Gönderen Konu: Tıp 2 diyabet hastaları saç ektirebilir mi ?  (Okunma sayısı 513 defa)

Subzero

• Hero Member
Tıp 2 diyabet hastaları saç ektirebilir mi ?
« : 15 Mart 2021, 11:12:14 »
Arkadaşlar , dostlar herkese selam kendim yaklaşık 40 güne askere gideceğim askerden sonrada Serkan aygın da randevu aldım babama kliniğin saç ekimlerini gösterdim çok hoşuna gitti lan acaba bende ektirsem mi düşüncesine girdi ama kendisi tıp 2 diyabet hastası yaklaşık 10 senedir bu hastalığı var ama beslenmesine ve yaşantısına dikkat ettiği için hiç bir sıkıntısı yok Allah'a şükür , yani kisacasi tip 2 diyabet hastaları saç ektirebilir mi ?

SERKANS

• Jr. Member
  • **
Ynt: Tıp 2 diyabet hastaları saç ektirebilir mi ?
« Yanıtla #1 : 15 Mart 2021, 11:17:29 »
Seker seviyeleri duzgun ilerliyorsa ayrica kalp icin kan sulandirici. Almiyorsa   ,bir sikinti olmaz , seker hastalatinin yarali iyilesmez  diye bir durum var , ama kanin pihtilasma suresi ile qlakali pihtilasma suresi ne kadar hixli olursa yara iyilesmeside o kadar hizli olabiliyor

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 15 Mart 2021, 11:40:07 »
Seker seviyeleri duzgun ilerliyorsa ayrica kalp icin kan sulandirici. Almiyorsa   ,bir sikinti olmaz , seker hastalatinin yarali iyilesmez  diye bir durum var , ama kanin pihtilasma suresi ile qlakali pihtilasma suresi ne kadar hixli olursa yara iyilesmeside o kadar hizli olabiliyor
kan sulandırıcı vs kullanmıyor şeker seviyeleride normal seyrinde ilerliyor uzaktan bi akrabamız şeker hastasıydı arenamedde 4000 greft ektirmisti 2 sene önce 1000 grefti bile çıkmamıştır belki

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 15 Mart 2021, 14:08:38 »
Seker hastası olduğunuzu belirtin iltihaplanma riski olabiliyor
Global Moderator

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 15 Mart 2021, 19:54:54 »
Seker hastası olduğunuzu belirtin iltihaplanma riski olabiliyor
eyvallah hintell sağolasın

Facebook Twitter Instagram