gözüküyor ama kısaltınca böyle usturaya vurduktan sonra çok farklı gözüküyor.

demir eksikliğin var mı ferritin değerin kaç

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

Saymın

• Yeni üye
  • *
demir eksikliğin var mı ferritin değerin kaç

Hayır hocam hiç ölçtürmedim ailede kellik var baba tarafında genetik olduğunu düşündüm

oralminoxidil

• Hero Member
Hayır hocam hiç ölçtürmedim ailede kellik var baba tarafında genetik olduğunu düşündüm

bence en yakın zamanda dermatologdan detaylı bi tahlil iste

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

Facebook Twitter Instagram