Gönderen Konu: Saç dökülmesi durdurulması için bebek şampuanı ?  (Okunma sayısı 797 defa)

Zet-

• Yeni üye
  • *
Herkese merhabalar ,

Geçen günlerde gittigim bir hastanede doktor bey saç dökülmesinin en aza indirgemek için bebek şampuanın kullanılmasını gerektirdiğini söyledi kimyasal içermediğini bahsetti.Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz ????

Teşekkürler.

oralminoxidil

• Hero Member
Ynt: Saç dökülmesi durdurulması için bebek şampuanı ?
« Yanıtla #1 : 10 Şubat 2021, 15:28:48 »
Herkese merhabalar ,

Geçen günlerde gittigim bir hastanede doktor bey saç dökülmesinin en aza indirgemek için bebek şampuanın kullanılmasını gerektirdiğini söyledi kimyasal içermediğini bahsetti.Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz ????

Teşekkürler.

saç dökülmesinde şampuanın önemi yok denecek kadar azdır, az kimyasallı kaliteli bir şampuan işinizi görür

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Bruce Wayne

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 10 Şubat 2021, 18:19:45 »
saç dökülmesinde şampuanın önemi yok denecek kadar azdır, az kimyasallı kaliteli bir şampuan işinizi görür
Var mı sizin önereceğiniz bir şampuan hocam, dediğiniz gibi ben de pek önemli bulmuyorum ama kimyasalı az olsun istiyorum.

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 10 Şubat 2021, 18:50:26 »
Var mı sizin önereceğiniz bir şampuan hocam, dediğiniz gibi ben de pek önemli bulmuyorum ama kimyasalı az olsun istiyorum.

ben loprox kullanıyorum saç derisini rahatlatıyor konazol gibi ama zarar vermiyor. bunca yıldır bana iyi gelen tek şampuan oldu

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Bruce Wayne

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 10 Şubat 2021, 19:19:44 »
ben loprox kullanıyorum saç derisini rahatlatıyor konazol gibi ama zarar vermiyor. bunca yıldır bana iyi gelen tek şampuan oldu
Anladım hocam ben medikal dışında arıyorum da, forumda prozinc plus öneriyor çoğu kişi belki onu denerim. Medikal olarak ketoral kullanıyorum haftada 1.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 10 Şubat 2021, 19:26:41 »
Vichy dercos un şampuanını önermişti doktor bana. Bir ekimci de aynısını önermişti.

Forumda bir arkadaş bim deki aplus firmasının ürettiği şampuanı da övmüştü.

Oralminoxil in dediği gibi bence saç dökülmesinde pek bir etken değil. Anca saç tellerinizi parlak gösterir vs o ayrı konu. Bizim sorunumuz kökte.

Facebook Twitter Instagram