Gönderen Konu: Finasterideyi bırakınca artan libido  (Okunma sayısı 1217 defa)

My Precious

• Hero Member
Finasterideyi bırakınca artan libido
« : 18 Şubat 2021, 14:33:34 »
2 haftadır fin içmiyorum gözlerime lazer yaptırdığımdan beri ve şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki libidom fena derecede artmış durumda.
Cinsel fonksiyondan bahsetmiyorum onda hiçbir zaman sıkıntı yoktu.Libido ayrı bir şey sürekli isteme ve düşünme hali.
Herneyse bence tesadüf değil fin sonrası geri gelen dht insanı çıldırtıyor dikkatli olmakta fayda var

Snowly12

• Hero Member
Ynt: Finasterideyi bırakınca artan libido
« Yanıtla #1 : 18 Şubat 2021, 18:31:33 »
Sacinin dokulmesi nasil?
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

rodok

• Full Member
« Yanıtla #2 : 18 Şubat 2021, 21:13:14 »
2 haftadır fin içmiyorum gözlerime lazer yaptırdığımdan beri ve şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki libidom fena derecede artmış durumda.
Cinsel fonksiyondan bahsetmiyorum onda hiçbir zaman sıkıntı yoktu.Libido ayrı bir şey sürekli isteme ve düşünme hali.
Herneyse bence tesadüf değil fin sonrası geri gelen dht insanı çıldırtıyor dikkatli olmakta fayda var

Böyle bir şey bence var. Fin değil xpecia kullanıyorum. Libido azalması diyince makine çalışmıyo sanıyolar ama dht baskılayınca sanki insanın içindeki istek azalıyor, fonksiyonel olarak daha iyi bile olabilmesine rağmen.

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 18 Şubat 2021, 23:03:35 »
Sacinin dokulmesi nasil?
Önler yok oldu.Muhtemelen nw2.5Aya gidiyorum

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 18 Şubat 2021, 23:04:34 »
Böyle bir şey bence var. Fin değil xpecia kullanıyorum. Libido azalması diyince makine çalışmıyo sanıyolar ama dht baskılayınca sanki insanın içindeki istek azalıyor, fonksiyonel olarak daha iyi bile olabilmesine rağmen.
Aynen öyle fonksiyonel olarak hiçbir sıkıntım yok ve bu süreçte olmadı da  ama eski halimden daha istekliyim nedeni bence fine ara vermiş olmam

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 20 Şubat 2021, 08:43:38 »
Önler yok oldu.Muhtemelen nw2.5Aya gidiyorum

Dostum ben fini biraktigimda olmustu bu cinsel olay. Ergenlige yeni girmis gibiydim. Baya baya 6 saat masturbasyon yapmistim 😂 Yuzumu falanda sivilce basti.1-2 hafta surdu duzelmesi
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 20 Şubat 2021, 08:53:34 »
 baskılıon bırakınca baskılananlar gene icraata baslıo
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 21 Şubat 2021, 01:56:00 »
zaten fonksiyonel olarak sıkıntı olursa vay halinize geri toplaması zor olur  :)

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 21 Şubat 2021, 02:42:11 »
Dostum ben fini biraktigimda olmustu bu cinsel olay. Ergenlige yeni girmis gibiydim. Baya baya 6 saat masturbasyon yapmistim 😂 Yuzumu falanda sivilce basti.1-2 hafta surdu duzelmesi
6 saat mi? hocam sizin dut kullanıp bıraktığınızı düşünemiyorum, allah korusun.

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 21 Şubat 2021, 03:14:24 »
Gerçekten etkili bir ilaç, 2 günde bir 1/4 proscar kullanmama rağmen gece bardak şu içip yatsam bile sabah sertliği yaşamadan Wc'ye gidiyorum.Zaten sperm sıvılaşmasını herkes biliyor ve masturbasyon sonrası veya cinsel ilişki sonrası boşalırken ki eski haz azalıyor.2 kutu almıştım, 1,5 sene gider.İyi ki ilacı bırakınca cinsel açıdan olumsuz etkisi 1-2 ay içinde kayboluyor yoksa   1 yıl bile kullanılacak bir ilaç değil olumsuz etkisi kalıcı olsaydı.

Facebook Twitter Instagram