Gönderen Konu: Saç Durumu  (Okunma sayısı 839 defa)

Kemal Oyun

• Yeni üye
  • *
Saç Durumu
« : 11 Mart 2021, 20:17:05 »
Merhaba. 33 yaşındayım. Saçlarım Üniversite zamanından beri düzenli olarak dökülüyor ve azalıyor. Bugün bir saç ekim merkezi ile görüştüm. Donör bölgemin fena olmadığını ama açıklarımı tek seansta kapatamayacaklarını söylediler. Saçlarım ince. Bir kanaldan ortalama 2 greft çıkar gibi bir yorumda bulundu saç ekimi yapacak kişi. Sİzlerin de değerli yorumlarını almak isterim.

keldeğilim

• Full Member
Ynt: Saç Durumu
« Yanıtla #1 : 11 Mart 2021, 21:45:19 »
Hocam tek bir ekim merkezi ile görüşmeyin. Bu saç ekim olur, var olan saçlarınızı takviye ile güçlendirirsiniz.

Kemal Oyun

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 12 Mart 2021, 10:22:03 »
Hocam tek bir ekim merkezi ile görüşmeyin. Bu saç ekim olur, var olan saçlarınızı takviye ile güçlendirirsiniz.

Merhaba. Başka yerlerle de görüşeceğim. Takviye ile güçlendirme kısmını biraz açabilir misiniz? Ayrıca bazı mesajlarda ekim yapılan bölgede mevcut saçların risk altında olabileceğinden bahsedilmiş? Benim böyle bir riskim olabilir mi? Teşekkürler.

YUNUSEMRE

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 12 Mart 2021, 11:07:07 »
Donor yoğunluğu fena gözükmüyor ama saçların çok cılız ve cansız.
EKim düşünüyosan Seans başına 3bin 3bin kök şekilde ilerle bence...

Takviyeden kasıt en az 6 ay finans.

Kemal Oyun

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 12 Mart 2021, 12:02:47 »
Donor yoğunluğu fena gözükmüyor ama saçların çok cılız ve cansız.
EKim düşünüyosan Seans başına 3bin 3bin kök şekilde ilerle bence...

Takviyeden kasıt en az 6 ay finans.

İlac takviyesi ile saç ektirmeden saçlarını güçlendiren arkadaşlarım oldu. Ancak bırakınca etkisi geçiyor. Ben de sürekli ilaç kullanımına karşıyım. Saç ektirdikten sonra kullananlar bırakınca nasıl bir etkiyle karşılaşıyor?

keldeğilim

• Full Member
« Yanıtla #5 : 12 Mart 2021, 17:04:14 »
Ben ekimimi Bilgehan Aydın ekibine yaptırdım. Kendileri ile görüşebilirsin. 2 Ekim planlanabilir. 1. ekim ön hat ve orta 2. ekim tepe bölgesi için. Takviyeler dediğim aslında finas dutas falan. Forumda araştırabilirsin hocam

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 12 Mart 2021, 17:46:47 »
Çizdiğim alana kadar ekim düşünün sonrası sonuca göre bakılır ama bu kafayı tek ekimle kapatırım hayallerine girerseniz hata yaparsınız
Global Moderator

Kemal Oyun

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 12 Mart 2021, 18:03:14 »
Çizdiğim alana kadar ekim düşünün sonrası sonuca göre bakılır ama bu kafayı tek ekimle kapatırım hayallerine girerseniz hata yaparsınız

Kesinlikle böyle düşünüyorum. Gittiğim 2 yer de benzer öneride bulundu. Öncesinde ön tarafa odaklanmak istiyorum. Hatta ön çizgiyi de mevcut saçlarımın bittiği yerden yapacağım. Kısıtlı imkanı kafanın belli bir kısmını düzeltmek için kullanmayı planlıyorum.

Kemal Oyun

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 14 Mart 2021, 19:44:33 »

Hintell hocam saç ektirmeye karar verdim. İş dolayısı ile önümdeki kısa dönemde yaptırmam benim için kolay olur. Saçlarım ince ve zayıf. Ektirmeden önce saçlarımı güçlendirmemiz gerekir mi yoksa ektirdikten sonra ilaç takviyeleri ile süreci yönetmek daha iyi mi olur? Dediğiniz gibi tamamını kapatmak gibi bir şey yapmayacağım. Sizce tek ekim için ne kadarlık bir ekim iyi olur?

Hürnuri

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 14 Mart 2021, 23:58:22 »
önce tedavileride araştır dostum sadece ekimle olmaz bu iş.

Facebook Twitter Instagram