Gönderen Konu: SAÇ EKİMİM - 2015 - ARKADAŞLAR KONUNUN ALTINA YAZIN HEPSİNİ CEVAPLAYACAĞIM  (Okunma sayısı 2730 defa)

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ARKADAŞLAR ÇOK FAZLA SORU SORDUĞUNUZ İÇİN KONU AÇMAYI UYGUN BULDUM TÜM SORULARINIZI CEVAPLAYACAĞIM UMARIM SİZDE SAÇSIZLIKTAN YAKIN ZAMANDA KURTULURSUNUZ ŞU AN ELİMDE ÖNCEKİ RESMİM SADECE BU KALDI ÇOĞUNU SİLMİŞTİM TELEFONUDA YENİLEDİM TAM 6 SENE OLDU BEN SAÇ EKTİRELİ ŞU AN . ESKİYE DÖNÜK RESİMLERİMİ ARIYORUM BULURSAM ONLARIDA PAYLAŞACAĞIM.. SANIRIM BANA YAKLAŞIK 2500 GREFT EKİLMİŞTİ YANLIŞ OLMASIN ÇOK ZAMAN OLDU.. ARKADAŞLAR NE OLURSA OLSUN SAÇLARINIZI MUTLAKA AMA MUTLAKA KALİTELİ BİR ŞAMPUANLA YIKAYIN MARKET ŞAMPUANLARI TAM BİR REZALET BUNU BELİRTEYİM... BU SÜREÇTE BEN HİÇ BİŞEY KULLANMADIM İLSÇ VS.. VE ARKADAŞLAR SAKIN SAÇ EKİMİNE SERVET ÖDEMEYİN BENDEN 2015 TE BAZI ZATI MUHTEREMLER ŞİMDİ İSMİNİ VERMİCEM FORUMDA EKİMLERİ MEVCUT BİR DOKTOR Kİ ZATEN SİZDE BİLİRSİNİZ 22 BİN TL İSTEDİ HEMDE SENE 2015 : )) ŞAKA GİBİ GERÇEKTEN HERHALDE ŞİMDİ EKİMLERİ 100 BİN TL FALANDIR BENDE GİTTİM 2.800 TL VERDİM VE SONUÇ ORTADA. FİYAT PERFORMANS OLAYINA ODAKLANIN ÖNCESİ SONRASI İYİCE ARAŞTIRIN TAMAM O EKİMDE SONUÇLAR İYİ AMA TEK ALTERNATİF DEĞİL...
DEDİĞİM GİBİ TÜM SORULARINIZI YANITLAMAYA ÇALIŞICAM SAÇLI KALIN : )

Öner Baykara

• Yeni üye
  • *
Ynt: ARKADAŞLAR KONUNUN ALTINA YAZIN HEPSİNİ CEVAPLAYACAĞIM
« Yanıtla #1 : 26 Şubat 2021, 00:43:27 »
Telefon verir misin kardeş

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
TELEFONA GEREK YOK KARDEŞİM SORULARA CEVAPLA DÖNERİM

kartal_123

• Sr. Member
saçları yıkamak için hangi şampuanı kullandınız takviye olarak bu süreçte neler kullandınız acaba ?

colak

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bari doktor ismi vermiyorum derken şu resimdeki doktorun ismini kapasaydın

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
pardon kardeşim haklısın onu unutmuşum telefondan atınca resmi göremedim haklısın özür

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
saçları yıkamak için hangi şampuanı kullandınız takviye olarak bu süreçte neler kullandınız acaba ?
ben şu an ashley Joy 'un resimdeki şampuanı nı kullanıyorum dökülme vs hiç bişey yok tabiki makul ölçülerde her saç dökülür en sağlıklı saç bile onu kaile almayın.. Bu süreçte ben hap ilaç vs hiç bişey kullanmadım tavsiyede etmiyorum zaten kardeşim

Karakutu

• Hero Member
Gayet güzel olmuş hayırlı olsun. Allah yeni ektirenlerede böyle güzel sonuçlar nasip etsin.

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
amin kardeşim sağolasın

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun eski ekim ama güzel sonuç almışsın. Son resimler yeni çekim mi
Global Moderator

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
sağol kardeşim herkese nasip olsun inşallah... dediğim gibi ben hap vs hiç bişey kullanmadım sadece ekimden sonra yürüyüş yaptım bol bol uyku düzeni ve en önemlisi şampuan ben ashley joy'un şampuanını kullanıyorum aşırı memnunum herkese tavsiye ederim yukarıda fotosunu atmıştım ama tabiki her saç derisi aynı değil yağlı saç derisine sahipseniz ve dökülme oluyorsa anında kesiyor öneriyorum !!! yukarıda attıklarımın hepsi yeni şimdi attıklarımda yeni resimler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Çok güzel maşallah sanada çok yakışmış kızlar düşünsün:)
Deneyimlerini aktarman güzel olmuş saç ektiren arkadaşların konularınada deneyimlerini yapmaları gerekenleri ara ara yazarsan çok yardımcı olmuş olursun ki zaten yazıyorsun.
Global Moderator

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
kardeşim inan söylüyorum saç ektirmek isteyen varsa gitsin ektirsin çok aşırı kel değilse tabiki o zaman protez saç öneriyorum... birde özellikle şunu belirtmek istiyorum ben 1 -2 sene araştırdıktan sonra saç ekimine karar verip yaptırdım çok araştırdım.. inan kendine nasıl bir güven geliyor anlatamam bunu şu an.. şunu unutmayalım hiç bir saç ekimi ilk ananızdan doğduğunuz andaki saçlarınız gibi olmaz mümkün değil ensedeki saçlarınızla ön saç çizginize ekilen saçlarınız farklıdır arkadaşlar hee tabiki kapatır ve kelliğiniz gider orası ayrı ama şekil form vs farklılık gösterebilir enseniz ne kadar kuvvetliyse (yani her kökten maksimum kaç saç çıkıyor o önemli) o kadar şanslısınız doğallık konusunda saç kalınlığı vs bir sürü parametre var saç ekimini belirleyen... ama dediğim gibi inanılmaz bir özgüven aşılıyor insana bizzat yaşadım bu süreci ve isteyen arkadaşlarla deneyimlerimi paylaşmak isterim bu forumda yardımı olursa ne ala : ) 

kartal_123

• Sr. Member
Kullandığınız ashley joy şampuan için internette çok saç döktüğüne dair yazılar okudum alıp kullanmak istiyorum ama tedirgin oldum sizin saçlarınızda nasıl etki yaptı kaç aydır kullanıyorsunuz

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ben yaklaşık 6 aydır kullanıyorum bu şampuanı saçım yağlı bir saç ben her akşam yıkıyorum saçımı ve bırakın dökülmeyi normalde ben saçlarımı şampuanlarken ovalamam çünkü bu saç döker ben sadece yediriyorum ama bu şampuanı sürüp 2 3 dakika bekletiyorum saçımda zaten arkasında da öyle yazıyor bunu yaptığımda ovalasam bile dökülmüyor : ) ama şöle bişey var her şampuan her saç derisinde aynı mekanizmayı göstermiyor.. dediğim gibi benim saç derim yağlı her akşam yada her gün yıkamam gerekiyor bu arada kepek falan hiç bişeyde kalmadı saç derisinin sağlıklı olduğunu hissedebiliyorum ben ara dene yanıl taktiğiyle buldum bu şampuanı size tavsiyem içinde saç kremi olmayan bir şampuan kullanın bu başka bir markada olabilir saç kremi saç diplerine tutunuyor çünkü eğer iyi durulanmassa yapışıp derinin nefes almasını önlediği için saçları döküyor.. siz bence kendi kararınızı kendiniz verin çünkü saçınızı ve saç derinizi en iyi siz bilirsiniz

Facebook Twitter Instagram