Gönderen Konu: Ektirmeyi düşünüyorum tavsiye alabilir miyim ?  (Okunma sayısı 1112 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Ektirmeyi düşünüyorum tavsiye alabilir miyim ?
« Yanıtla #16 : 20 Nisan 2021, 18:17:53 »
Hocam propecia+biotin kullanmaya karar verdim şimdilik haftada 2 tane de xpecia deneyeceğim.
Fakat şöyle bi durum var.
Serkan Aygın'ın asistanları ısrarla 1 adet propecia 2 adet xpecia kullanın diyor günlük.

Çünkü o şekilde kullanımda saçlarınız daha fazla güçlenecektir. Ben size yaşabileceğiniz yan etkileri düşünerek söyledim ama siz kısa zamanda saç ektirecekseniz tabi karar sizin. Kısa süreli bende kullanmıştım Xpecia ve Propecia'ı saçlarım çok güçlendi ancak yan etkiler yaşamıştım. Yani dediğim gibi karar sizin sonuçta artısı da, eksisini de siz yaşayacaksınız. Normalde sizin yaşınızda birisinin antiandrojen dahi kullanmaması gerekir. Ben sadece düşüncelerimi yazıyorum. Çünkü foruma ilk üye olduğumda sizin yaşadığınız soru işaretlerini bende yaşamıştım ve cevap bulmam zaman almıştı. Ben sizin böyle bir sıkıntı, daha doğrusu kafanızda soru işareti yaşamanızı istemedim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

saintjoseph

• Yeni üye
  • *

Facebook Twitter Instagram