Gönderen Konu: 25 yaş saç ekimi  (Okunma sayısı 2980 defa)

merdan046

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
25 yaş saç ekimi
« : 19 Mart 2021, 21:10:45 »
Merhaba, ben 25 yaşındayım ve saçım aşırı seyrek. Aşağıda bir kaç ekim merkezine gönderdiğim fotoğraflar mevcut. Şu an saç ekimi yaptırmam uygun olur mu ? ilerde dökülme devam edecek mi ? ikinci bir ekim yaptırmak istemiyorum. Eğer ektirmem uygun olacaksa ekim yeri tavsiyesi alabilir miyim ? Şu ana kadar emphair ve estecenter dan fiyat aldım, emphair 8500 tl - estecenter 6500 tl. Bütçem de aşağı yukarı bu seviyede diyebilirim. Teşekkürler.

sokrates

• Yeni üye
  • *
Ynt: 25 yaş saç ekimi
« Yanıtla #1 : 19 Mart 2021, 23:43:45 »
Bence donör bölgeniz sağlam gözüküyor, onların ekimi başarılı olur düşüncesindeyim. Lakin yaşınız genç ve mevcut saçlarınızın ileride dökülme ihtimali var. Onları güçlü tutmak mümkünse ekim tercih edilebilir.

merdan046

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 20 Mart 2021, 10:56:00 »
saçımın dökülmesi genetik olsa bile ileride olacak dökülmeleri engelleyebilir miyim ? yani ekim yaptırdıktan 2 3 yıl sonra yine böyle seyrek duracak mı saçım ? yoksa bu halinden iyi mi olur? Bir de saç ekim merkezlerinde 4bin greft planlıyoruz dediler

merdan046

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 20 Mart 2021, 12:42:27 »
tecrübeli abilerimden tavsiye bekliyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Mart 2021, 13:05:44 »
Mevcut saçlarında dökülme devam edecek
Ekime uygunsun ekim yaptıra bilirsin ancak kendi saçlarını medikal şekilde koruyarak devam etmelisin yoksa saçların dökülür ekilenler kalır.

Öncelik olarak tepeyi pas geç önden ortaya bir sıklaştırma düşün kendi saçlarını koruyarak

Resimde belirttim
Global Moderator

merdan046

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Mart 2021, 13:49:59 »
bana söyledikleri 4bin greft ile önceliğimiz ön tarafı kapatıp arkaları da sıklaştırma uygulayacağız şeklindeydi ve ekim sonrası prp ve mezoterapi önerdiler. sizce bu firmaya güvenebilir miyim ? emphair bu arada
bir de medikal olarak dökülmeyi engelleyebilir miyim ? benim babam amcalarım dayılarım hepsi kel  :)

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #6 : 20 Mart 2021, 15:23:18 »
4 5 yıl  sonra    var olan saçlar dökülünce    ekilen saçlar  büyük  kısmı dökülecek  ozaman kötü bir görüntü  ortaya  çıkar  bence bekle   4 5 sonra düşünün  saç ekim  ila saç ekim düşünüyorsan  eğer    ilk başta saçlar güçlendir 6 ay xpecia  kullan  sonra saç ekim yapın bu arada  bildiğin  hersey unutt     bütçeni biraz zorla    Form iyi araştırma  yap  iyi merkezler var sonra paranla rezil olma

merdan046

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 20 Mart 2021, 16:13:13 »
anladım, galiba biraz daha beklemem gerekiyor.
Bun bu zamana kadar dökülmem genetik diye hiç ilaç ya da şampuan falan kullanmadım, şimdi kullanırsam faydasını görür müyüm ?

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 20 Mart 2021, 16:24:00 »
Devamli  kullanmak gerekir    hiç bir ilaç devamli  kullanamansin   4 5 sene sonra Form gel      var olan  saçlar  dökülmüş  olur ☺ozaman  bir planlama  yaparız  hep birlikte   merkez  seçimi   çok önemli   beliki  iyi araştırma  yapmamışin 

merdan046

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 20 Mart 2021, 16:27:26 »
size çok teşekkür ediyorum galiba biraz daha bekleyeceğim...

Fırat aktaş

• Full Member
« Yanıtla #10 : 20 Mart 2021, 17:05:13 »
4 5 yıl  sonra    var olan saçlar dökülünce    ekilen saçlar  büyük  kısmı dökülecek  ozaman kötü bir görüntü  ortaya  çıkar  bence bekle   4 5 sonra düşünün  saç ekim  ila saç ekim düşünüyorsan  eğer    ilk başta saçlar güçlendir 6 ay xpecia  kullan  sonra saç ekim yapın bu arada  bildiğin  hersey unutt     bütçeni biraz zorla    Form iyi araştırma  yap  iyi merkezler var sonra paranla rezil olma
Padre corleone buonosera..buonosera..
Diyecegim şu bu arkadas var olanlarla birlikte bir ekim yapip tepe bolgesine girmeden medikal tedavilerle 4 5 sene idare etse ( fin vs)
Ondan sonra 2 . Bir ekim yapsa nasil olur acaba ??
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Proscar

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 20 Mart 2021, 17:18:05 »
Diyecegim şu bu arkadas var olanlarla birlikte bir ekim yapip tepe bolgesine girmeden medikal tedavilerle 4 5 sene idare etse ( fin vs)
güzel olur ama fin  genç  yaşta  4 5 sene kullanmak   riskli 

Fırat aktaş

• Full Member
« Yanıtla #12 : 20 Mart 2021, 18:06:29 »
Peki doktor kontrolunde olsa ?
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Proscar

merdan046

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 20 Mart 2021, 22:26:25 »

merhaba, ben diyelim şimdi 4000 greft ekim yaptırdım ? 4 5 yıl sonra olan saçlarım da döküldüğünü varsayarsak benden alınabilecek kök sayısı düşecek mi ? mesela 4000 alamayıp 2000 mi alacaklar

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 21 Mart 2021, 21:02:03 »
Böyle seyrek bi saça kalan saçları yok sayarak saç ekimi yapılsa olmaz mı?
Bir daha onları geliştireceğine ekilenler ile yoluna devam etse ne gibi sorun olur

Facebook Twitter Instagram