Gönderen Konu: Ekimden sonra Coraspin ne kadar süre kullanılmalı? ve Losyon?  (Okunma sayısı 1649 defa)

YüzükçüFrodo

• Yeni üye
  • *
Siz ekimden sonra Coraspin'i ne kadar süre kullandınız? Coraspin bir süre zorunluysa ona göre balık yağı kullanımını erteleyeceğim
Birde Coraspin'i kimler kullanmamalı yani kullanılmaması gereken durumlar var mı?

Losyonda ise Minoxil veya Procapil spreylere ekimden ne zaman sonra başladınız ve kaçıncı ayda bıraktınız?

Jrmajesthc

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Corasprin 1 hafta kullandım minoxil 3 aydan itibaren kullandım şuan günde tek olarak devam ediyorum

YüzükçüFrodo

• Yeni üye
  • *
Corasprin 1 hafta kullandım minoxil 3 aydan itibaren kullandım şuan günde tek olarak devam ediyorum

Hocam ekim yaptırdığın kişi mi söyledi bunları böyle kullanacağını?
Şöyle bir bakıyorum galiba bu işin ortalaması yok yani her ekimci kafasına göre süre veriyor galiba. Şimdilik gözlemlerim(yanlış bilmiyorsam)

Asuman Hair - 1 ay coraspin, 20. günden sonra Minoxil
Bilgehan hoca - coraspine 3 ay yazmış linki şu bir ekim yaptıranın - https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20712.0

Bu işin ortalamasını arıyorum en uygun ama farklı farklı bilgiler var

Jrmajesthc

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Banada ekimden 20 gün sonra normalde minoxil önermişti fakat o zamanlar dermatit rahatsızlıgım oldugu için 3 aydan itibaren baslayın dedi

hulk94

• Yeni üye
  • *
Banada ekimden 20 gün sonra normalde minoxil önermişti fakat o zamanlar dermatit rahatsızlıgım oldugu için 3 aydan itibaren baslayın dedi

dermatit geçti mi?

Jrmajesthc

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Evet

Facebook Twitter Instagram