Gönderen Konu: Nw4 ile nw5 tepe ekimi ?  (Okunma sayısı 934 defa)

Subzero

• Hero Member
Nw4 ile nw5 tepe ekimi ?
« : 11 Mart 2021, 17:36:02 »
Herkese selam dostlar merka ettiğim bir şeyi sizlere sormak istedim
Bizim sulalede genetik dökülmesi olan iki kişi var babam ve dedem ( babamın babası ) ikiside nw4 ile nw5 arasında ön bölgede saç yok orta bölüm seyrek tepe açıklığı küçük yani tepe açıklığı enseye doğru inmemiş donorleri oldukça saglam , herhalde benimde baba tarafına çekti şu an nw3 üm yıllar içerisinde babama benzeyecek dökülmem merak ettiğim bir konu var nw4 ile nw5 lere tepe ekimi ne kadar başarılı olur ? Biliyorum nw6 nw7 lere tepe ekimine genellikle donör yetmiyor yetene de seyrek kalıyor peki donörü sağlam nw4 nw5 lere tepe ekimi ne kadar başarılı olur ?

Subzero

• Hero Member
Ynt: Nw4 ile nw5 tepe ekimi ?
« Yanıtla #1 : 11 Mart 2021, 21:22:44 »
Yok mu nw4 yada nw5 olup tepe ekimi yaptiran ya da örneğini gören ?

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 11 Mart 2021, 21:26:34 »
Zamanını ekim araştırmak yerine tedaviler ile korumaya yönlendirirsen daha iyi olur madem nw3sün.

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 11 Mart 2021, 21:35:24 »
Zamanını ekim araştırmak yerine tedaviler ile korumaya yönlendirirsen daha iyi olur madem nw3sün.
önerin için teşekkür ederim . Yaklasik 50 gündür finasteride başladım zaten , 10 gündür de kerozan P kullaniyorum . Ekim içinde randevu aldım askerden sonra Serkan aygın da , hem ekim hem tedavi düşünüyorum 3-4 sene sonra tedaviyi birakinca  tepe açılırsa ne kadar başarılı olur onu ogrenmek istemiştim .
« Son Düzenleme: 11 Mart 2021, 21:56:37 Gönderen: Subzero »

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 11 Mart 2021, 21:42:07 »
belki tedaviyle çok iyi sonuç alırsın , tedaviye başlayıp ekimden vazgeçen çok kişi gördüm.  daha önce tedavi denemiş miydin

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 11 Mart 2021, 21:47:28 »
belki tedaviyle çok iyi sonuç alırsın , tedaviye başlayıp ekimden vazgeçen çok kişi gördüm.  daha önce tedavi denemiş miydin
yok denemedim finasterid konusunda çok cekinceliydim ama Allah'a şükür sıkıntı yok yan etki meni sıvılaşması yapmıştı  sadece o da geçti 10 gündür normale döndü , ekim işini kafaya koydum çünkü ön profilimden hiç memnun değilim

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 11 Mart 2021, 21:57:44 »
Genel seyrelmen yok ise önlere ektirip finas kullanmaya devam edersin, eğer tedaviye iyi yanıt verirse vertex uzun yıllar götürür, iğnelemede eklersin.

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 11 Mart 2021, 22:08:03 »
Genel seyrelmen yok ise önlere ektirip finas kullanmaya devam edersin, eğer tedaviye iyi yanıt verirse vertex uzun yıllar götürür, iğnelemede eklersin.
eyvallah abi sogolasin  finasteridi evlenmeye 6 ay kalana kadar kullanabilirim yan etki olayı yok cok şükür  , iğnelemeyi zaten heftada 1 dermaroller yapiyorum

Facebook Twitter Instagram