Gönderen Konu: Dr.Serkan Aygin 3600 Greft 2. Ekim 05.03.2021  (Okunma sayısı 1072 defa)

tazmanya

• Yeni üye
  • *
Dr.Serkan Aygin 3600 Greft 2. Ekim 05.03.2021
« : 05 Mart 2021, 19:28:39 »
Herkese selamlar,
Forumdan edindiğim bilgiler sayesinde görüştüğüm klinikler arasından serkan aygin da operasyon yaptırmaya karar verdim.
2. Ekimim, ilk ekimi bundan 10 sene önce şuan var olmayan ve tanınmayan bir yerde yaptırdım.
Serkan hoca alanın son derece büyük olduğunu ancak elinden geldiğince kapatmaya  çalışacağını iletti. 5 ay sonra ön bölgeyi sıkılaştırmak için yeni rütuş operasyonu yapabileceğini, bukonuya 5 ay sonra karar vereceğini iletti.
Bu arada söylemeden edemiycem asistanı Eda Hanımın ilgisiz tavrından hiç hoşlanmadım.
Fakat onun dışında klinik çalışanları ve ekimi yapan çalışanlar son derece profesyonel yaklaştılar konuya.
Gelelim ekime. Bu sabah 07.00 de koç üni. hastanesinde oldum. Traş v.b hazırlıklar sonrası 08.00 den önce ekime başkadırlar. Ekip oldukça genç fakat elinden geldiğince profesyonel çalışmaya çalışan arkadaşlardan oluşuyordu. Operasyon boyunca nereye beyaz nereye sakal nereye çiftli tekli koyacaklarını konuşarak karar verdiler.  12.00 de ekim bitti. Ekibe operasyon sırasında sorduğum soruları sabırla yanıtladılar. İşlem sonunda kendileri açısından hiç bir sorun olmadığını, son derece kolay ve keyifli iş yaptıklarını ilettiler.
2800 ense bölgesinden 800 de sakaldan olmak üzere 3600 greft ekildiği söylendi.
Sakaldan alım sırasında mininal ağrı hissettim fakat orası da sinirlerden zengin bir bölge olduğu için durumun normal olduğu söylendi.
Artık bu gece nasıl uyuyacağım onu düşünüyorum.
Yarın klinikte pansuman var. Oraya kendim aracımla gitsem bir problem olmaz heralde.
Tavsiyelerinize ve deneyimlerinize ihtiyacım var. Yorumlarınızı bekliyorum
Ekimden öncesi ve ekimden sonrası foto.ları ekliyorum.

tazmanya

• Yeni üye
  • *
Ynt: Dr.Serkan Aygin 3600 Greft 2. Ekim 05.03.2021
« Yanıtla #1 : 09 Mart 2021, 07:47:20 »
Arkadaşlar clinik kullanmam için ozon yağı önerdi. Saç ekimi yapılan bölgenin Gün içerisinde sürekli nemli kalması içinmiş. Bunu kullanan var mı? Ben bölgeye yaymakta güçlük çekiyorum ve sanırım bolca sürdüğüm için gün boyu akıyor kafamdan.

Perhaps

• Full Member
« Yanıtla #2 : 09 Mart 2021, 09:46:52 »
Arkadaşlar clinik kullanmam için ozon yağı önerdi. Saç ekimi yapılan bölgenin Gün içerisinde sürekli nemli kalması içinmiş. Bunu kullanan var mı? Ben bölgeye yaymakta güçlük çekiyorum ve sanırım bolca sürdüğüm için gün boyu akıyor kafamdan.
Kardeşim ben kullandım çok rahatlattı kaşıntı falan olmadı. Elinle sürmek yerine kafana damlat ve sağa sola hareket ettir yayılsın ekilen bölgenin her yanına. Alnına damlayan kısmı peçeteyle alırsın sıkıntı yok.
  • Ekim Tarihi: 08/02/2021
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın
  • Greft Miktarı 4450
  • Yaşınız 36

tazmanya

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 09 Mart 2021, 14:07:04 »
Kardeşim ben kullandım çok rahatlattı kaşıntı falan olmadı. Elinle sürmek yerine kafana damlat ve sağa sola hareket ettir yayılsın ekilen bölgenin her yanına. Alnına damlayan kısmı peçeteyle alırsın sıkıntı yok.

Çok teşekkür ederim. Bende ilk gün buna benzer bişey yaptım sonra da endişe ettim acaba çok mu kullanıyorum diye ama anladığı  kadarı ile zararı olmuyor. Neredeyse herkes kullanmış bolca.

arigold

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 09 Mart 2021, 14:16:23 »
Geçmiş olsun ve hayırlı olsun. Ne yaptığının farkında olan bir klinik, güven veriyorlar ama evet Eda Hanım biraz ilgisiz biri, belki de çok fazla kişi ile iletişim kurmak zorunda kaldığından ama tatsız bir deneyim.

Kendi arabanızla gidecekseniz kafanızı sakınmaya ekstra önem gösterin, kafada hissizlik olunca çarpma riski artıyor, inip binerken elinizle kollayarak hareket edin.

Bir de araç sürerken bu seyahat yastıklarını kullanabilirsiniz, koltuğa değmemiş olur kafa. Seyahat yastığı takmak kafayı çok koruyor.

Perhaps

• Full Member
« Yanıtla #5 : 09 Mart 2021, 14:17:43 »

Çok teşekkür ederim. Bende ilk gün buna benzer bişey yaptım sonra da endişe ettim acaba çok mu kullanıyorum diye ama anladığı  kadarı ile zararı olmuyor. Neredeyse herkes kullanmış bolca.
Çok dökmene gerek yok. Hafif damlatsan bile hemen yayılıyor.
  • Ekim Tarihi: 08/02/2021
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın
  • Greft Miktarı 4450
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram