Gönderen Konu: Dikkat şikayet OSMAN CEYLAN(gop medikal park) saç sakal 5000greft  (Okunma sayısı 9371 defa)

Canova58

• Yeni üye
  • *
11.12.2020 arkadaşlar merhaba depresyondayken böyle radikal bir karar aldım şakallara ve yanaklara sakal ektireyim derken sağlığımdam oldum araştırdım ama kandırıldım ünlülere de ekim yapıyoruz diye fotoğraflar yolladı hastane medicalpark olunca aldandık direk kendisi muhatap olunca ikna oldum dedimya depresyon hali diye 100. Gün bugün yüzüm pislik içinde sağlam saçım zarar gördü donör bölgesi berbat iyileşmedi dengesiz alım yapılmış çok bariz belli Arkadaşlar aksiyete ve bipolar bozukluk oluştu ilaç kullanıyorum insan insana bunu yapar mı herşey doğal güzel olacak hiç merak etme vs hayatım karardı 3 aydır evdem çıkamıyorum işi bıraktım
Dikkat şikayet OSMAN CEYLAN(gop medikal park) saç sakal 5000greft

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ve sakal 5000 greft (Gop medicalpark) osman ceylan
« Yanıtla #1 : 19 Mart 2021, 22:55:46 »
Paylaşımın dan hiç bir sey anlamadım
Sakal saç ve ekim öncesi halini daha düzgün paylaşın lütfen
Global Moderator

Canova58

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 19 Mart 2021, 23:18:26 »
Tek tek ekiliyor açıları önemli kanal açılırken söylediğim halde deste halinde ekilmiş 3,4 ve 5 li ekilmiş yüzüm pul pul lekeli donör bölge berbat konuşuyoruz normal diyor Osman Ceylan saç ekim uzmanı medikalpark Gaziosmanpaşa da
100. Gün olmuş dermatoloji steril çalışılmamış saçlarda enfeksiyon yüzümdeki siyahlıklar ondan mış

İntihar sebebi insan bu hale düşürülür mü tek tek ekilen yok sağ kulak üstü berbat saç kalmamış sadece yanak ve şakak golflere 5000 greft alındı yazık günah insanın hayatı bu derece karatılmaz dışardan tevmiye gelen kızlar yaptı tanımadığım biri geldi kanal açtı sen neden açmadın diyorum aynı dönemiz çok tecrübeli diyor 
Söylüyorum adam laf cambazlığı yapıyor böylesi bir duruma Allah kimseyi düşürmesin saçlarıma mı yanayım 4,5,6 lı ekilen sakala mı sol taraf sakar sağ taraf komple dik çıkıyor
Kendim saç traşı oldum garip tepkiler alıyorum cüzzamlı gibi olduk

ne yapılabilir fikir beyan eden olursa sevinirim yüzümdeki ekilenler tekrar alınabilir mi donör bölgeye ekilir mi tekrar
Sayım Admin Hintell sakal da sadece yanak kafa böyle son fotoya ekledim

« Son Düzenleme: 20 Mart 2021, 11:36:07 Gönderen: Hintell »
  • Ekim Tarihi: 11.12.2020
  • Ekim Merkezi ismi Gop medicalpark Osman ceylan
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32

Canova58

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 19 Mart 2021, 23:28:20 »
Yüzüm böyleydi sadece yanak doğradılar resmen oldu bittiye getirdiler aldıklarını ayırmadan ekmişler

hayatım karadı Sevgili admin ve arkadaşlar :(

« Son Düzenleme: 20 Mart 2021, 11:36:21 Gönderen: Hintell »
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 19 Mart 2021, 23:38:53 »
kardeşim metanetli ol bu kadar kolay pes edip hayatını karatma zaten şu an durumun abarttığın kadar kötü değil ,psikolojini bozacak ve bunalıma girmeni gerektirecek bir durum yok.
tamam çok iyi değil sonuç ama öyle bahsettiğin gibi insan içine çıkılmayacak ,intiharı düşünecek kadar inan kötü bir durum kesinlikle söz konusu değil.çok kafaya taktıysan bir kaç ay gidersin ektiklerini lazer epilasyonla aldırırısın bu hayatta her şeyin bir çözümü var.
ekim merkezinede bence dava aç arkasını bırakma insanın psikolojisiyle bu kadar kolay oynanmaması gerektiğini anlasınlar.çoban kılıklı adamlar gidip hastane odası kiralayıp sanki doktormuş gibi milletin kafasında cerrahi işlem yapıyorlar.birileri artık bunlara bir dur demeli iyice sınırı geçti bunlar.
bu kişiler sağlıkçımı değilmi bir an önce öğren ve peşini bırakma kardeşim.öyle hastane odası kiraladı diye doktor yada sağlıkçı olmuyor bu adamlar ,bakıyorsun şoför bile çıkıyor o yüzden bunu acilen öğrenip ona göre pozisyon alman lazım.
tekrar geçmiş olsun kardeşim,moral bozacak bir durum yok allah sağlık sıhhat versin bu senin derdin bunların yanında hiç bir şey.

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 20 Mart 2021, 00:00:46 »
Sakin ol dostum doner zamanla biraz daha toparlar rahat ol ,ayrıca o kadar kısa kestirmesen iyi olur.
Sakaldan çok rahatsız olduysan lazer ile aldırabilirsin ama bu işlem için bir kaç ay daha bekleyip cildinin tam olarak iyileşmesi gerekir .
Son olarakta sana bu saç ve sakal ekimi yapanların allah belasını versin diyorum.

Fikret Öztürk

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 20 Mart 2021, 00:19:52 »
Donor bolgenin pamsunan sonrası fatosunu atarmisin analiz yapmak istiyorum keske ektirmeseydjn inanın bende bu durumu yasanlardanim ikinci ekime giremiyorum pislik bir de ekim yaptırdım kandırdılar keşke bu siteyi bilseydim ektirmeden önce Asuman hanım veya Serkan aygina ekim yaptirildim 

Canova58

• Yeni üye
  • *
Değerli yorumlarınız için hepinizden Allah razı olsun derdimi paylaşınca rahatlıyorum  Herkes yayabilir mi bu şahsı tam bir yalancı 4 den aşağı yok Allah Çarpsın 5,6 lı ekilmiş ışık tutup bakıyorum birde alım yapan kızlar konuşuyor ne kadar güçlü kaliteli greftler diye hayatımı karartılar kafamı sakar ettiler alımı toplu yapmışlar boncuk boncuk boşluklar var kafalarına göre gündelik yevmiye geliyor banane demişlerdir muhtemelen o kadar söyledim yoğunluğa göre bir alıp 4 veya 5 atlıyoruz dediler hep yalan söylemişler
steril çalışmadıkları için lekeli arada sigara gidiyorlar Kanal açan arkadaş Hasan diye biri hepsinin bilgileri var oda sigaraya gitti kanal açarken ara verdi bir sürü kanadı 2 ay yüzüm ağrıdı sızlama zonklama uyuyamadım derin açılmış delik deşik sola az sağa fazla açmışlar yüzümemi yanayım tepe sağlam saça zarar vermişler ona mı donör den gidem 5000 grefte mi insan olan düşmanına bunu yapmaz içim kan ağlıyor düşünmeden edemiyorum aynalara küstüm Bu şahsın resmini yükleyebilir miyim buraya Admin izin verir mi

Pansuman resmi yok evde kendim yapmıştım oda kiralama olduğu için ahlaksız hastanede pek olmuyor
Saçlarımı da kendim kestim evdeyim hep hava alsın iyileşsin diye bir sürü krem vitamin karışım sürüyorum donöre iyileşsin diye

Turkey Hair Global Osman Ceylan tam bir lafe ebesi herkese yayalım herşey parayı alana kadar arama sormak zaten yok süreci bekliyorum hastaneyi de bu şahsıda sağlık Bakanlığı şikayet edip
mahkemeye vercem

« Son Düzenleme: 20 Mart 2021, 11:36:38 Gönderen: Hintell »
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Dostum saç ekim sonucunu hala anlamadım? Ekim öncesi resmin var saç ekim sonucu yok? Ekimden kaç ay geçti şimdiye kadar?

Sakal ekini maalesef berbat görünüyor ama onuda tam anlayamadım daha düzgün bir yerde sıklaştırıp sakalı düzeltirsin süreç nedir tam net anlayamadım paylaşımların yarım yarım yüz bulandırma programı var indir teline onu kullan net paylaş blur foto

Bunların dışında önüne gelene saç ekimi sakal ekimi yaptırılmaz araştırmak zorunda insanlar ama kimse araştırmıyor sonra durum malum.

Diger konular da insanlar nasıl anlaşılır paylaşım yapmış lütfen incele öyle paylaş.

Kaç ay oldu ekim yaptıralı?
« Son Düzenleme: 20 Mart 2021, 11:32:13 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Canova58

• Yeni üye
  • *
Sayın Admin 3,5 ay oldu
Ekim öncesi böyleydi

Çok pişmanım Fotoğraflarla ünlüler resimleriyle kandırıldım resmen hayatımın en büyük  kime nerde düzeltirebilirim fikirleriniz çok önemli özellikle sakal 3,4,5 li ekilmiş alındığı gibi bu yanağa ekilen sakalları Dr. Atilla kaya alıyor galiba duyan varmı
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Öncelikle donör daha toparlar erken daha saç ekimi içinde erken sakal tasarım kötü ama beklemelisin 12 ayı tamamlamalısın saç ekiminin şimdiki halini ekle ?
Global Moderator

Canova58

• Yeni üye
  • *
Sayın Admin şimdiki halimi de atıyorum yeni çektim

Çok mağdurum gerçekten yüzümdeki leke izler geçmiyor ışık tutuyorum cımbızla bakıyorum hep 4 ve 5 li ekilmiş pul pul donör iltihaplanma var kirli gri gri sivilceli
Yüze ekilenler tekrar alınır mı ciddi soruyorum donöe bölgeyi kapatmak için kullanılır mı Dr.Atilla kaya manuel punc ile alıyor galiba

• Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Anlıyorum dostum ama beklemelisin yapacak bir şey yok şu an forumu saç ekim öncesi bulup inceledin mi?
Global Moderator

Canova58

• Yeni üye
  • *
Yok admin burayı inceleseydim mağdurları görseydim böyle hayati bir hata yapmazdım insaların hayatlarıyla oynuyorlar adına estetik diyorlar

Başka kliniklerlede görüşmüştüm öncesinde hastane medicalpark olunca aldandık Osman Ceylan denen şahısta
Kurnazca kandırdı şöyle güzel olur böyle olur hiç merak etme diye bana bırak dedi güvendik kandırıldık sadece golf bölgesi ve yanak için homojen alımda olmamış 5 bin greft sonuç heryer pislik içinde
Birşeylerin ters gittiğini anladım öyle sağa sola bakındım kaç klinikle de görüştüm iş işden geçmişti
« Son Düzenleme: 20 Mart 2021, 12:55:09 Gönderen: Hintell »
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Yok admin burayı inceleseydim mağdurları görseydim böyle hayati bir hata yapmazdım insaların hayatlarıyla oynuyorlar adına estetik diyorlar

Başka kliniklerlede görüşmüştüm öncesinde hastane medicalpark olunca aldandık Osman Ceylan denen şahısta
Kurnazca kandırdı şöyle güzel olur böyle olur hiç merak etme diye bana bırak dedi güvendik kandırıldık sadece golf bölgesi ve yanak için homojen alımda olmamış 5 bin greft sonuç heryer pislik içinde
Birşeylerin ters gittiğini anladım öyle sağa sola bakındım kaç klinikle de görüştüm iş işden geçmişti

İşte insanların yaptığı en büyük hata öncesinde araştırmadan hakkında bilgi sahibi olmadığı işlere girişmesi hayatını etkileyecek bir işleme bodoslama girmek en başta senin hatan bu işi yapan 1000 lerxe yer var iyisi var kötüsü var doğru bir yer olduğuna emin olmadan yaptırılmaz araştırman gerekirdi.

Neyse saç ekimin olumsuz durmuyor donör alımı kötü ama toparlar daha sakal planlaması kötü bakalım 12 ay beklemelsin zamanla yolunu çizersin forumun her konyu araştır bilgi sahibi ol
« Son Düzenleme: 20 Mart 2021, 13:17:57 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram