Gönderen Konu: İstanbulda nerede saç ektirmeliyim?  (Okunma sayısı 3861 defa)

Naragoza

• Yeni üye
  • *
İstanbulda nerede saç ektirmeliyim?
« : 12 Şubat 2021, 23:37:21 »
Merhabalar foruma yeni üye oldum. 21 yaşındayım. Baba tarafında genetik kellik olunca (babam 18-19 unda neredeyse komple kelmiş) özellikle üniversite sınavı senesi aşırı stresle birlikte dökülmeye başlayan saçlarım dökülmeye başladıktan 3,5-4 yıl sonra fotoğraflardaki haline geldi. Şuan üniversitede daha az stresli bir hayatım var eskiye kıyasla saçım çok daha az dökülüyor. Tamamen gitmesini beklemeden toparlamak için saç ektirmek istiyorum. Forumu bugün keşfettim ve çok fazla konu okudum.
Ayrıca Estecenter ve Clinicexpert ile iletişime geçtim, ikisi de 7500 tl fiyat verdiler ama işleri çok fabrikasyon ve para odaklı olduğunu sezdim. Foruma da bakınca çok şikayet gördüm. Araştırırken Hermest Clinic 'in 2 adet başarılı konusunu gördüm ama bilgi azlığından emin olamadım.
Özellikle beğendiğim konunun linki: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=9959.0

Nereyi önerirsiniz bana çok ihtiyacım var tavsiyelere ve referanslara. Şimdiden teşekkürler  :)

Türkçeci

• Jr. Member
  • **
Ynt: İstanbulda nerede saç ektirmeliyim?
« Yanıtla #1 : 13 Şubat 2021, 00:12:18 »
Yaşın ekim için erken ancak insana saç bu yaşlarda lazım oluyor. Ekim için Asuman hanım ve Serkan aygın tercihini ilk sıralara koyabilirsin. İkisi de 10-14 bin civarına ekim yapan yerler.

Türkçeci

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 13 Şubat 2021, 00:13:39 »
Söylediğin merkezler burada çok fazla insanın ekim yaptığı merkezler değil.

Naragoza

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 13 Şubat 2021, 00:22:21 »
Yaşın ekim için erken ancak insana saç bu yaşlarda lazım oluyor. Ekim için Asuman hanım ve Serkan aygın tercihini ilk sıralara koyabilirsin. İkisi de 10-14 bin civarına ekim yapan yerler.

Teşekkür ederim. Serkan Aygın adını Arenamed'de gördüm. Fiyat biraz yüksek geldi ama bu kendi fiyatı mı yoksa Arenamed fiyatı mıdır ?

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #4 : 13 Şubat 2021, 00:28:37 »
Bildiğin  herseyi  unut    hemen ☺ Form   AsumanHair +serkan  aygin Clinic  bak .. serkan aydın   Arenamed karıştırma☺

Türkçeci

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 13 Şubat 2021, 00:29:38 »
Bildiğin  herseyi  unut    hemen ☺ Form   AsumanHair +serkan  aygin Clinic  bak .. serkan aydın   Arenamed karıştırma☺
+1

Naragoza

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 13 Şubat 2021, 00:44:48 »

Aa gerçekten karıştırmışım   ;D Bu tarz kişiye özel yerlerde sanırım fiyat 2 katına çıkıyor. 7-10 bin arasında güzel merkezler yok mudur acaba ?

Naragoza

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 13 Şubat 2021, 11:51:44 »
Aa gerçekten karıştırmışım   ;D Bu tarz kişiye özel yerlerde sanırım fiyat 2 katına çıkıyor. 7-10 bin arasında güzel merkezler yok mudur acaba ?
Up

ibrhmmccrr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 13 Şubat 2021, 13:11:38 »
istanbul now hairtime hakkında bilgisi olan var mı ?

Naragoza

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 13 Şubat 2021, 14:57:01 »
Aktif olarak merkezlerle konuşuyorum. Serkan Aygn Clinic ten az önce Fue için 10.000 , DHI için  12.000 TL fiyat sundular. Kredi kartına tek çekim ya da nakit çalışıyorlar. Serkan Hoca güvenilir bir adres forumda okuduğum kadarıyla. Yalnız hanfendinin dediği üzere, "Serkan hoca yöntem ve çizginizi belirleyecek muayene sırasında ve operasyonda hastanede olucak kontrol edicek. Operasyon ekibimiz icinde Dermatoloji Uzmani Dr. Serkan Aygin önderliginde , Koç Üniversitesi ameliyathane personeli, doktorumuz dışında Dermatolog doktorlarimiz, hemsire, paramedik saglik ekiplerinden oluşan, Koç Üversitesi Hastanesinin kadrosunda legal olarak calişabilecek bir kadroya sahip bulunuyoruz 😊" diye bir mesaj attı. Açıkcası diğer yerlere kıyasla bana daha çok güven verdi , tabi forumun da etkisi büyük bu konuda. Sadece Serkan hocanın kanal açma gibi önemli bir fiziksel işlemi dahi yapmayacağını duymak biraz çekince yarattı. Ne diyorsunuz lütfen gerçekten ihtiyacım var ?

reyes

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 13 Şubat 2021, 15:03:46 »
Asuman'a gidin!
Ekim Tarihi: 13/03/2021
Ekim Merkezi ismi: Dr Bilgehan Aydın (ikinci ekim) ilk ekim baska yerde
Greft Miktarı: 2400
Yaşınız: 30
Her gun: 1.25 mg finasterid

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20789.0

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 13 Şubat 2021, 16:51:59 »
Yaşınız çok küçük..Çirkin bir dökülme şekli de yaşamamışsiniz...Bence aciliyetiniz yok...Cildiye doktoruna giderek olanları mümkün olduğunca koruyun bence ..30 yaşına kadar beklemenizi öneririm hem dökülmenin şekillenmesi hem de maddi olarak durumunuzun oturması nedeniyle ...

Naragoza

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 13 Şubat 2021, 17:09:48 »
Yaşınız çok küçük..Çirkin bir dökülme şekli de yaşamamışsiniz...Bence aciliyetiniz yok...Cildiye doktoruna giderek olanları mümkün olduğunca koruyun bence ..30 yaşına kadar beklemenizi öneririm hem dökülmenin şekillenmesi hem de maddi olarak durumunuzun oturması nedeniyle ...
Yorumunuz için teşekkür ederim. Ama ben görüntüme önem veren biriyim biraz. Gençliğin de vermiş olduğu bir yakışıklı görünme isteği de olunca , daha da çirkinleşmeden ön bölgeyi güzelce kapatmak ve kullanılan ilaçlara mevcut saçlarımı da korumak istiyorum. Buradaki birçok insana göre yaşımı da hesaba katarsak hem daha genç hem de dökülme seviyesinin başındayım. 30 yaşıma geldiğimde duruma göre tekrar ekim yaptırmayı düşünüyorum. Ön bölgeyi kapatmak benim için şimdilik birçok sorunu çözecektir diye umuyorum.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 13 Şubat 2021, 17:49:06 »
Anlıyorum sizi ancak ya kapatamazsaniz...o zaman ne olucak bu cerrahi bir operasyon sonuçta...basit bir işlem değil... Garantisi yok...Dönüşü de öyle kolay değil...

Naragoza

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 13 Şubat 2021, 18:32:55 »
Anlıyorum sizi ancak ya kapatamazsaniz...o zaman ne olucak bu cerrahi bir operasyon sonuçta...basit bir işlem değil... Garantisi yok...Dönüşü de öyle kolay değil...

Haklısınız bu bir risk. O yüzden işinin ehli olan bir yere çok ihtiyacım var. Bu yüzden de burada konu açtım. Forum adminin ve birçok kişinin tavsiyelerine de ihtiyacım var henüz çok az kişi yorum attı konuma  :(

Facebook Twitter Instagram