Gönderen Konu: Saç Ekimi Şikayet  (Okunma sayısı 35397 defa)

Freedom84

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimi Şikayet
« Yanıtla #15 : 03 Temmuz 2018, 09:57:29 »
izmir de naturel saç  ekim merkezinde yaklaşık 5 sene önce saç ektirdim 27-28 yaş gibi 2000 kök 2000 tl ye malesef sonuç hiç iyi değildi saçlar seyrek ve doğal duruyor . dogru düzgün ilgilenmediler .. ekimi dr alpay yıldız  yaptı  , sanki bilerek az ekiyorlar ki gelin bir daha ekim yaptırın gibi , ekimi çoğu kişi anlıyor ve artık saç ektirmekten korkar hale geldim . izmirde doğru düzgün bir ekim merkezi bilen varsa bilgilendirirse sevinirim . dava etsem ondan da sonuç çıkmaz diye düşünüyorum bu saatten sonra

Freedom84

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 06 Temmuz 2018, 12:27:24 »
Saclarin oncesi sonrasi ekimimle ilgili

Freedom84

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 09 Temmuz 2018, 16:25:17 »
Izmirde de ekim yapcak dogru duzgun bi yer yok gibi malesef bende izmir magdurlarindanim

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #18 : 01 Eylül 2019, 20:05:11 »
Saç ekimi sonrası şikayetiniz olmamsı ve doğru hizmet almanız için en az 3 saç ekim merkezine giderek değerlendirme yapmanızı önermekteyim. Ayrıca şikayetlerinizi öncelikle saç ekim merkezinizle paylaşın ve çözüm alamıyorsanız şikayet siteleri ile paylaşabilir ve çözüm arayabilirsiniz.

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 04 Eylül 2019, 01:46:21 »
    Saç ekimi işlemi, bir tıbbi müdahaledir. Bunun yasal anlamı şudur     fotoğraflar  hastanın koruma altında olan kişisel verileridir ve onun izni alınmadan 3. kişiler ile paylaşılamaz, Saç ekimi yetkin bir kişi tarafından (örneğin müdahale baştan sona hemşire tarafından yapılmışsa veya hekime asiste edenler yardımcı sağlık personeli değilse) üstelik uygun ortamda yapılmamışsa, söylenen sayıda greft ekilmemişse, veya hekim tarafından gerekli özenin gösterilmemesi sebebiyle hasta zarara uğrarsa başta uygulamayı gerçekleştiren hekim aleyhine olmak üzere hastane veya klinik işletenin idari, cezai ve hukuki sorumluluğuna gidilebilir.görevinin tam veya gerektiği gibi yapılmaması veya eksik yapılması sebebiyle uğramış olduğu zararların giderilmesi sebebiyle hekim ve hastane veya merkezi işleten aleyhine maddi ve manevi tazminat davası açabilir.ispat hukuku açısından önemlidir.saç ekiminin plastik cerrahi ile dermatolojinin uzmanlık kapsamında olduğu kabul görmektedir. Hemşireler ve diğer sağlık çalışanları sadece yardımcı destek verebilirler.Saç ekimi işlemi mutlaka Türkiye’de mesleğini icra etmeye yetkili ve plastik cerrahlar tarafından yapılmalıdır. saç ekim uzmanlığı” adında bir uzmanlık dalı bulunmamaktadır. Saç ekiminin yapılacağı kişi (hasta) mutlaka bilgilendirilmeli ve izni alınmalıdır.

Goksad06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 06 Ekim 2019, 11:04:23 »
Cimer e online başvuru yapmıştım, şikayet sağlık bakanlığına sevk edildi ancak bir gelişme olmadı. Direk aramak lazım diye düşünüyorum. Böyle bir forumun olması da gerçekten büyük hizmet. Emeği geçen herkese teşekkürler

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 29 Ekim 2019, 12:39:01 »
Cimer e online başvuru yapmıştım, şikayet sağlık bakanlığına sevk edildi ancak bir gelişme olmadı. Direk aramak lazım diye düşünüyorum. Böyle bir forumun olması da gerçekten büyük hizmet. Emeği geçen herkese teşekkürler
Maalesef sağlık bakanlığına (İstanbul Zeytinburnu Ek Hizmet binasında) bulundum hiç bir sonuç çıkmadı. En basit yolu Tüketici Hakem Heyetine başvurun. Sonrası onların vereceği karara göre hareket edersiniz.

karaca123

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 01 Şubat 2020, 19:16:12 »
Transest erkan vurala saç ektirdim.cok pismanim.hem paramdan hemde ensedeki greftlerden oldum.kafami mahvettiler

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 17 Haziran 2020, 17:52:08 »

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 24 Haziran 2020, 16:52:56 »
Transest erkan vurala saç ektirdim.cok pismanim.hem paramdan hemde ensedeki greftlerden oldum.kafami mahvettiler
fotolar var mı hocam? geçmiş olsun bu arada.

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 10 Ekim 2020, 18:17:41 »
hukuki yoldan ,Tüketici mahkemesinde malpraktis davası acabilirsin.Malpraktis davasi bilgisizlik deneyimsizlik nedeni ile bir hastanin zarar görmesi halinde açılır.Yani hatalı saç ekiminden kaynaklı tazminat davası acabilirsiniz.

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 16 Ekim 2020, 21:07:19 »
Firmanın kendi sitesine.  google yazılan yorumlara aldırış etmeyin. Sahte yorum olma ihtimalleri yüksektir.
Sosyal medya veya  form şikayet sitelerinden firma hakkında yazılan şikayetleri okuyun.

kadirakd

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #27 : 01 Aralık 2020, 13:04:27 »
Saç ektirmek için Asuman Hair Transplant clinic'e karar verdim. 24 Eylül için randevu aldım ve görüşmeye gittim. Bağırsaklarımla ilgili ufak bir tedaviye ihtiyacım vardı ve Asuman hanım'da bana tedavi ve ilaç kullanma sürem bittikten sonra ekim işlemimi yaptırmamı tavsiye etti. Birlikte konuşup 1-2 ay sonrası için ekim işlemine karar verdik ama kesin bir tarih olmadığı için ekim tarihi belirlemedik. Bugün ilaçlarımı bitirdim ve kendisi ile görüştüm. 8.000 TL olarak anlaştığımız rakamı 13.000 TL'ye çıkardıklarını söylediler.

Adet başına fiyat politikasına geçmişler vs. Bugün görüştüğüm kişi asistanı ve gayet profesyonel olmayan bir tabirle fiyatımız bu isterseniz yaptırırsınız istemezseniz siz bilirsiniz dedi. Ben Asuman hanımla görüşmek istediğimi belirttim ve onlarda bana Asuman hanım'ın bilgisi dahilinde bu yazışmanın olduğunu söylediler. Asuman hanım'ın bana herhangi bir sorununuz yok ekim işlemi yaptırabilirsiniz dediğini ve 3 ay önce verilen fiyat olduğunu söylemişti

Yazışmalarımızın kayıtlı olduğu için kanıt olarak yolladım ama değişen bir şey olmadı. Yapılan bu haksızlık cidden beni çok üzdü. Sizlerde aynı durumu yaşamamak için yazılı bir şeyler alın. Yoksa bizi yalancı durumuna düşürmekten hiç çekinmiyorlar.

Cihan44

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #28 : 04 Aralık 2020, 19:11:21 »
Arkadaşlar 1 hafta oldu saç ekimi üzerinden nasıl görünüyor

Cihan44

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #29 : 04 Aralık 2020, 19:13:57 »
Başka resim