Gönderen Konu: Bütçe 10 bin yer izmir.  (Okunma sayısı 2205 defa)

Fırat aktaş

• Full Member
Ynt: Bütçe 10 bin yer izmir.
« Yanıtla #1 : 04 Mart 2021, 20:57:31 »
10 binin varsa istanbul yada ankaraya git
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Proscar

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 04 Mart 2021, 21:11:59 »
İzmir de Sibel hanımın eşi zafer ulusan ve ekibinin fiyatı 10 bin TL.
Ama kendisi yeni ekime başladı kendi adına sonuçları daha yeni yeni eklenmeye başladı foruma o açıdan tercih sizin.

Bütçenize yakın önerebilecegim merkezler;
Ankara life hair Şahin Çelik 9 bin TL
İstanbul Serkan Aygın (farklı fiyatlar olabiliyor ortalama 12-13 bin civarı diye biliyorum fiyatı)
İstanbul Asuman hair (en son onun da fiyatı 14bin oldu diye biliyorum)

Turhan baysn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 04 Mart 2021, 21:21:21 »
İzmir de Sibel hanımın eşi zafer ulusan ve ekibinin fiyatı 10 bin TL.
Ama kendisi yeni ekime başladı kendi adına sonuçları daha yeni yeni eklenmeye başladı foruma o açıdan tercih sizin.

Bütçenize yakın önerebilecegim merkezler;
Ankara life hair Şahin Çelik 9 bin TL
İstanbul Serkan Aygın (farklı fiyatlar olabiliyor ortalama 12-13 bin civarı diye biliyorum fiyatı)
İstanbul Asuman hair (en son onun da fiyatı 14bin oldu diye biliyorum)
teşekkürler hocam sibel hanımla görüşmüştüm kendisi 3000 euro eşi zafer bey 10 bin tl demişti ama çok kararsızım eşi sibel hanım gibi başarılı olurmu diye.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 04 Mart 2021, 22:25:09 »
teşekkürler hocam sibel hanımla görüşmüştüm kendisi 3000 euro eşi zafer bey 10 bin tl demişti ama çok kararsızım eşi sibel hanım gibi başarılı olurmu diye.

Eşi zafer bey yeni ekim yapmaya başladığı için tam olarak net birsey söylemek mümkün değil tabi, forum da bir kaç konu gördüm yeni açılan, ama referans olarak kabul edebilmemiz için süreçlerinin sonlanması gerekli. Şu an sanırım 1-2 aylık süreçteler henüz.
Beklerim derim derseniz karar size kalmış hocam.
Beklemem derseniz de alternatifleri saydım.
Saydığım 3 alternatif de kendini kanıtlamış merkezler
Forum da da yüzlerce konuları mevcut.
Ben de bu 3 merkezden birinde ekim yaptırdım, imzamda konum var inceleyebilirsiniz.

Turhan baysn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 05 Mart 2021, 09:48:22 »
Eşi zafer bey yeni ekim yapmaya başladığı için tam olarak net birsey söylemek mümkün değil tabi, forum da bir kaç konu gördüm yeni açılan, ama referans olarak kabul edebilmemiz için süreçlerinin sonlanması gerekli. Şu an sanırım 1-2 aylık süreçteler henüz.
Beklerim derim derseniz karar size kalmış hocam.
Beklemem derseniz de alternatifleri saydım.
Saydığım 3 alternatif de kendini kanıtlamış merkezler
Forum da da yüzlerce konuları mevcut.
Ben de bu 3 merkezden birinde ekim yaptırdım, imzamda konum var inceleyebilirsiniz.
hocam peki saydığınız 3 alternatif olan merkezlerde operasyonu ekipmi yapıyor yoksa hocalar giriyormu ? Muhtemelen bu fiyatlara ekip sanırım.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 05 Mart 2021, 13:31:23 »
hocam peki saydığınız 3 alternatif olan merkezlerde operasyonu ekipmi yapıyor yoksa hocalar giriyormu ? Muhtemelen bu fiyatlara ekip sanırım.

Ben şahin çelikte Ekim yaptırdım ve bizzat kendisi yaptı , kök alım ve kanal açımını. Ekimi ise hemşireler yaptı. Zaten işlemin en önemli 2 adımı alım ve kanal açımı.
Yani şahin hoca kendisi yapıyor.

Bildiğim kadarıyla Asuman hanım da kendisi yapıyor bu işlemleri.
Belki son günlerde talep artışı ile o da ekip kurmuş olabilir , kendi ekince ücret artışı oluyor olabilir.
Ama bildiğim kadarıyla kendi ekiyor.

Serkan hocanın ise ekipleri ekiyor diye biliyorum. Bizzat kendi ekerse ücret artışı olma ihtimali yüksek ama dediğim gibi şahin hoca haricinde bu söylediğim bilgiler benim bildiğim kadarıyla böyle. Emin değilim, mesaj atıp sorsanız daha iyi bilgi alırsınız bizzat merkezden.

Turhan baysn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 05 Mart 2021, 14:09:24 »
Ben şahin çelikte Ekim yaptırdım ve bizzat kendisi yaptı , kök alım ve kanal açımını. Ekimi ise hemşireler yaptı. Zaten işlemin en önemli 2 adımı alım ve kanal açımı.
Yani şahin hoca kendisi yapıyor.

Bildiğim kadarıyla Asuman hanım da kendisi yapıyor bu işlemleri.
Belki son günlerde talep artışı ile o da ekip kurmuş olabilir , kendi ekince ücret artışı oluyor olabilir.
Ama bildiğim kadarıyla kendi ekiyor.

Serkan hocanın ise ekipleri ekiyor diye biliyorum. Bizzat kendi ekerse ücret artışı olma ihtimali yüksek ama dediğim gibi şahin hoca haricinde bu söylediğim bilgiler benim bildiğim kadarıyla böyle. Emin değilim, mesaj atıp sorsanız daha iyi bilgi alırsınız bizzat merkezden.
teşekkürler.

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 07 Mart 2021, 16:40:04 »
İzmirde Sibel Ulusan harici pek güven veren yok. Oda fiyat olarak abartının da üstünde. Bende İzmir de ikamet eden birisi olarak, İstanbul da, forum da sonuçlarını kendin analiz ettiğin bi yerde yaptırmanı tavsiye ederim...

Keleşş

• Full Member
« Yanıtla #9 : 08 Mart 2021, 23:19:31 »
Ben de Zafer Ulusan ve ekibinde ekim yaptıran biri olarak söylüyorum. Zafer Hoca ekimin başından sonuna kadar ekiple beraber bulunuyor. Kök alımı, kanal açımı, kökleri ekme işlemleri hemşireler tarafından yapılıyor. Zafer Hoca ön çizgi belirleme aşamasında devreye giriyor.
Ekim öncesi gördüğün ilgi alaka ekim sonrası minimuma düşüyor. Benim kafamın ön tarafında nekroz oluştu ve sol kulak üstü donör alanı diğer alanlara göre geç toparlıyor. O kısımda biraz fazla yukarı çıkılmış sağ tarafa göre.
Sonuç için tabiki daha çok erken. Kendi açımdan yaşadığım olumlu ve olumsuz yönleri de kendi konumda yazmaya devam edeceğim dostum. Hakkında hayırlısı olsun

kelman35

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 09 Mart 2021, 11:12:39 »
merhaba , ben hairinformation ekibine yaptırdım istesen ön görüşme yap derim ben antalya dan izmir e geldim ne söyledilerse onu yaptılar ama tabi süreç devam ediyor.
izmir de hastanede işlem yapıyorlar benim de en çok önem verdiğim şey hastane olmasıydı instagram bırakayım belki işini görür .
şimdiden hayırlısın olsun  hakkında

« Son Düzenleme: 09 Mart 2021, 12:33:29 Gönderen: Hintell »
  • Ekim Tarihi: 16.12.2020
  • Ekim Merkezi ismi Hairinfarmation Clinic
  • Greft Miktarı 4620
  • Yaşınız 34

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #11 : 09 Mart 2021, 19:40:02 »
   istanbul  serkan aygin AsumanHair var  fiyat ve performans  iyidir ankara  Şahin  çelik  var  bu 3 isimden biri  sizi mutlu  eder

Turhan baysn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 09 Mart 2021, 20:11:13 »
Çok teşekkürler

Facebook Twitter Instagram