Gönderen Konu: Saç ekimi askerlik öncesinde mi, sonrasında mı yapılmalı?  (Okunma sayısı 667 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi askerlik öncesinde mi, sonrasında mı yapılmalı?
« Yanıtla #1 : 26 Şubat 2021, 13:04:07 »
Yaptıra bilirsin yani 1 ay sonra askere gitmeyeceksen yaptırılır gideceksen yaptırılmaz

Önünde uzun bir zaman var mantıklı düşünürsen bu konuyu açmana bile gerek kalmaz.
Global Moderator

Maestroo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 26 Şubat 2021, 13:08:39 »
Hocam ben de aynı durumu düşünüyordum ama sizin konu olunca yeni konu açmayayım dedim.ben bedelli yapacağım amamesela finasterid kullanacaksak da bunu askeriyeye nasıl sokuyoruz ilaç için rapor mu almamız gerekiyor?

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Şubat 2021, 13:23:08 »
kesinlikle askerden sonra yapmanızı öneriyorum arkadaşlar

adsız

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Şubat 2021, 13:51:42 »
Yaptıra bilirsin yani 1 ay sonra askere gitmeyeceksen yaptırılır gideceksen yaptırılmaz

Önünde uzun bir zaman var mantıklı düşünürsen bu konuyu açmana bile gerek kalmaz.

Önümde uzun bir zaman yok. Eğer mayıs'ta gideceksem şubat bitmeden tecili bozdurmam gerekiyor.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 26 Şubat 2021, 15:40:38 »
Bence en güzeli askere gitmeden 3 ay önce yaptırmak, sonrasında döndüğünüz de insanlar tanıyamıyo sizi ne güzel :)

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 26 Şubat 2021, 19:44:59 »
Bence askerden sonra daha mantıklı . Bende Nisan sonunda gidiyorum  ekim sonunda geliyorum Allah izin verirse , 16 Kasım'da Serkan aygın da randevu aldım ekim için

Jeffrey77

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 26 Şubat 2021, 22:34:27 »
Benim mezuniyet ile askerlik arasinda 6 ay vardi, soru  olur mu diye ekim merkezine sordum. "3 ay olsa, gelince yaptirmani önerirdim ama 6 ay yeterli bir süre" demisti. Ki bence de öyle, 3 ay minimum şapkadan, agır spordan eğitimden vs uzak durmanin faydali oldugunu düsünüyorum

Facebook Twitter Instagram