Gönderen Konu: Ekim İşlemini 3 kişi mi? Yoksa Tek Kişi mi?  (Okunma sayısı 1177 defa)

emk0695

• Yeni üye
  • *
Ekim İşlemini 3 kişi mi? Yoksa Tek Kişi mi?
« : 17 Şubat 2021, 16:37:59 »
Merhaba arkadaşlar, 33 yaşındayım, Kahramanmaraş ta yaşıyorum. Kahramanmaraş ve çevresindeki illerdeki saç ekim merkezlerini araştırıyorum.  Yardımınıza ihtiyacım var.

1. seçeneğim; yaşadığım ilde bulunan ama hakkında pek yoruma ulaşamadığım Rabuse Saç Ekim - Halil İbrahim Köse:
Bulunduğum ilde saç ekimi yapan sadece bir adet yer var, saç ekimini özel bir hastane ile anlaşmış orada yapıyorlar. Saç ekimini yapan kişinin yanında bir yardımcısı var. Tüm süreci kendinin yürüttüğünü söylüyor. Grefleri toplama, kanal açma ve ekim işini. Tek elden ekim yapılacağını söylüyor. Yani günde sadece 1 hasta kabul ettiğini. 9 gibi işleme başlandığını, molalarla birlikte gref sayısına göre öğleden sonra 3-4-5 e kadar uygulamanın sürdüğünü söylüyor. Ekip olarak yapılan işlerin düzgün olmayacağını, aynı anda 2-3 kişi ekim yaparsa greflerin homojen dağılmayacağını ve grefleri aynı yükseklikte (bir kişi diğerinden daha derine ekebilir ya da öbürü yüzeye çok yakın bırakabilir ya da farklı yönlerde ekim yaparlar) ekemeyeceklerini iddia ediyor. Bu iddiası bana mantıklı geldi. Bahsettiğim saç ekim merkezinin instagram adresi burada: https://www.instagram.com/rabuse_sac_ekim/?hl=tr     Forumda bu merkez ile ilgili hiç konu bulamadım, instagram adresinde bazı ekimleirne ait fotoğraflar var, buradan ne derece yorum çıkartabiliriz. Bu firma 4000-4500 gref ekim yapılırdedi ve 4500₺ fiyat çıkardı.

2. Seçenek olarak Adana Este Moda Melek Hanım:
Bu firmada görüştüğüm kişi Melek hanım grefleri alacak ve kanal açacak, ekipten 3 kişi aynı anda greflerin ekim işini yapacak dedi. Bu firmanın ekim sonuçlarını forumda takip ettim, genel hava olumlu yönde. Burası ise 4500 grefe kadar ekim yapılabilir dendi. + 1 seans prp hediyesi ile 3500₺ fiyat verdiler. 

3. Seçenek Hasan Hair - Malatya:
Gref sınırlaması olmadan ekim yapılır dediler. Kanal açma işlemini Hasan bey yapıyor, kalan işleri ekip hallediyormuş. https://www.instagram.com/hasanhairclinic/?hl=tr Bu firma da 6000₺ fiyat verdi.

4. Gaziantep Saç Ekim Merkezi - Mehmet Korkmaz:
4500 gref ekim yapılır dediler.  Grefleri ayrı kişi alıyor, kanalı Mehmet Korkmaz açıyor, ekimi ise farklı iki kişi yapıyor. https://www.instagram.com/gaziantep_sac_ekim_merkezi/?hl=tr Bu firma da 5000₺ fiyat verdiler.

1. seçenek dışındaki tüm firmalar ekip olarak çalışıyor, her bir işlemi farklı kişiler yürütüyor, ekim işlemini ise 2 ya da 3 kişi aynı anda yapıyor. Sizce mantıklı olan nedir? Ekip işi mi yoksa ekim işini bir kişinin tek başına yapması mı?

Ercan1907

• Sr. Member
Ynt: Eki İşlemini 3 kişi mi? Yoksa Tek Kişi mi?
« Yanıtla #1 : 17 Şubat 2021, 16:52:44 »
Rebusa size yalan söylemiş saç Ekimi bir ekipmçalosmasıdır tek başına yapılması yersiz ve çok zordur

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2021, 17:54:50 »
Saç ekimi ekip işidir deneyimli ekip.

1 kişi hem saç alıp  hem kanal açıp hem yerleştiremez

Ancak günde 500 greft  oda keser hoca.

Global Moderator

osmangazi

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 17 Şubat 2021, 18:59:03 »
Saç ekimi ekip işidir deneyimli ekip.

1 kişi hem saç alıp  hem kanal açıp hem yerleştiremez

Ancak günde 500 greft  oda keser hoca.

dr sibel ulusan tam bu dedigini yapiyor hintell baskan. gunde 5000 greftlere cikiyor bastan sona kendisi yaparak :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 17 Şubat 2021, 19:39:43 »
dr sibel ulusan tam bu dedigini yapiyor hintell baskan. gunde 5000 greftlere cikiyor bastan sona kendisi yaparak :)

Yardımcıları var ama tek değil ama her şeyi yapıyor doktor hanım evet valla helal olsun taktir ediyorum ben zor iş istese ekip kurar baya ünlüde piyasada ama yapmıyor.
Global Moderator

emk0695

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 17 Şubat 2021, 22:38:44 »
Rabuse deki saç ekim uzmanının bir yardımcısı var, görüşmeye gittiğimde yanından bir hasta çıktı yeni ekim yapılmış. Âdam da öyle deyince inandım ben. Daha önce saç ektirmiş iki kişi bulabildim, bir tanesi ile arkadaşım görüştü 8 yıl olmuş ektireli, saçı bayaa vardı dedi, diğeriyle de ben telefonda konuştum adam bayaa memnun, kendisinden sonra da arkadaşları ektirmiş, tavsiye etti bu adamı. Ekim yaptıranları tesadüfen tanıdıklara sorarak buldum bu arada.

Peki bu seçenekler arasında hangisi mantıklı geliyor sizlere?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 19 Şubat 2021, 01:10:54 »
Rabuse deki saç ekim uzmanının bir yardımcısı var, görüşmeye gittiğimde yanından bir hasta çıktı yeni ekim yapılmış. Âdam da öyle deyince inandım ben. Daha önce saç ektirmiş iki kişi bulabildim, bir tanesi ile arkadaşım görüştü 8 yıl olmuş ektireli, saçı bayaa vardı dedi, diğeriyle de ben telefonda konuştum adam bayaa memnun, kendisinden sonra da arkadaşları ektirmiş, tavsiye etti bu adamı. Ekim yaptıranları tesadüfen tanıdıklara sorarak buldum bu arada.

Peki bu seçenekler arasında hangisi mantıklı geliyor sizlere?

Bana mantıklı gelen forumda konuları araştırıp emin olduğun bir merkeze gitmen telefonda konustuğun iki kişiye güvenip saç ektirilmez
Global Moderator

aslanoglu

• Full Member
Ynt: Ekim İşlemini 3 kişi mi? Yoksa Tek Kişi mi?
« Yanıtla #7 : 19 Şubat 2021, 21:32:07 »
öncelikle, bu yerlerin marka değeri ve güvenilirliğini araştırın. Geçmişteki sonuçlarına mümkünse de canlı sonuçlarını inceleyin.

Facebook Twitter Instagram