Gönderen Konu: Serkan Aygın 4400 greft saç ekimi yaş 24  (Okunma sayısı 10700 defa)

BerkayLjubljana

• Jr. Member
  • **
Serkan Aygın 4400 greft saç ekimi yaş 24
« : 19 Mart 2021, 15:30:22 »
Arkadaşlar merhabalar, ben hem bu forumda yaptığım araştırmalar sonucunda hem de bazı tanıdıklarımın referansı sonucunda serkan aygın beyde karar verdim ve 17 mart sabahı önce serkan aygın kliniğinde kan testleri, muayene, ön alın çizgisi çizimi ve greft sayısı kararı verildikten sonra öğlen 13.00 gibi Koç Üniversitesi Hastanesinde 13.30 gibi ekim operasyonu başladı ve 21.30 civarında operasyon bitti yani yaklaşık 8 saat sürdü. Serkan hoca 3400 greft ön alın bölgesine fue, 1000 greft de arka tepe bölgesinde seyrek saçlar bulunduğundan dolayı sıklaştırma amacıyla dhi tekniği olarak toplam 4400 greftlik ekim planladı Ayrıca sağ ve sol şakaklara da bir miktar greft ekimi yapıldı. Donör bölgemin çok iyi olduğunu çok şanslı olduğumu yaşımın da genç olduğunu göz önünde bulundurarak (24 yaşındayım) ilerde 3 hatta 4. operasyonu bile geçirebileceğimi söyledi. Sedasyon etkisiyle operasyonu gerçekleştiren doktorların maalesef isimlerini hatırlamıyorum ancak klinik ve hastaneyle beraber ilgi alakanın son derece iyi olduğunu ve beni yalnız bırakmadıklarını söyleyebilirim. Operasyon bence rahat geçti zaman zaman ufak acı duyduğumda acıdığını söyledim ve hemen lokal anesteziyle uyuşturup devam ettiler. 18 mart yani dün pansuman ve lazer tedavi için kliniğe gittim ekimin başarılı ve sık bir ekim olduğunu herhangi bir sorun görünmediğini söylediler ve yıkama ve losyon süreçlerini detaylı şekilde anlattılar. Şimdi ekim öncesi ve bugün çektiğim fotoğraflarımı buraya ekliyorum arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum ve ekim yaptırmak isteyen arkadaşların da merak ettiklerini cevaplayabilirim.

BerkayLjubljana

• Jr. Member
  • **
Ynt: Serkan Aygın 4400 greft saç ekimi yaş 24
« Yanıtla #1 : 19 Mart 2021, 16:18:25 »
Birkaç fotoğraf daha ekledim arkadaşlar.
  • Ekim Tarihi: 17 Mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Dr. Serkan Aygın.
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 24

BerkayLjubljana

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 19 Mart 2021, 16:26:40 »
Ekim planı
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 24

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 19 Mart 2021, 16:48:19 »
Hayırlı olsun dostum donör kaliteli gözüküyor hocada öyle söylemiş zaten, bi kaç yıl daha bekleyebilirmişsin aslında ekim için dökülme tipini görmek için. Greft ortalaman da güzel.

BerkayLjubljana

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 19 Mart 2021, 16:54:14 »
Teşekkür ederim hocam ekim planlaması ve bölgedeki sıklık sence nasıl? Dediğin gibi biraz daha bekleyebilirdim ancak üstüne çok düşündüm 17-18 yaşından beri dökülme sorunu yaşadığım için bu sorundan kurtulmak istedim açıkçası.
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 24

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 19 Mart 2021, 16:57:29 »
Şuan sık görünüyor geçişleride zaten başarılı yapan bi klinik, kabuk dökümü sonrası sıklık daha kolay görülür, şuan gayet sık duruyor.

BerkayLjubljana

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 19 Mart 2021, 17:57:36 »
yorumun için teşekkür ederim hocam, 18. günden sonra klinik bana xpecia tablet ve propecia tablet veya sprey önerdi spreyin uzun süreli kullanımı uğraştırıcı olduğundan tablete yöneldim ancak yan etkilerinin olduğu söyleniyor forumlarda. ekim sonrası takviye için siz ne düşünüyosunuz hocam klinik yan etkilerin psikolojik olduğunu düşünüyoruz demişti bana.
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 24

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 19 Mart 2021, 18:06:58 »
Yüzde 1-2 ihtimalle yan etki yaşarsın, süreç boyunca kullanıp bırakırsınız, diğer saçlarınızda dökülme hissederseniz tekrar başlarsın. Korkulacak bişey değil dünyada çok fazla kullanan var, kendini yanetkiye şartlama.

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 19 Mart 2021, 18:11:28 »
yorumun için teşekkür ederim hocam, 18. günden sonra klinik bana xpecia tablet ve propecia tablet veya sprey önerdi spreyin uzun süreli kullanımı uğraştırıcı olduğundan tablete yöneldim ancak yan etkilerinin olduğu söyleniyor forumlarda. ekim sonrası takviye için siz ne düşünüyosunuz hocam klinik yan etkilerin psikolojik olduğunu düşünüyoruz demişti bana.
reis bende 2 aydır kullanıyorum 24 yaşındayım kullanmadan önce 1.5 ay araştırdım çok korkarak başlamıştım meni sıvılaşması olmuştu sadece o da geçti başka da yan etki görmedim bi şans verirsin yan etki hissedersen kesersin , ekime gelince güzel sonuçlanır umarım ekimin

Serkan Yurdagecer

• Full Member
« Yanıtla #9 : 19 Mart 2021, 18:17:18 »
Saç ekimin hayırlı olsun inşallah güzel bi sonuç alırsın. Olan saçın iyi duruyor ama dökülmen nasıl ilerleyecek bilmiyoruz olanı korumak lazım sende ilaç araştıyorsun zaten hayırlısı olsun. Sık duruyor inşallah istediğin gibi olur. |-nazarboncugu-|

BerkayLjubljana

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 19 Mart 2021, 18:34:06 »
Yüzde 1-2 ihtimalle yan etki yaşarsın, süreç boyunca kullanıp bırakırsınız, diğer saçlarınızda dökülme hissederseniz tekrar başlarsın. Korkulacak bişey değil dünyada çok fazla kullanan var, kendini yanetkiye şartlama.

ben de kullanmaya daha yakınım şuan hocam yorumların için teşekkür ettim
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 24

BerkayLjubljana

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 19 Mart 2021, 18:36:52 »
reis bende 2 aydır kullanıyorum 24 yaşındayım kullanmadan önce 1.5 ay araştırdım çok korkarak başlamıştım meni sıvılaşması olmuştu sadece o da geçti başka da yan etki görmedim bi şans verirsin yan etki hissedersen kesersin , ekime gelince güzel sonuçlanır umarım ekimin

hocam dediğin gibi bu xpecia ve propecia tabletlere başlamayı düşünüyorum sonra süreçte sıkıntı yaşamazsam aynen devam ederim. Yorumların için teşekkürler hocam
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 24

BerkayLjubljana

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 19 Mart 2021, 18:38:27 »
Saç ekimin hayırlı olsun inşallah güzel bi sonuç alırsın. Olan saçın iyi duruyor ama dökülmen nasıl ilerleyecek bilmiyoruz olanı korumak lazım sende ilaç araştıyorsun zaten hayırlısı olsun. Sık duruyor inşallah istediğin gibi olur. |-nazarboncugu-|

çok teşekkür ederim başkan adamsın ilaçlarla sağlıklı tutmaya çaba göstereceğiz artık
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 24

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 22 Mart 2021, 17:20:29 »
Saç ekiminiz hayırlı olsun umarım güzel bir sonuç alırsınız.

Planlama ve ekiminiz gayet kaliteli sıklık ön çizgi çok güzel duruyor iyi bir sonuç alırsınız
Global Moderator

BerkayLjubljana

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 28 Mart 2021, 16:33:39 »
Saç ekiminiz hayırlı olsun umarım güzel bir sonuç alırsınız.

Planlama ve ekiminiz gayet kaliteli sıklık ön çizgi çok güzel duruyor iyi bir sonuç alırsınız

çok teşekkürler hintell. takviye konusunda propecia'dansa proscar alıp 1/5 oranında kullanmayı düşünüyorum ekonomik olarak daha mantıklı olduğu için. İkisi arasında bir etki farkı var mıdır?
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 24

Facebook Twitter Instagram