Gönderen Konu: Çevre Hastanesi - Fatoş Can Saç Ekimi Mağduriyeti  (Okunma sayısı 5683 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Çevre Hastanesi - Fatoş Can Saç Ekimi Mağduriyeti
« Yanıtla #15 : 06 Temmuz 2023, 23:45:41 »
Fatoscan nedir arkadas. Siz bu isi com hafife aliyorsunuz sonuclarinada katlanin.

aslında insanlar hafife almıyor
güvenmek gibi zayıf noktamız var hepimizin
hayatın her adımında araştırma yapmak zorundayız bu ülkede yaşıyorsak
şansımız yok başka

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 07 Temmuz 2023, 00:01:39 »
Evet bu ulkede birbirine acimadan gecirmeye hazir milyonlar var.belki duygusal bir milletiz aramizda iyilerde var.ancak bir okadarda acimasiz vahsi  bir toplumuz.oyuzdendirki ne uzuyoruz ne kisiliyoruz. ne batiyoruz ne çikabiliyoruz.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 07 Temmuz 2023, 04:26:57 »
Evet bu ulkede birbirine acimadan gecirmeye hazir milyonlar var.belki duygusal bir milletiz aramizda iyilerde var.ancak bir okadarda acimasiz vahsi  bir toplumuz.oyuzdendirki ne uzuyoruz ne kisiliyoruz. ne batiyoruz ne çikabiliyoruz.

genelde para kazanan insanlar acımasız ama standar bir maaşı olan halk hala duygusal bu ülkede
Global Moderator

Dumanzad

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 05 Aralık 2023, 16:23:17 »
Çevre hastanesi bana yakındı araştırdım pek tatmin edici gelmemişti bende yanlış doktor sorunu yaşadım 2.ekimi oldum  daha yeni oldum bakalım sonucu merakla bekliyorum sizin 2.ekim ile muhteşem olur kapanır iyi bir tercih yapın araştırın ben öyle yaptım özellikle heryer aynı hassasiyeti göstermiyor maalesef

Bee

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 23 Mayıs 2024, 16:06:23 »
Yine halinize şükredin benim gibi olsa intihar ederdiniz herhalde. Ben bir de gittim yine güvenip, olur mu ya iyi insanlar bu sefer güzel yaparlar diyerek ikinciyi de orada yaptırdım.

ve Geçen gün 15 yıldır tanıdığım insan olarak ne yaşadığımı biliyor diye bir şeyler yazıp rencide etmemek, sadece kendimi hatırlatmak için google'dan Saç Ekimi Türkiye'ye bir şey yazmadan sadece 1 yıldız verdim diye gelen cevap.
"Kliniğimizde herhangi bir uygulama yapılmamış ancak bizi yorumlamışsınız açıklama yapmanızı bekliyoruz açıklama yapmadığınız takdirde hakkınız da marka karalama ve ticari itibar kaybına neden olduğunuz için hakkınızda yasal süreç başlatılacaktır .."

Google'dan 1 yıldız vereni tehdit edecek kadar düşmüşler yazık yani bu ego kibir şımarıklık ne böyle kim veriyor bunlara bu fırsatı biz ve denetimsizlik tabii ki.
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2024, 14:17:03 Gönderen: Bee »

Facebook Twitter Instagram