Gönderen Konu: 5 ay sonra ekim yaptırmak ve 5 ayda 30 kilo vermek sorum?  (Okunma sayısı 646 defa)

Chris91

• Yeni üye
  • *
Geçen hafta kendim hazırladığım bir diyete ve spora başladım. Ortalama 1000 kalori açık olacak zaten öyle çok et,tavuk yiyen falan biri değilim sevmediğim için ama sebze,yumurta vs olacak

2 ayda vereceğim kiloya göre 2 ay sonunda, 5. ay sonuna randevu gelecek biçimde Asmed ekibine saç ekimi yaptırmak istiyorum
Şimdi bu 5 ayda 127'dan 95-100 civarına düşmek istiyorum. Forumda çok kilo verenlerde saç dökülmesi olunabilir bu yüzden bazıları uygun görmüyorum yazmış. Peki benim durumum sizce bu takviyelere rağmen yine etkilenir mi? Ekim yaptırcağımdan anlayacağınız üzere zaten genetik bir dökülmem var ama artık dökülme normal durumda şuanda nw 2.5, 3 civarındayım ilerlemiyor uzun zamandır

Proscar 1/4(yan etki görmediğim için ekimden sonra bile bırakmayı düşünmüyorum, bayadır kullanıyorum)
Vitabiotics Perfectil(günlük %100 ihtiyaçdan bile fazlasını içeriyor çoğu içerik)
New Life balık
Ocean K2
Solgar Biotin 5mg

Ekim öncesinde bir sıkıntı yaşamam dimi bu takviyelere rağmen? Kiloyu mutlaka vermem lazım sonra ekim fotolarında yanaklar kocaman vs olmasın :D Boy 1.86, kilo 127

oralminoxidil

• Hero Member
Ynt: 5 ay sonra ekim yaptırmak ve 5 ayda 30 kilo vermek sorum?
« Yanıtla #1 : 13 Şubat 2021, 11:34:26 »
5 ayda 30 kilo vermek demek saçları baya yıpratır. 500 kaloriden fazla açık oluşturma. kullandığın takviyeler te yaşamanı engellemez

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Chris91

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 13 Şubat 2021, 11:38:54 »
2010 muydu unuttum 100'den 72'ye düşüp kürdan gibi olmuştum 6 ayda ve takviye almadan ve baya az yiyerek ne sarkma olmuştu, ne de saç dökülmesi olmuştu
Şimdi ise yaş ve kilo farklı bu yüzden kafamda soru işareti oluştu. Ama yaptığım diyette gayet iyi doyuyorum bu yüzden başka bir yiyecek eklemem mümkünatı yok o zaman gereksiz yere ekstra yemiş olurum. Bu yüzden en az 20 kilo verene kadar 1000 kalori açık mutlaka olacak

Ekstra tavsiyelere açığım sakata gelmeyelim ekim öncesi

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 13 Şubat 2021, 22:45:33 »
2010 muydu unuttum 100'den 72'ye düşüp kürdan gibi olmuştum 6 ayda ve takviye almadan ve baya az yiyerek ne sarkma olmuştu, ne de saç dökülmesi olmuştu
Şimdi ise yaş ve kilo farklı bu yüzden kafamda soru işareti oluştu. Ama yaptığım diyette gayet iyi doyuyorum bu yüzden başka bir yiyecek eklemem mümkünatı yok o zaman gereksiz yere ekstra yemiş olurum. Bu yüzden en az 20 kilo verene kadar 1000 kalori açık mutlaka olacak

Hocam

Hocam asmed’e ekim yaptırabilecek maddi güçteyseniz, düzenli diyetisyene de gidecek maddiyattasınızdır diye düşünüyorum.

30 kilo demek, kemikli ağırlığınıızın %25i demek. Sadece kas ve yağ dokusuna göre baksanız belki de kütlenin %40ı nı vermeyi düşünüyorsunuz.

Bence sağlığınızı ciddi etkileyecek bir süreç olabilir. 11 see önceki tecrübeniz bu sefer kolay atlatacağınız anlamına gelmeyebilir.

Bence diyetisyen gözetiminde, birz zamana yayarak yapın.

Dionx2

• Full Member
« Yanıtla #4 : 14 Şubat 2021, 02:02:43 »
Reis Ben de cok kisa sürede 25 kg verdim. Saclari etkiledi baya. Takviye kullanmadim hic.
  • Yaşınız 30
Finasterid 1mg (7/7)
Magnezyum ve Multivit. (7/7)
D3/K2 Vit. (5 günde bir)
Dermastamp 1,5mm (10 günde bir)
Karadut ve Keciboynuzu özü (7/7)
5ml oral hint yagi (7/7)
Konazol şampuan (2/7)
Revita şampuan (2/7)

Facebook Twitter Instagram