Gönderen Konu: KARADENİZ SAÇ EKİM MERKEZİ (ORDU) VE ASUMANHAIRTRANSPLANT (İST) ARASINDA KALDIM  (Okunma sayısı 807 defa)

HKNGVN

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar bu iki saç ekim merkezi arasında kaldım, donor bolgemde zayıf (enseden itibaren seyrek enseden 5 parmak yukarısından itibaren tepeye kadar kök alınabılır durumda), fotografta görünen sac acıklıgıma tepe ve yanlara en uygun ekimi hangi sac ekım merkezi yapar. Ordudaki ekim merkezini bireysel olarak oneren arkadaslarım var fakat istanbuldaki merkezlerın populerıtesı ve duyulmuslugu daha fazla, benim gibi hassas ve ince saclara istanbul gıbı sirkulasyonu yuksek merkezler ugrasırmı gereklı ozenı gosterır mı o konuda tereddutum var. Bi yandan arkadaslarımdan ıyı duyum alsamda ordudakı merkezle alakalı bu forum da dahıl ınternette fazla bılgı bulamıyorum negatıf yorumda yok ?  Artık mart geldı bı an once karar verıp ektırmem lazım. Hayatımda saç derdini bi kenara bırakıp işe guce konsantre olmam lazım. Önerılerınız benım ıcın degerlı şimdiden cok tesekkurler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Asuman hanım daha iyi bir tercih olur tabi sizin kararınız
Global Moderator

Samsun5523

• Yeni üye
  • *
Kararını verdin mi dostum, sami Şenol u düşünmüyorsun galiba

Boogeyman

• Sr. Member
Asuman hanım kardeşim diğer merkezi bilmediğim icin bisey diyemem konularıda pek yok burda asuman hanım iyidir
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

Facebook Twitter Instagram